Kā pārdot/izīrēt Jūsu īpašumu?


Kā mēs varam palīdzēt pārdot/izīrēt īpašumu?

Dzivoklis.lv tika izveidots, lai padarītu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, izīrēšanas procesu ērtu, efektīvu un patīkamu, pielietojot modernas interneta tehnoloģijas.
Sludinājumu publicēšana DZIVOKLIS.LV ir lētākais veids, kā sasniegt vislielāko maksātspējīgo pircēju auditoriju.


Kā publicēt sludinājumu?
1. Lai publicētu sludinājumu Jums pirmkārt ir jāielogojas dzivoklis.lv reģistrēto lietotāju sadaļā. Ja Jums nav paroles vai nav skaidrs, kā to dabūt, tad reģistrēto lietotāju jautājumu sadaļā par to ir neliels aprakstiņš.

2. Pēc veiksmīgas ielogošanās Jūs variet publicēt pašu sludinājumus. Kamēr Jūs tikai ievadat un mainat sludinājuma informāciju, tas nav redzams nevienam izņemot Jūs. Kad esat ievadījuši visu informāciju spiediet "Ierakstīt" formas apakšā.
Ja visi nepieciešamie dati būs ierakstīti, tad blakus pogai "Ierakstīt" būs redzama arī poga "Aplūkot sludinājumu". Uzspiediet uz šīs pogas un pārliecinieties, ka sludinājuma teksts izskatās tā, kā esat vēlējušies. Ja ar sludinājumu viss kārtībā, tad sludinājuma apakšpusē spiediet uz pogas "Aktivizēt". Sludinājumu joprojām varēs mainīt, uzspiežot pogu "Rediģēt".

3. Visus Jūsu publicētos sludinājumus Jūs vienmēr variet redzēt uzspiežot lapas augšpusē menu sadaļā Mani īpašumi. Zem katra no sludinājumiem ir norādīts tā statuss. Piemēram, ja tur ir rakstīts "Statuss: Aktīvs.", tas nozīmē, ka sludinājums šobrīd ir pieejams visiem dzivoklis.lv apmeklētājiem. Ja statuss ir jebkāds cits, piemēram, "Statuss: Tiek rediģēts." tad sludinājums nav pieejams dzivoklis.lv apmeklētājiem un Jums ir jāuzspiež uz saites "Aktivizēt", lai šo sludinājumu padarītu pieejamu vispārējai apskatei.

4. Katram sludinājumam var pievienot līdz 10 bildēm. Lai to izdarītu, Jums ir jāatver attiecīgais sludinājums rediģēšanai (zem sludinājuma jāuzspiež uz saites "rediģēt") un jāspiež uz pogas "Pievienot bildes".
Pievienotās bildes ir iespējams arī pagriezt vai nodzēst, tam kalpo mazās zaļās podziņas bilžu loga apakšdaļā katrai bildei, kas tobrīd ir atvērta. Lai norādītu, kura no bildēm būs redzama blakus sludinājuma tekstam kā mazā ikoniņa, atveriet attiecīgo bildi un uzspiediet tai uz zaļā "1.". Bildi var nodzēst uzspiežot uz sarkanā krustiņa.
Ja Jums nav iespējas nofotografēt savu īpašumu mēs to varam izdarīt par simbolisku atlīdzību Ls5.00 (ja kaut kur tālu ārpus Rīgas centra, tad dārgāk) apmērā.

5. Kad īpašums ir pārdots/izīrēts atveriet sadaļu Mani īpašumi. Izvēlieties sludinājumu, kurš vairs nav jārāda dzivoklis.lv apmeklētājiem un spiediet uz saites "Dzēst" zem sludinājuma. Tikpat labi Jūs variet arī mainīt sludinājuma informāciju, piemēram, cenu vai aprakstu, uzspiežot "Rediģēt" zem sludinājuma.

6. Ja kaut kas neizdodas vai vēlaties sarunāt fotografēšanu, rakstiet mums uz dzivoklis∂dzivoklis.lv vai zvaniet 7283593!


Vai es varu kaut kā izcelt savu sludinājumu?
Vienīgais veids, kā sludinājumu izcelt starp pārējiem sludinājumiem ir to izvietot sadaļā "Iesakām" uz pirmās lapas. Tas nozīmēs to, ka visiem, kas atvērs dzivoklis.lv sākumlapu, tiks parādīts Jūsu sludinājums. Līdz ar to tiek nodrošināts tas, ka Jūsu sludinājumam būs lielāka iespēja tikt pamanītam starp daudziem pārējiem piedāvājumiem.
Šis ir maksas pakalpojums!


Cik tas maksā?
Pati sludinājumu publicēšana nemaksā neko neatkarīgi no sludinājumu skaita.
Sludinājumus var publicēt tikai reģistrēti lietotāji un reģistrēšanās maksā Ls0.35 (Jums ir jānosūta maksas SMS no sava mob. tālruņa). Reģistrēts lietotājs var publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, bet sludinājumos var norādīt tikai savu kontaktinformāciju, t.i. viņš nevar publicēt sludinājumu kāda cita vārdā...
Ir atsevišķas sludinājumu sadaļas, kur sludinājumu publicēšana ir par maksu -- jaunie projekti, jaunie ciemati un izsoles, par tām sk. zemāk.


Jaunās mājas/jaunie ciemati/izsoles
Par šo sludinājumu publicēšanu mēs prasām samaksu Ls10.00 par katru sludinājumu. Mūsuprāt tā ir ļoti saprātīga summa, ņemot vērā, ka šie sludinājumi tiek īpaši izcelti tiem paredzētajās atsevišķās sadaļās.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv