Reklāma dzivoklis.lv


Dzivoklis.lv ir viens no populārākajiem specializētajiem nekustamā īpašuma portāliem Latvijā, kuru skatās vairāk kā 10.000 reizes dienā (saskaņā ar puls.lv datiem).
Banneris ir visizplatītākais reklāmas nesējs Internetā. Tas ir standartizmēra laukums, kurā tiek ievietots reklāmas teksts un grafiskā vizualizācija. Parasti, ieklikšķinot šajā laukumā, apmeklētājs nokļūst reklāmdevēja mājas lapā.

Ja Jūs interesē tieši sludinājumu izvietošana uz pirmās lapas, tad nedaudz sīkāk par to ir rakstīts šeit.

Zemāk šajā pašā aprakstā Jūs variet redzēt, kur dzivoklis.lv tiek izvietotas kādas reklāmas, cik tas maksā, cik reizes šo reklāmu varēs izbaudīt dzivoklis.lv apmeklētāji un uzzināt šādu tādu specifisku informāciju par attiecīgajām reklāmām.


Pāris būtiskas piezīmes:
 1. Visas šeit minētās cenas neietver PVN. Tas ir nevis tāpēc, ka mēs vēlētos izskatīties "lētāki" kā esam, bet tikai tāpēc, ka tādejādi mums ir ērtāk izvērtēt cenu atbilstību pašizmaksai un pie nepieciešamības tās mainīt.

 2. Visas šeit minētās cenas ir norādītas reklāmas publikācijai uz nedēļu. Mēs ļoti nelabprāt izvietojam reklāmu pa dienām, t.i. dažas dienas rādām, dažas dienas nerādām, utt. -- šādi gadījumi ir jāskatās indviduāli un tie noteikti maksās krietni dārgāk kā standartcenas.

 3. Apjoma atlaides lielajiem klientiem un aģentūrām.
  Ja līguma summa (bez PVN) pārsniedz:
  200 Ls -- atlaide 10%,
  500 Ls -- atlaide 15%,
  1000 Ls -- atlaide 20%.

 4. Banneru failu maksimālais pieļaujamais izmēris ir 50KB. Mazāks bannera faila lielums garantēs to, ka šo reklāmu redzēs visi apmeklētāji, arī tie, kam interneta pieslēgums ir lēns.

 5. Reklāmdevējiem tiek nodrošināta statistika par banneru rādīšanas apjomiem un cik reizes apmeklētāji ir uz tiem klikšķinājuši. Ja banneris ir taisīts Flashā, tad klikšķu statistika tiek nodrošināta, tikai tad, ja banneris ir izveidots ar clickTAG (sk. zemāk).

 6. Ja jūs vēlaties, lai uzskaitās klikšķi uz Jūsu veidotā flash, tad flash bannerim (jaunā logā) jāver vaļā lapa, kas tiek padota caur clickTAG. T.i. flash programmētājām savā programmā pāradresācijai jānorāda:
  on (release) {
  getURL(clickTAG, "_blank")
  }

  Sīkāk par Flash lasiet http://www.adobe.com/resources/richmedia/tracking/designers_guide/

 7. Mēs paturam tiesības nepieņemt publikācijai tās reklāmas, kuras mums nepatīk. :) Tas ietver arī bannerus, kuru dizains krasi kontrastē ar vispārējo lapas stilu, piemēram, tie ļoti aktīvi mirgo, utml!
  Izvērtējot reklāmas atbilstību (izņemot banneru izmērus, kas ir specifiski mūsu lapai), mēs sekojam Google izvirzītajiem kritērijiem grafisko reklāmu izvietošanai (https://adwords.google.com/select/imageguidelines.html).Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Dzivoklis.lv Klientu atbalsts
Tel. 29353933 (zvanīt lūdzu tikai par jautājumiem saistītiem ar reklāmu dzivoklis.lv)
dzivoklis∂dzivoklis.lv
reklāmas banneru izvietojums

1. Lielais banneris lapu augšpusē.


Izmērs: 468x60px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Pārmaiņus var tikt rādīti ne vairāk kā trīs banneri (t.i. katrs banneris tiek parādīts vismaz 8 000 reizes darbadienā). Ja banneri ir vairāki, tie tiek rādīti pārmaiņus, kārtību nosakot nejauši (t.i. vidējais rādījumu skaits visiem banneriem ir vienāds).
Cena: Ls 40.00/nedēļā

2. Kvadrāta banneris reklāmas sadaļā.


Izmērs: 150x150px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Banneri tiek izkārtoti vertikāli viens virs otra, augšā "vecākie" (tie, par kuriem līgums ir ticis noslēgts agrāk) un uz leju aizvien "jaunāki". Lapas apmeklētājiem "staigājot" pa lapām, šie banneri pamazām rotē uz riņķi, lai visi iegūtu līdzīgu ekspozīciju. Šis pats izkārtojuma princips attiecas arī uz mazajiem banneriem (Nr. 3) šajā pašā sadaļā.
Cena: Ls 30.00/nedēļā

3. Mazais banneris reklāmas sadaļā.


Izmērs: 150x50px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Sk. lielā bannera (Nr. 2) aprakstu augstāk.
Cena: Ls 20.00/nedēļā
reklāmas banneru izvietojums

4. Kalkulatora banneris.


Izmērs: 150x50px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Hipotekāro maksājumu kalkulators tiek rādīts dzivoklis.lv sākumlapā (apakšadaļā, kreisajā pusē) un pie visiem tiem sludinājumiem, kur piedāvātais īpašums tiek pārdots (augšdaļā, labajā pusē). Hipotekāro maksājumu kalkulatorā tiek rādīts tikai viens banneris.
Cena: Ls 40.00/nedēļā

5. Nekustamo īpašumu firmas logo.


Izmērs: 150x150px.
Ekspozīciju skaits: Atkarīgs no firmas sludinājumu skaita.
Apraksts: Visiem firmas ievietotajiem sludinājumiem un publicētajām bildēm automātiski tiek pievienots firmas logo. Uzklikšķinot uz šī logo apmeklētājs atver visus firmas publicētos sludinājumus (sk., piemēram, http://dzivoklis.lv/cityreal/). Tas ir īpaši ērti lielām firmām, kur vairāku mākleru sludinājumus publicē viens darbinieks, piemēram, sekretāre. Šajā gadījumā viņa var publicēt sludinājumu no jebkura firmas darbinieka vārda, mainīt norādīto māklera kontaktinformāciju, rediģēt tos un veikt citas darbības, kas krietni atvieglo darbu ar sludinājumiem.
Papildus nosacījumi: Tikai statiska bilde!. Ekspozīcijas netiek uzskaitītas! Sadarbības līgums jāslēdz līdz gada beigām.
Cena: Ls 20.00/mēnesī
reklāmas banneru izvietojums

6. Lielais bilžu banneris.


Izmērs: 468x60px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Banneris tiek rādīts, atverot bilžu logu. Pārmaiņus var tikt rādīti ne vairāk kā trīs banneri (t.i. katrs banneris tiek parādīts vismaz 10 000 reizes darbadienā). Ja banneri ir vairāki, tie tiek rādīti pārmaiņus, kārtību nosakot nejauši (t.i. vidējais rādījumu skaits visiem banneriem ir vienāds).
Cena: Ls 25.00/nedēļā

7. Platais bilžu banneris.


Izmērs: 640x60px.
Ekspozīciju skaits: Sk. lielo banneri augstāk.
Apraksts: Ļoti liela platība, kurā pavēstīt savu ziņu. Rādīšanas principi tādi paši kā lielajam bannerim (sk. augstāk).
Cena: Ls 40.00/nedēļā

8. Mazais bilžu banneris.


Izmērs: 160x60px.
Ekspozīciju skaits: Sk. lielo banneri augstāk.
Apraksts: Rādīšanas principi tādi paši kā lielajam bannerim (sk. augstāk).
Cena: Ls 15.00/nedēļā
reklāmas banneru izvietojums

9. Kreisās puses banneris.


Izmērs: 230x150px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Šajā pusē tiek rādīts tikai viens banneris. Ekskluzīva, ļoti labi pamanāma vieta reklāmai.
Cena: Ls 80.00/nedēļā

10. Vertikālais banneris labajā pusē.


Izmērs: 150x450px.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 10 000 reizes.
Apraksts: Sk. bannera Nr. 2 aprakstu augstāk. Banneris rotē tāpat kā mazie (150x150) banneri, bet lapas augšpusē tas tiek rādīts trīs rotācijas reizes pēc kārtas. Liels un labi pamanāms reklāmas laukums!
Cena: Ls 70.00/nedēļā
reklāmas banneru izvietojums

11. Hipotēku pieteikums.


Izmērs: 150x150px + teksts.
Ekspozīciju skaits: Darbadienās vairāk kā 100 līdz 200 reizes. Vidēji tiek nosūtīti 10 kredītpieteikumi mēnesī.
Apraksts: Saite uz hipotekāro kredītpieteikumu formu ir pie katra sludinājuma, kur piedāvātais īpašums tiek pārdots. Aizpildot šo formu, apmeklētāja norādītā informācija tiek nosūtīta tikai viņa izvēlētajām kredītiestādēm.
Šīs pieteikumu formas pamatmērķis ir nodibināt sākotnējo kontaktu starp klientu, kurš ir ieinteresēts hipotekārajā kredītā un banku, kura spēj šādus kredītus nodrošināt. Reklāma šajā sadaļā nav tik daudz vērsta uz vispārēju bankas atpazīstamības veicināšanu vai kādu kampaņu, bet kalpo šauri specifiskam mērķim, proti, sniegt pakalpojumu tiem klientiem, kas ir jau izlēmuši, ka viņus interesē konkrētās bankas kredītprodukti.
Papildus nosacījumi: Tikai statiska bilde! Sadarbības līgums jāslēdz līdz gada beigām. Statistika tiek nodrošināta arī par to, cik pieteikumi ir nosūtīti pārējām kredītiestādēm šajā sadaļā.
Cena: Ls 10.00Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv