Par sludinājumiem pirmajā lapā


Sludinājumi uz pirmās lapas tiek izvietoti par maksu. Maksa tiek iekasēta par sludinājuma vietu, tāpēc Jūs variet šo vietu izmantot vairāku īpašumu reklamēšanai. Tas, protams, būs aktuāli, ja Jūs piedāvājat vairākus īpašumus.

Kā maksāt par sludinājuma izvietošanu 1. lpp?
Metode Nr. 1.: Vienkārši pārskaitiet naudas summu par Jūsu izvēlēto periodu uz mūsu norēķinu kontu (rekvizīti ir redzami zemāk), maksājuma uzdevumā noteikti norādiet savu tālruņa numuru, ar kuru esat reģistrējies dzivoklis.lv vai lietotāja ID numuru.
Tiklīdz mēs saņemsim naudu, tā reģistrēsim Jums atbilstošās tiesības.
Lai process noritētu raitāk, it īpaši, ja maksājumu veicat no citas bankas nevis Hansabankas, pēc maksājuma veikšanas nosūtiet mums e-pastu uz dzivoklis∂dzivoklis.lv.

Metode Nr. 2.: Atrakstiet mums e-pastu uz dzivoklis∂dzivoklis.lv, tajā norādot, lai mēs sagatavojam rēķinu par sludinājuma izvietošanu uz pirmās lapas.
Noteikti norādiet savu mob. tālruņa nr. ar kuru reģistrējāties dzivoklis.lv vai lietotāja ID numuru, kā arī no kura līdz kuram datumam Jūs vēlēsieties pirmās lapas tiesības.
Ja rēķins ir nepieciešams uzņēmumam, norādiet lūdzu uzņēmuma nosaukumu, adresi un reģistrācijas numuru.
Sagatavoto rēķinu mēs nosūtīsim Jums. Rēķinā paredzētajos datumos Jums būs tiesības izvietot sludinājumus uz dzivoklis.lv pirmās lapas.

Jebkurā gadījumā (pat ja Jūs to īpaši nepieprasāt), par šo pakalpojumu tiek sagatavots PVN rēķins. Pēc tam Jūs varēsiet attiecīgo rēķinu izdrukāt un izmantot savā grāmatvedībā.

Cenas:
Ls 12.00 - 1 nedēļa,
Ls 22.00 - 2 nedēļas,
Ls 40.00 - 1 mēnesis
Ilgākiem termiņiem un pastāvīgajiem sadarbības partneriem tiek piemērotas atlaides! :)

- ņemiet vērā, ka uz pirmās lapas likt var tikai sludinājumus ar bildēm!
- Jūs variet mainīt sludinājumu, kurš tiek izvietots uz pirmās lapas, norādot jebkuru no saviem sludinājumiem, kura apmeklējumu variet palielināt. Tomēr lūdzu nepārspīlējiet ar sludinājumu nomainīšanas biežumu. Rekomendētais ir ne biežāk kā reizi dienā, jo pretējā gadījumā Jūsu sludinājumu vienkārši neredz vairums dzivoklis.lv apmeklētāju.
- sludinājumi uz pirmās lapas periodiski (katras 10 minūtes) rotē, lai tiem visiem būtu vienlīdzīga ekspozīcija dzivoklis.lv apmeklētāju vidū.
- maksāt mums var tikai ar bankas pārskaitījumu vai veicot apmaksu pie operatoriem bankā. Mēs neveicam norēķinus skaidrā naudā, ar kredītkartēm vai SMS palīdzību!


Mūsu rekvizīti
SIA "EON"
Jur. adrese: Valguma iela 31a, Rīga LV1048
Pasta adrese: Valguma iela 31a, Rīga LV1048
Reģ. nr.: 40003449436
PVN reģ. nr.: LV40003449436
Konta nr.: LV76HABA0551009165343
Banka: a/s "Swedbank", HABALV22
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv