Cena: No līdz

Pārdod 3 istabu dzīvokli mūra mājā Maskavas forštatē, Krasta masīvā, Maskavas ielā 163.

163, Maskavas iela, Krasta masīvs, Maskavas forštate, Rīga, Vidzeme, LV-1003, Latvija
80,000€

Apraksts

Pārdod 3 istabu dzīvokli mūra mājā Maskavas forštatē, Krasta masīvā, Maskavas ielā 163.

 

*** Atrašanās vieta: Maskavas iela 163, Maskavas forštate, Ķengarags. Blakus atrodas Maskavas dārzs un Kojusalas dārzs, kuros var pastaigāties un baudīt skaistos dabas skatus. 200 metru attālumā atrodas Nacionālā sporta manēža. Netālu atrodas dažādi infrastruktūras objekti – centrs ‘’Lido’’, tirdzniecības centri ‘’Mols’’, ‘’Jysk’’, ‘’Depo’’, 70 metru attālumā TC ‘’RIMI Lomonosova’’  un sadzīves pakalpojumu objekti, dažādi restorāni, kafejnīcas, saloni, skola un vairākas augstskolas. Laba sabiedriska transporta satiksme. Blakus mājai atrodas 7.tramvaja pietura.

 

*** Nams: 6 stāvu pirmskara daudzdzīvokļu mūra dzīvojamā ēka, būvēta 1900.gadā. Ēkas 1.stāvā atrodas sieviešu apģērbu veikals un kaķu mīļotāju klubs ‘’Rēbuss’’.  Namu apsaimnieko DzĪB ‘’Aiviekstes ozols’’. Pieslēgums pilsētas komunikācijām: centrālā apkure un ūdens padeve; ūdens uzsildīšana ar AGV. Ieeja kāpņu telpa ir no Maskavas ielas puses. Koda atslēga ar domofonu kāpņu telpas durvīm, var nokļūt arī ar čipu. Kāpņu telpa ir sakopta un labā stāvoklī. Kāpņu telpā ir vieta riteņu glabāšanai. Kāpņu telpā nomainīti logi. Lifts nav. Laipni kaimiņi.

Sakopts, nožogots pagalms.

 

*** Autostāvvieta: ir iespēja novietot auto blakus mājai.

 

***  Īpašuma tiesības: Dzīvoklis ir reģistrēts Rīgas pilsētas tiesas Zemesgrāmatā. Iegādājoties dzīvokļi, pircējs iegūst īpašuma tiesības arī uz kopīpašuma domājamām daļām no daudzdzīvokļu mājas un tai piekrītošā zemes gabala 1026 m2 platībā. Dzīvoklim nav nekādu apgrūtinājumu, tajā neviens nedzīvo.

 

*** Dzīvokļa apraksts:  saulains, gaišs 3-istabu dzīvoklis, ar kopējo platību 66,1 kv.m., kas atrodas 2 stāvā, pirmskara namā.

 

Dzīvokļa augstie griesti 2,95 m piešķir plašuma sajūtu. Dzīvokļa sienas un grīdas ir krāsotas pelēkā krāsā. Krāsoti pēlēkā krāsā čuguna radiatori.

Istabu logi ir daļēji stikla pakešu, daļēji – koka un ir vērsti gan uz Maskavas ielas pusi, gan uz klusu iekšpagalmu. Uz plašajām dzīvokļa palodzēm var novietot podus ar ziediem.

 

Dzīvoklī ir 3 istabas (19,7 m2; 17 m2; 13,4 m2), gaitenis (4,4 m2), vannas istaba ar WC (2,9 m2) un virtuve (5,7 m2) ar meitas istabu (3 m2). Virtuve ir aprīkota ar visu komfortablai dzīvei nepieciešamo: gāzes plīts, cepeškrāsnis, tvaiku nosūcējs, ledusskapis ar saldētavu, veļas mazgājamo mašīnu.

 

Kopīgs sanmezgs: vanna ar WC, izlietne, spogulis. Centrālā apkure un ūdens padeve. Ūdens uzsildīšana ar AGV.

 

Kabeļu TV, internets.

 

 

Vidējais apsaimniekošanas un komunālo maksājumu rēķins: ziemā kopā ar apkuri – apmēram 220,- EUR, pēc apkures atslēgšanas: 90,- EUR, t.sk.:

 

** Apsaimniekošanas maksa: 0,40 EUR/kv.m.; 26,44 EUR/mēnesī;

** Uzkrājums nākamo periodu remonta darbiem: 0,37 EUR/kv.m.; 24,46 EUR/mēnesī;

** Aukstā ūdens patērinš: pēc skaitītāja rādījuma;

** Apkure: tiek rēķināta uz m2;

** Gāzes patēriņš: pēc skaitītāja rādījuma;

** Elektrības patēriņš: pēc skaitītāja rādījuma.

 

Namu apsaimnieko DzĪB ‘’Aiviekstes ozols’’.

 

*** Pārdošanas cena:  80.000,- EUR.         

 

 

Dzīvokli ir iespējams iegādāties kredītā. Pilns juridiskais atbalsts (rokasnaudas, pirkuma līgums, pieņemšanas-nodošanas akts) līdz pat atslēgu nodošanai. Palīdzēšu ar vērtējuma sagatavošanu īpašumam. Droši zvaniet, parādīšu dzīvokli Jums ērtā laikā.

 

  • Adrese: 163, Maskavas iela, Krasta masīvs, Maskavas forštate, Rīga, Vidzeme, LV-1003, Latvija
  • State/county: Ķengarags
  • Valsts: Latvia

Detaļas

Atjaunināts vietnē April 21, 2023 at 10:07 am

  • Cena: 80,000€
  • Īpašuma platība: 66 m²
  • Guļamistabas: 2
  • Bathrooms: 1
  • Īpašuma veids: Dzīvokļi
  • Īpašuma statuss: Pārdod

Kontaktinformācija

Milana
Milana
+37129137476

Enquire about this property