Par Jaunumu Aģentu


Jaunumu aģents ir efektīvs bezmaksas rīks, kas nosūta uz Jūsu e-pasta adresi ikvienu jaunu sludinājumu, kurš tiek pievienots DZIVOKLIS.LV datu bāzei un kurš atbilst Jūsu izvēlētajiem kritērijiem.
Piemēram, izveidojot jaunu personisko aģentu, ka Jūs vēlaties īrēt dzīvokli Rīgas centrā par 200 Ls, Jūs saņemsiet uz savu e-pastu paziņojumu, kad šāds sludinājums tiks pievienots datu bāzei.

Ar Jaunumu aģenta palīdzību Jūs variet arī sekot līdzi jaunumiem DZIVOKLIS.LV sludinājumos par Jūs interesējošo tēmu, tādejādi savlaicīgi uzzinot labākos piedāvājumus.

Ja Jūs interesē vairākas nekustamā īpašuma tēmas, piemēram Jūs vēlaties pirkt dzīvokli par 100000USD vai arī īrēt par 300 Ls, Jūs variet izveidot vairākus Jaunumu aģentus, kuri katrs sekos līdzi savai specifiskajai nozarei.

Tāpēc piereģistrējieties tagad un uzziniet par interesējošo īpašumu pirmais!!


Daži piemēri, kā strādā Jaunumu aģents:

- Paziņo par jebkuru pievienotu vai mainītu sludinājumu
Jebkura darbība ar
Jebkādu objektu
Tiek aktivizēts publicējot vai mainot sludinājumu

- Paziņo par pievienotu sludinājumu dzīvoklis, kurš tiek pārdots par cenu ne augstāku kā 50 000LVL un kurš atrodas Rīgā, Āgenskalnā
Pārdod
dzīvokli
Atrašanās vieta: Rīga (Āgenskalns)
Cena līdz 50,000.00 LVL
Tiek aktivizēts publicējot sludinājumu

- Paziņo par pievienotu sludinājumu, ka tiek izīrēts dzīvoklis vai māja Jūrmalā (jebkurā Jūrmalas reģionā) par jebkādu cenu un ar 2 vai vairāk istabām
Izīrē
dzīvokli, privātmāju
Istabu skaits: vairāk kā 2 istabas
Atrašanās vieta: Jūrmala
Tiek aktivizēts publicējot sludinājumu


Kā radīt savu Jaunumu aģentu?
Jaunumu aģenta administrēšanas lapā ir poga "pievienot jaunu" -- to nospiežot Jūs varēsiet izveidot savu Jaunumu aģentu. Kad tāds vai tādi jau ir izveidoti, Jums ir iespēja arī tos rediģēt vai dzēst (atbilstošās pogas -- "Rediģēt" un "Dzēst").
Kopējais Jaunu aģentu skaits ir ierobežots, bet ir maz ticams, ka Jums ir nepieciešami vairāk par 10 Jaunumu aģentiem vienlaicīgi, un ja tas tiešām tā ir, lūdzu dodiet mums ziņu un mēs Jums palīdzēsim. :)


Jaunumu aģenta dati
Darbība - Šeit Jūs variet norādīt kāda veida darbības Jaunumu aģentam ir jāatlasa priekš Jums. Jūs variet izvēlēties vienu no tām, piemēram, tikai tos īpašumus, kas tiek pārdoti, bet variet arī izvēlēties arī vairākas darbības, piemēram, īpašumus, kuri tiek izīrēti vai pārdoti.

Īpašuma tips - Arī šeit, tāpat kā pie darbībām, Jūs variet atlasīt sludinājumus, kuros tiek piedāvāts tieši Jūs interesējošais nekustamā īpašuma tips.

Īpašuma atrašanās vieta - Norādot "Jebkur" īpašumu Jums tiks piedāvāti neatkarīgi no to atrašanās vietas. Norādot pilsētu vai rajonu (piemēram, Rīga vai Daugavpils raj.) tiks atlasīti visi sludinājumi, kuri atrodas šajā reģionā vai tā apakšreģionā.
Ja Jūs norādīsiet arī specifisko apakšreģionu, piemēram Rīga, Āgenskalns, tad tikai tie īpašumi, kas būs reģistrēti, kā piederoši šim reģionam tiks atlasīti. Ņemiet vērā, ka cilvēkū izpratne par dažādīem Rīgas rajoniem ir visai nenoteikta un viens un tas pats dzīvoklis var būt piederīgs vairākiem apakšreģioniem, piemēram Āgenskalnam un Pārdaugavai. Tādēļ mēs Jums iesakām atlasīt sludinājumus tikai pēc pilsētas vai rajone, bet ne pēc specifiskā apakšreģiona, ja vien pēc tā nav tiešām īpašas vajadzības!

Cenu intervāls - Norādiet cenu intervālu, kādā Jums interesē īpašums, lai pārāk dārgie vai lētie īpašumi netiktu piedāvāti. Ņemiet vērā, ka šo intervālu var norādīt tikai latos! Tiem īpašumiem, kuri tiek piedāvāti par dolāriem cenau uz latiem tiek pārrēķināta pēc aptuvena USD:LVL kursa. Ja īpašuma cena tiek piedāvāta kā samaksa par kvadrātmetru, tā arī tiek pārrēķināta uz samaksu par visu īpašumu kopā. Piemēram, sludinājumam, kur 50kv.m. dzīvoklis tiek pārdots par 100USD/m, cena latos būs 50 (platība) reiz 100 (cena par kv.m.) reiz 0.6 (kurss) = 3000LVL, un ja Jūs meklēsiet dzīvokli, kura cena nepārsniedz 4000LVL, tad šāds sludinājums tiks atlasīts priekš Jums.

Paziņojumu sūtīšana - Norādot "Tikai publicējot sludinājumu" Jūs saņemsiet paziņojumu, ja sludinājums tā publicēšanas brīdī atbildīs visiem Jūsu izvēlētajiem kritērijiem. Ja sludinājuma īpašnieks pēc kāda laika mainīs tā parametrus, Jūs par to vairs nekādu paziņojumu nesaņemsiet. Ilustrēsim ar piemēru. Jūs vēlaties pirkt dzīvokli Āgenskalnā ne dārgāk kā 3000LVL. Tiek publicēts sludinājums, kura dzīvoklis Āgenskalnā tiek piedāvāts par 3500LVL, bet Jums par to netiek paziņots, jo tas neatbilst Jūsu kritērijiem. Ja sludinājuma īpašnieks pēc kāda laika izdomās samzināt tā cenu, tad tiem, kam ir izvēlēts "tikai publicējot sludinājumu" vairs ziņa netiks sūtīta, pat ja šis sludinājums atbildīs viņu prasībām.
Norādot otru variantu "Izmainot sludinājumu", pie katras sludinājuma izmaiņas tiks pārbaudīts vai kāds no tiem neatbilst atbilstošajam Jaunumu aģentam un ja atbildīs, tad Jums tiks nosūtīts attiecīgs paziņojums. Šjā gadījumā var gadīties, ka Jūs saņemat vairākus paziņojumus par vienu un to pašu mainīto sludinājumu. Piemēram, sludinājuma īpašnieks sākumā publicē sludinājumu, tas atbilst Jūsu prasībām un Jūs saņemat paziņojumu. Pēc tam īpašnieks izdomā papildināt īpašuma aprakstu -- Jūs atkal saņemat paziņojumu. Pēc tam tiek pievienotas bildes -- Jūs atkal saņemat paziņojumu... utt :) Reizēm tas var kļūt diezgan nogurdinoši.
Kuru no šiem paziņojumu sūtīšanas variantiem izvēlēties -- tas ir Jūsu ziņā, un ja kāds no tiem Jūs neapmierina, Jums ir visas iespējas ātri un vienkārši to nomainīt.

Istabu skaits - Šis rādītājs, protams, ir būtisks tikai meklējot dzīvokļus, mājas utml objektus, kuriem var būt istabas. Jūs variet izvēlēties vai meklēt īpašumu ar tieši tik istabām cik Jūs interesē vai meklēt tos īpašumus, kur istabu skaits ir lielāks/mazāks kā Jūsu izvēlētais (piemēram, "mazāk kā 4 istabas" atlasīs visus vien-, div- un trīsistabu īpašumus.

Parametru kombinēšana - Atcerieties, ka dažas parametru kombinācijas nekad natgriezīs Jums rezultātu. Kaut vai tādas kā Īpašuma tips "zeme" un norādīts istabu skaits, jo zemei jau nemēdz būt istabas. :)
Populārākās kombinācijas ir specifiska darbība plašam reģionam, piemēram "pirkt dzīvokli Rīgā" vai interese par specifisku reģionu, piemēram, "jebkāda darbība ar dzīvokli Rīgas centrā"...
Kad Jūs esat savus izvēlētos rādītājus saglabājuši, Jaunu aģents arī parādi cik sludinājumu šobrīd atbilst Jūsu izvēlētajiem kritērijiem. Ja šis skaitlis ir ārkārtīgi mazs, pārbaudiet vai Jūsu prasības nav pārāk šuri definētas un specifiskas... Ja šis skaitlis ir liels, pārliecinieties, ka Jūs nenogurdinās daudzi paziņojumi par atkal veiksmīgi atbilstošo sludinājumu.

Veiksmi,
Jūsu DZIVOKLIS.LV
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv