Реклама

Rigas centrs

Нажми
Albatross (5 komentari)
Rīga, Katrīnas Dambis 17

"Albatross" atrodas 10 minūšu gājienā no pilsētas klusā centra. Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari un iebūvētu virtuves santehniku.
Нажми
Alberta iela (1 komentari)
Rīga, Alberta iela 1

Rekonstruēta māja, kura tapusi kā stūra ēka, kuras viena fasāde iziet uz Alberta ielu, bet otra uz Antonijas ielu. Pati ēka celta 1901. gadā.
Нажми
Centra Nams
Rīga, Republikas laukums 3

Centra Nams pēc sava ārējā veidola atgādina kādu lielu burinieku, kas lēnā garā vizinās pa Daugavu. Tajā ir gan dzīvokļi, gan mākslinieku darbnīcas, veikali, biroji, restorāni un sporta centrs. Tā ir kā maza pilsētiņa pilsētā ar savu sabiedrisko dzīvi un notikumiem.
Нажми
Ziedoņdārza mājas (7 komentari)
Rīga, A.Čaka iela 92, 96, 98

"Ziedoņdārza mājas" ir pilsētas centram atbilstošs projekts, kas iekļausies apkārtējā ainavā, to atsvaidzinot ar mūsdienīgu arhitektūru, vienlaicīgi nodrošinot pilsētas centram raksturīgo dzīves kvalitāti un izsmalcinātību. iekšpagalms ar dekoratīvo baseinu paredzēts ēku iedzīvotāju atpūtai. Dzīvokļi tiks izbūvēti ar pilnu iekšējo apdari. Zem ēkām un pagalma izvietota autostāvvieta 138 automašīnām.
Нажми
Šokolāde (7 komentari)
Rīga, Hospitāļu iela 23

Namā ir 22 dzīvokļi, un tas atrodas pie Zirņu un Hospitāļu ielas krustojuma. Nama pamatos ielikta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kas satur arī šokolādes receptes, gadījumā, ja nākotnē tās tiktu nozaudētas.
Нажми
"Avalon Residence" South (2 komentari)
Rīga, 13. janvāra iela 21/23

"Avalon Residence" South ir nams, kas atrodas Vecrīgas tuvumā - tās vienā malā. Ēkas tips: daudzdzīvokļu māja ar tirdzniecibas kompleksu pirmajā stāvā.
Нажми
Rīdzenes Rezidence
Rīga, Vecrīga, Mārstaļu 17

Rīdzenes Rezidence ir sava veida dzīvokļu kvartāls ekskluzīvā, samērā klusā Rīgas vietā - tās Vecpilsētā. Tas ir de Luxe klases nams ar pazemes autostāvvietu, kurā mājas iedzīvotājiem tiks piedāvāts pakalpojumu sistēmas serviss, kas nodrošinās ikviena nama iedzīvotāja labsajūtu.
Нажми
Grēcinieku iela 28
Rīga, Grēcinieku 28

Rekonstruēta dzīvojamā māja, kas celta 1780. gadā. Tās kopējā platība 3588 kv. m un tā atrodas uz 1166 kv. m liela zemes gabala. Projektā ir 2 ēkas - centrālā ēka un otra ēka, kas atrodas īpašuma pagalma pusē. Ir bruģēts pagalms ar iespēju novietot 4 automašīnas.
Citi Nova
Rīga, Ganību dambis 13a

Rekonstruēta māja, kas sastāv no 2 korpusiem. Tajā ietilpst 74 dzīvokļi. Atrodas 10 minūšu gajienā no Rīgas vēsturiskā centra.
Eksporta Nams
Rīga, Eksporta iela 12

Rekonstruēta Staļina laiku fasādes māja, kas atrodas Daugavas malā, netālu no klusā centra.
Нажми
Modus Vivendi
Rīga, Audēju iela 14

Modus Vivendi jauna māja labiekārtotā teritorijā, kas atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā - Vecrīgā. Pirmajā un otrajā stāvā paredzētas telpas restorāniem, bet 3.-6. stāvā atrodas dzīvokļi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar "balto" apdari.
Нажми
Vārnu ielas nams
Rīga, Vārnu iela 11

Jauna ēka Rīgas centrā, Vārnu ielā 11 ar 15 dzīvokļiem, kuri tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Miera Nams
Rīga, Miera iela 93

Daudzdzīvokļu māja Rīgas centrā, Miera ielā 93, kuras pirmajā stāvā būs 12 autostāvvietas un komerclaukums. Pārējos stāvos - dzīvojamā platība.
Нажми
Fon Heimana nams
Rīga, Grēcinieku iela 11/13

Jauna māja Vecrīgā Grēcinieku ielā. Ēka ir piecus stāvus augsta, kopumā ir 11 dzīvokļi ar daļēju iekšējo apdari.
Нажми
Mārstaļu nams
Rīga, Mārstaļu iela 16

Restaurēta ēka ar 16 dzīvokļiem Vecrīgā, Mārstaļu ielā 16. Dzīvokļi ar balto apdari.
Elku ielas nams
Rīga, Elku iela 4

Elku nams ir jauna ēka Rīgas centrā, kurā ir 18 dzīvokļi ar daļēju iekšējo apdari. Mājas pagalmā ir autostāvvieta.
Нажми
"Avalon Residence" North
Rīga, Kalēju iela 74/76

Ēka Vecrīgā ar 27 dzīvokļiem, kas tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem paredzēts izbūvēt terases. Projektā ir paredzētas arī pazemes autostāvvietas, savukārt diennakts apsardze un video novērošana rūpēsies par mājas iemītnieku drošību.
Нажми
Duntes Nami
Rīga, Duntes iela 11

Jauna ēka Duntes ielā 11 ar A klases biroju telpām. Ēkā paredzēti biroji, kuru kopējā brīvā platība ir 12 000 kv. m. Biroji iespējami no 100 kv. m.
Нажми
Artilērijas ielas nams
Rīga, Artilērijas iela 33

Divas jaunas dzīvojamās mājas blakus Ziedoņdārzam, kurās kopā ir 27 dzīvokļi. Abās sešstāvu ēkās ir 2 – 5 istabu dzīvokļi. Tiek piedāvātas gan slēgtās, gan vaļējās autostāvvietas.
Нажми
Kr. Barona iela 33/35
Rīga, Kr. Barona iela 33/35

Jauna māja labiekārtotā teritorijā ar 10 dzīvokļiem un tirdzniecības un birojas telpām pirmajos divos stāvos.
Нажми
Aizkulises
Rīga, A.Čaka un Alauksta ielas stūris

Aizkulises” atrodas Rīgas vēsturiskā centra dinamiski augošā vietā ar lielisku infrastruktūru (veikali un tirdzniecības centri, vairāki bērnu dārzi un skolas, stadions, baseins, divi parki, ērta piebraukšana un nokļūšana jebkurā Rīgas pilsētas daļā, sabiedriskais transports, medicīniskās iestādes u. c.).
Mastu māja (1 komentari)
Rīga, Mastu iela

Mastu māja atrodas Rīgas klusajā centrā – Pētersalā. Mastu mājas kopējā platība ir 3445 kv. m, un tajā ir paredzēti 25 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Ēkas pagrabstāvā ir paredzēta vieta 17 autostāvvietām. 4.– 7. stāva dzīvokļiem piekļaujas simetriskas terases.
Нажми
Tomsona terases 2 (2 komentari)
Rīga, Tomsona iela 39 k-1

Jauna dzīvokļu māja, kurā paredzēti 94 dzīvokļi ar apdzīvojamām platībām sākot no 40 kv. m līdz pat ekskluzīviem 150 - 200 kv. m plašiem dzīvokļiem nama augšējos stāvos. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar "pelēko" apdari. Nama pirmā stāva telpas ir paredzētas infrastruktūrai, savukārt pagrabstāvā tiks izvietota pazemes autostāvvieta.
Nītaures iela 3
Rīga, Nītaures iela 3

Ēka atrodas prestižā, klusā un apzaļumotā Rīgas rajonā. Ēkas pirmais stāvs ir paredzēts komerciālai darbībai, savukārt pārējos sešos stāvos būs dzīvokļi ar balto apdari. Tiek piedāvāta arī iespēja iegādāties stāvvietas pazemes auto stāvvietā.
Нажми
Vaļņu 4 (2 komentari)
Rīga, Vecrīga, Vaļņu iela 4

Blakus Pulvertornim, Vaļņu ielā 4 uzcelts jauns septiņu stāvu nams, kurā izbūvēti tikai 9 ekskluzīvi dzīvokļi, kā arī komercplatības ēkas cokolstāvā. Tas ir jauns kluba tipa dzīvojamais nams Rīgas vēsturiskajā centrā, tā saucamajā klusajā Vecrīgā.
Нажми
Bulvāra Rezidence
Rīga, Brīvības iela 139

Renovēta ēka, kurā ir 21 ekskluzīvs dzīvoklis ar pilnu apdari. Pirmajā stāvā atrodas 3 veikalu telpas un autostāvvieta. Dzīvokļu plānojumi ir eleganti, pārdomāti un atšķirīgi pēc platības.
Skanstes virsotnes
Rīga, Skanstes iela 29

Projektu "Skanstes virsotnes" veido četras 24 stāvu dzīvojamās ēkas un slēgta divlīmeņu autostāvvieta, uz kuras jumta izveidota atpūtas zona un bērnu rotaļu laukumi. Teritorijā atrodas arī apgaismots sporta laukums. Vienā ēkā izvietoti 130 vienas līdz piecu istabu dzīvokļi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Vecpilsētas 11
Rīga, Vecrīga, Vecpilsētas 11

Projekts "Vecpilsētas 11" ir pilnīgi restaurēta 18. gadsimta vēsturiska ēka. Ēkā ir 5 ekskluzīvi dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kā arī restorāna telpas (110kv. m). Dzīvokļu platības no 47 kv. m - 102 kv. m.
Нажми
Ausekļa iela 7
Rīga, Ausekļa iela 7

Nams Ausekļa ielā 7 atrodas prestižā vietā - Rīgas klusajā centrā, tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Ēka ir pilnībā renovēta. Rekonstruējot ēku, nomainītas iekšējās un ārējās komunikācijas, iebūvēti divi ātrgaitas lifti, atjaunota fasāde, restaurēti kopējo telpu interjeri, labiekārtota teritorija. Šobrīd „Ausekļa 7” ir viena no retajām pilnībā izremontētajām jūgendstila ēkām Rīgā.
Нажми
Pumpura Māja
Rīga, A. Pumpura iela 6

Projekts "Pumpura māja" ir pilnībā rekonstruēta un restaurēta māja Rīgas klusajā centrā - skaistā un prestižā vietā A. Pumpura un Alunāna ielas stūrī. Ēkas 4 stāvos izvietoti 16 dzīvokļi, kuru platība ir no 61,6 līdz 153,8 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Strēlnieku iela 13
Rīga, Strēlnieku iela 13

Piecus stāvus augstais nams atrodas klusajā centrā. Māja izvietota klusā, patīkamā vietā un ļauj vienlaicīgi baudīt centra komfortu bez trokšņa. Šī ēka ir arhitektūras piemineklis, celta 1865 gadā. Tagad tā ir rekontruēta. Kopumā tiek piedāvāti 25 dzīvokļi.
Нажми
Dzintara Projekti - Miera 55/57
Rīga, Miera iela 55/57

Jauna 5 stāvu dzīvojamā māja atrodas Rīgas centrā, Miera ielā 55/57. Projektā kopumā ir 38 dzīvokļi, kā arī ēkas vienstāvīgajā daļā, kas izvietota tuvāk Miera ielai, atrodas komerctelpas.
Нажми
Dzintara Projekti - Alauksta 9
Rīga, Alauksta iela 9

Sešu stāvu māja, kurā izvietots 41 dzīvoklis, atrodas Alauksta un Zvaigžņu ielu krustojumā - vienā no Rīgas vēsturiskā centra rajoniem. Mājas pagrabstāvā izbūvēta pazemes autostāvvieta, kur paredzēta vieta 44 automašīnām un velonovietnei. Kopumā būs 41 dzīvoklis - dzīvokļi sagatavoti beigu apdarei.
Teātra Arkāde
Rīga, Vecrīga, Teātra iela 2/4

Klusā un skaistā Vecrīgas vietā, iepretim atjaunotās Galerijas „Centrs” modernajām stikla fasādēm, uzcelti divi jauni nami. Jaunā projekta nosaukums ir „Teātra Arkāde”, adrese – Teātra iela 2/4. Abas jaunuzceltās mājas ir arhitektoniski vienotas un to vizītkarte ir graciozas fasādes arkas – tieši pateicoties tām projekts ieguvis savu nosaukumu. Projektu realizē nekustamo īpašumu uzņēmums IMMOSTATE, projektu un mājokļus finansē Nordea banka. Projekts nodots ekspluatācijā 2006. gada novembrī.
Нажми
Hanzas iela 3b
Rīga, Hanzas iela 3b

Jauna māja, kas atrodas labiekārtotā teritorijā. Nesošo sienu konstrukcijas būvētas no monolītā dzelzsbetona, pārsegumi – no monolītā dzelzsbetona. Pilsētas apkure, ūdensapgāde un kanalizācija. Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2008. gada marts.

Нажми
Park Side (1 komentari)
Rīga, Rūpniecības iela 34A

Plaši dzīvokļi un komerctelpas modernā ēkā Rīgas klusajā centrā - Rūpniecības ielā 34a. Dzīvesvieta blakus Viesturdārzam – vienam no skaistākajiem Rīgas parkiem – ļaus piepildīt ilgas pēc miera un klusuma, kā arī aizmirst par piepilsētas sastrēgumiem un ikdienas steigu, jo visi attālumi ir ātri un ērti sasniedzami.
Нажми
„Olive” (2 komentari)
J. Asara iela 9, Gŗīziņkalns

Olive ir elegants un mūsdienīgs projekts klusā vietā, iepretim Grīziņkalna parkam. Netālu ir skola, bērnu dārzs, stadions, pieejama ērta sabiedriskā transporta satiksme.

Ciekurkalns

Нажми
Čiekurkalna 2. līnija (5 komentari)
Rīga, Čiekurkalna 2. līnija

Četru stāvu dzīvojamā māja ar mansardu, Rīgā, Čiekurkalnā - Čiekurkalna 2. līnijā pie 7.šķērslīnijas. Paredzēts izbūvēt gan pazemes autostāvvietu, gan virszemes auto novietni piemājas teritorijā. Kopumā tiks izbūvēti 26 dzīvokļi ar balto apdari.

Dzirciems

Нажми
Purva iela 9
Rīga, Dzirciems, Purva iela 9

Jauns projekts ar vēsturisko apbūvi. Ēka atrodas Dzirciemā - klusā vietā ar izteiktu koka arhitektūru. Tiek piedāvāti dzīvokļi ar balkoniem un terasēm, pilnu apdari. Paredzēta autostāvvietu zem ēkas.
Нажми
"Eiženijas Nami" (1 komentari)
Eiženijas iela

„Eiženijas nami” ir jauns mazstāvu dzīvojamo māju komplekss, kura celtniecība tiks uzsākta 2007. gada 1. augustā un tiks realizēta pakāpeniski pa etapiem.

Ilguciems

Нажми
Lilijas iela
Rīga, Iļģuciems, Lilijas iela

Jaunā daudzdzīvokļu ēka atradīsies Iļģuciemā, Lilijas ielā, tikai 10 min.
brauciena attālumā no Rīgas centra. Ēkas celtniecības uzsākšana 2006. g.
augusts, ekspluatācijā nodošana - 2008. gada vasara.
Нажми
Nordeķu nams
Lilijas iela 29

Jauna daudzdzīvokļu māja, rajonā ar labi attīstītu infrastruktūru: tiešā tuvumā no sabiedriskā transporta pieturas, veikaliem, autostāvvietām, poliklīnikas, skolas. Mājas teritorija ir apzaļumota un tiek plānots arī ierīkot nožogotu bērnu rotaļu laukumu. No mājas logiem paveras skats uz Nordeķu parku.

Imanta

Нажми
Solaris
Rīga, Anniņmuižas bulvāris 41

Solaris ir dzīvojamais komplekss, kurā ietilpst divas divdesmit divu stāvus augstas mājas ar terasēm augšējos stāvos un stiklotiem erkeriem.
Нажми
Metropolia (5 komentari)
Rīga, Anniņmuižas bulvāris

Projektā paredzēta piecu daudzīvokļu māju izbūve Imantā. Projekta nosaukums "Metropolia" cēlies no Senās Grieķijas. "Metropolia" nami projektēti tā, lai katrā dzīvoklī ieplūstu daudz dienasgaismas.
Нажми
Zem ozola (3 komentari)
Rīga, Imanta, Slokas un Observatorijas ielas krustojums

Četrus stāvus augsta ēka Imantā ar trīs korpusiem, netālu no tirdzniecības centra "Maxima". Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, ir balkoni un terase.
Нажми
Imantas Pērles (1 komentari)
Rīga, Imanta, starp Slokas un Kleistu ielām

"Imantas Pērle" ir daudzstāvu dzīvojamā māja Imantā starp Sokas un Kleistu ielām. Namam ir divi 16 un 12 stāvus augsti korpusi, kas ir savienoti. "Imantas Pērlē" būs 156 dzīvokļi, kas tiks tirgoti ar "balto apdari".
Нажми
Viva! Imanta (5 komentari)
Rīga, Jūrmalas gatve 9

"Viva! Imanta" ir daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka ar autostāvvietām Imantā. Ēka atrodas privātmāju rajonā, tā ir ērti sasniedzama kā no Rīgas centra, tā arī Jūrmalas.
Progresa nams
Rīga, Imanta, Progresa 3

Jauna, sešus stāvus augsta daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Imantā. Ēkā kopumā atradīsies 31 dzīvoklis platībā no 47 līdz 132 kv. m, ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļiem ir gan balkoni, gan terases. Augšējos stāvos izvietoti divlīmeņu dzīvokļi.
Нажми
Imantas Nami (1 komentari)
Rīga, netālu no Anniņmuižas parka

“ Imantas Nami “ ir 3 jaunas un modernas dvīņu mājas, labiekārtotā 2564 m² teritorijā. Trīs stāvus augstās ēkas atrodas klusā un jaukā vietā netālu no Anniņmuižas parka, mājas tiek celtas izmantojot jaunākās tehnoloģijas un idejas arhitektūrā un celtniecībā pēc „ Smart House” principa.
Нажми
"Lazdu iela"
Imanta, Lazdu iela

2008. gada septembrī ekspluatācijā tiks nodots mūsdienīgs dzīvojamo māju komplekss privātmāju rajonā Lazdu ielā, Imantā. Komplekss atrodas pilsētas zaļajā un klusajā rajonā.

Jugla

Нажми
Biķernieku 200
Biķernieku iela 200

Topošs mazstāvu dzīvojamo ēku projekts pie Juglas ezera, skaistā, zaļā vietā.
Нажми
Brīvības iela 386 (17 komentari)
Rīga, Brīvības iela 386

Jauns dzīvojamo māju komplekss, kas atrodas Brīvības ielā 386, Juglā, Šmerļa meža malā. Koplekss sastāv no divām 14 stāvu augstām ēkām un vienas 6 stāvu augstas ēkas. Četrpadsmit stāvu māju pēdējā stāvā izvietoti "penthaus" tipa dzīvokļi ar jumta terasēm.
Нажми
Premjers (2 komentari)
Rīga, Juglas iela 10

Jaunā, deviņstāvu dzīvojamā ēka „PREMJERS” atrodas Rīgā, Juglas ezera krastā. Namā atrodas 62 plaši (64,1 – 168,8 m²) dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu. Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari. Ēkas pirmajā stāvā ir plaša uzgaidāmā telpa ar apkalpojošo personālu un marmora strūklaku. Paredzēts izbūvēt 63 pazemes autostāvvietas.

Klīversala

Нажми
Akmeņu 14
Rīga, Akmeņu iela 14

Daudzfunkcionālās ēkas Akmeņu ielā 14 atrašanās vieta ir viena no galvenajām projekta priekšrocībām, jo tā atrodas pilsētas daļā ar ļoti labi attīstītu satiksmes infrastruktūru, pāris minūšu brauciena attālumā no pilsētas darījumu centra un no tās pavērsies lielisks skats uz Daugavu un Vecrīgas torņiem.

Krasta rajons

Нажми
NCC Mājas
NCC Mājas Ogres ielā 5, Rīga

Dzīvojamā māja atrodas klusā un zaļā kvartālā – Rīgā, Krasta ielas rajonā, Ogres ielā 5, netālu no pilsētas centra. Uz zemes 3200 m² platībā tiks uzbūvēta sešstāvu ēka ar 42 dzīvokļiem un biroja telpām. Automašīnu novietošanai ēkas pagrabstāvā paredzēta autostāvvieta, papildus būs pieejamas atklātās auto novietnes.

Kengarags

Нажми
SAULESRASA
Rasas iela 5a,

SAULESRASA” jauns daudzdzīvokļu projekts ar labiekārtotu, apzaļumotu un apgaismotu teritoriju

Maskavas forstate

Нажми
Mazā Kalna iela 13
Rīga, Mazā Kalna iela 13

Sešstāvu daudzdzīvokļu nams Mazajā Kalna ielā 13. Māja celta 1900. gadā, taču rekonstruēta 2006. gadā. Ēkā kopumā izvietoti 14 dzīvokļi ar pilnu apdari, kā arī divi ofisi.
Нажми
Katoļu iela 19
Rīga, Katoļu iela 19

Katoļu ielas 19 nama projektu ir izstrādājusi arhitektu firma „Kubs”, kas projektējis tādus objektus kā “Tomsona Terases”, Tirdzniecības centrs Tērbatas ielā, Chrysler Autocentru Krasta ielā u. c..
Нажми
Katoļu iela 31
Rīga, Katoļu iela 31

Šī ēka tiks būvēta uz 1 253 m² liela zemes gabala. Ēkas būvniecība tika uzsākta 2007. gada vasarā. Ēkas pirmajā stāvā tiks izveidotas 5 komercplatības no 46 līdz 207 kv. m. Sākot no ēkas otrā stāva tiks izveidoti 36 dzīvokļi, kuru platības būs no 23,9 līdz 137 m².
Нажми
Krāslavas iela 14
Rīga, Krāslavas iela 14

Šī ēka tiks būvēta uz 1 647 m² liela zemes gabala. Ēkas būvniecība tika uzsākta 2007. gada vasarā. Ēkas pirmajā stāvā tiks izveidotas 4 komercplatības no 46,8 līdz 136,4 kv. m. Sākot no ēkas otrā stāva tiks izveidoti 26 dzīvokļi, kuru platības būs no 45,3 līdz 118,5 kv. m. Dzīvokļiem tiks paredzētas automašīnu stāvvietas ēkas pazemes autostāvvietā.

Mezaparks

Нажми
Ķeizarmeža krasti
Rīga, Mežaparks (pie Ķīšezera)

Mežaparkā tiek būvētas 9 jaunas dažādu augstumu dzīvojamās mājas ar skatu uz Mežaparku un Ķīšezeru. „Ķeizarmeža krastos” tiek piedāvāti 52 dzīvokļi ar pilnu apdari, santehniku, flīzētām vannas istabām, panorāmas logiem, ziemas dārziem vai terasēm.
Нажми
Dzintara Projekti - Mores 18
Rīga, Mores iela 18

Četrstāvu dzīvojamā māja, kurā izvietoti vien 14 dzīvokļi, atrodas klusā Mežaparka rajonā. Māja izvietota 1863 kv. m. plašā labiekārtotā teritorijā, ar bērnu spēļlaukumu.
Нажми
EKO PROJEKTS "Mežaparks" (1 komentari)
Rīga, Aplokciems, Mores ielā

Plaši un moderni dzīvokļi jaunajā projektā dažu soļu attālumā no Ķīšezera un Mežaparka estrādes. Jaunbūve atrodas klusā un sakoptā privātmāju sektorā ar labiekārtotu, sakoptu piemājas teritoriju.

Mezciems

Нажми
Meža Ciems (7 komentari)
Rīga, Biķernieku iela 122 - 130

Projektu "Meža Ciems" paredzēts būvēt pa vairākām kārtām un posmiem. Katra kārtā būs grupa mūsdienīgu, mazstāvu dzīvokļu māju. Katrai grupai ir paredzēta sava iekšējā "zaļā sala" – pagalms ar pastaigas celiņiem, atpūtai paredzētiem soliņiem un bērnu spēļu laukumiem.
Jaunbiķeri (4 komentari)
Rīga, Mežciems, Kaivas iela

Projekta "Jaunbiķeru" kvartāls atrodas Kaivas ielā - uz Rīgas robežas starp Biķernieku un Deglava ielām. Projekta realizācija paredzēta laikā no 2006. gada līdz 2008. gadam - celtniecība tiks veikta trīs kārtās. Paredzēts uzbūvēt 14 trīs un četrus stāvus augstas ēkas, kurās kopumā būs 381 dzīvoklis ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Dzimtā sēta 7 (11 komentari)
Rīga, Mežciems, Biķernieku iela

2006. gada vasarā uzsākta jauna dzīvojamā kompleksa celtniecību Kaivas ielā, Mežciemā. Kopumā paredzēts uzcelt piecas daudzstāvu dzīvojamās mājas ar 630 dzīvokļiem. Ēku komplekss atrodas Biķernieku ielā, Mežciemā, Rīgā – posmā starp Hipokrāta un Kaivas ielām.
Нажми
NCC Mājas (1 komentari)
Rīga, Biķernieku ielā 162

Dzīvojamo ēku komplekss atrodas vienā no zaļākajiem Rīgas mikrorajoniem – Mežciemā, Biķernieku ielā 162, Juglas meža ielokā. Nepilnu 3,5 hektāru plašā teritorijā.

Pardaugava

Нажми
Panorama Plaza
Rīga, Venstpils iela 60/80

Projekta pamatā ir vēlme Rīgas pilsētā radīt būtiski jaunu, vertikālu ēku kompleksu, kas pozitīvi kontrastētu ar galvaspilsētai raksturīgo horizontālo apbūvi.
Нажми
Kalnciema iela 9a
Rīga, Kalnciema iela 9a

Jauna ēka Pārdaugavā, Kalnciema ielā 9a, kura sastāv no diviem korpusiem, kas ir savienoti savā starpā. Viens no korpusiem ir vēsturiska koka ēka, kurā paredzētas biroju telpas ar atsevišķu ieeju no Krogus ielas, savukārt otrs kospurss paredzēts 1 - 5 istabu dzīvokļu izvietošanai.
Нажми
Dignājas iela II kārta (1 komentari)
Rīga, Dignājas iela

Dignājas ielas namu projekts sastāv no divām jaunām mājām Pārdaugavā, Dignājas ielā. Projekts "Dignāja iela" atzīts par vienu no labākajiem pirmajā konkursā „Labākais jaunais projekts”. Ekspluatācijā ir sekmīgi nodota un realizēta projektā pirmā kārta - projekta otrā kārta tiks nodota ekpluatācijā 2008. gada pavasarī.
Нажми
Bišumuiža
Rīga, Komētas iela

Bišumuiža ir 17 mazstāvu māju komplekss. Mājām ir 4 stāvi, katrā no tām izvietoti 14 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
Mārtiņa nams
Rīga, Slokas iela 59

Septiņus stāvus augstais Mārtiņa nams atrodas zaļā un mierīgā rajonā Pārdaugavā. Tajā ir 45 dzīvokļi ar "balto apdari". Dzīvokļie ir balkoni un plašas terases.
Нажми
Zelta rasa
Rīga, Daibes iela

Zelta rasa ir mazstāvu dzīvojamo ēku komplekss, kurā būs 150 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Komplekss sastāv no trim mājām, kuras ir 5 stāvus augstas.
Zundas Pasāža
Rīga, Daugavgrīvas iela 31

Zundas Pasāža ir 7 stāvu ēka ar 86 dzīvokļiem, kas tiek piedāvāti ar pelēko apdari, un birojiem, kas izvietoti pirmajā un otrajā stāvā. Zundas Pasāžā akcents tiek likts uz industriālās teritorijas pārveidošanu par dzīvojamo zonu, tomēr saglabājot industriālo "piesitienu" projekta apkārtnē - tiks saglabāts un rūpīgi restaurēts kādreizējās rūpnīcas ķieģeļu mūris.
Нажми
Cēres ielas nams (3 komentari)
Rīga, Cēres iela 8a

Jauna dzīvokļu māja zaļajā Pārdaugavā ar 28 dzīvokļiem, kas tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļiem ir plašas lodžijas un terases.
Нажми
Torena nami (6 komentari)
Rīga, Jelgavas ielā 63

Torena nami ir 4 māju komplekss Jelgavas ielā, Pārdaugavā. Torena namos kopumā ir 232 dzīvokļi, taču bez dzīvojamās platības iespējams pirkt vai iznomāt arī komercplatības.
Нажми
Mārupītes nami (3 komentari)
Rīga, Kantora iela 85/87

Mārupītes namu projekts sastāv no divām trīsstāvu mājām. Abās mājās atradīsies kopumā 20 dzīvokļi (divu, trīs un četru istabu lieli) ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Valguma ielas nams (1 komentari)
Rīga, Valguma 31

Valguma ielas nams ir jauna sešus stāvus augsta ēka Tuvajā Pārdaugavā, kuras pirmajā stāvā atrodas 4 biroju telpas, bet pārējos stāvos - 16 dzīvokļi. Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari.
Trijādības Nams
Rīga, Trijādības iela

Jauna piecus līdz septiņus stāvus augsta dzīvokļu ēka Pārdaugavā, Trijādības un Staraja Rusas ielas stūrī. Ēka ir projektēta pēc perimetrālās apbūves principiem ar iekšējo pagalmu. Dzīvokļi "Trijādības namā" tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļu istabu skaits ir dažāds - paredzēti dzīvokļi sākot no vienas istabas līdz pat piecām istabām.
Нажми
Kuģu iela 26 (2 komentari)
Rīga, Kurģu iela 26

Piecu stāvu ēka Pārdaugavā. Kopumā 120 dzīvokļi 42 — 250 kv. m platībā.
Нажми
Rātsupītes iela 3 (4 komentari)
Rīga, Kleisti, Rātsupītes iela 3

Tiek piedāvāti 88 dzīvokļus jaunā sešstāvu mājā Kleistos, meža ieskautā
teritorijā Rātsupītes ielā 3, kura ir tikai 10 minūšu braucienā no Rīgas
centra. Dzīvokļi ir ar balto apdari. Ir iespējama izvēle starp 22 dažādiem dzīvokļu plānojumiem ar dzīvojamo platību no 63-129 m² un griestu augstumu no 2,7 – 3,5 m.
Нажми
Tekstiliana
Rīga, Vienības gatve 21/Torņakalna 2

Tāpat kā audeklā tiek saaustas dažādas šķiedras, projektā Tekstiliana sākotnēji nesaistītais kļuvis viengabalains.
Нажми
Brūkleņparks
Rīga, Cēres un Brūkleņu ielu teritorija

Kad cilvēks nogurst no pilsētas trokšņa un steigas, spēkus un smaidu visvieglāk atgūt, dodoties veldzējošā pastaigā brīvā dabā.
Нажми
VISAVI
Rīga, Pārdaugava, Kalnciema iela 95

Piecstāvu ēka ar pazemes stāvvietām, lifts. Ēka atrodas klusajā Rīgas vietā, ar labu infrastruktūru, attālums no centra 10 min., līdz Jūrmalai 30 min. Visi dzīvokļi tiks piedāvāti ar nepabeigtu iekšējo apdari. Lielākā daļa dzīvokļu piedāvājumā būs ar balkoniem. Teritorija būs labiekārtota, daļēji saglabājot esošos apstādījumus, kā arī paredzēta vieta bērnu rotaļām.

Plavnieki

Podiums (3 komentari)
Rīga, Dzeņu 7a

"Podiuma" ēka sastāv no četrām sekcijām, no kurām divas ir 7 stāvus augstas, viena 6 stāvus augsta un vēl viena - 8 stāvus augsta. Ir paredzēta slēgtas autostāvvietas izbūve. Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
Dzimtā sēta 4
Rīga, Saharova iela b/n

Tā ir deviņus stāvus augsta dzīvojamā māja Pļavniekos, ar kopējo platību 3457 kv. m. Dzīvokļi šajā namā tiek tirgoti ar balto apdari, kaut gan pastāv arī iespējas līdz nodošanai veikt dzīvokļa pilnu apdari, pusēm atsevišķi vienojoties. Tiek piedāvāti 40 brīvā plānojuma dzīvokļi, kuru ir platībā no 38 līdz 89 kv. m. Ir iespējams dzīvokļus apvienot un izveidot individuālo plānojumu.
Нажми
M. Park (1 komentari)
Rīga, Ulbrokas iela 12 k-1, 12 k-2, 12 k-3.

„M. Park” ir 9, 8 un 7 stāvu dzīvojamo māju komplekss, kurā kopumā atradīsies 189 dzīvokļi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni, lodžijas vai terases atkarībā no stāva. Visas trīs mājas būs savienotas ar 2 -stāvu apakšzemes autostāvvietu.
Нажми
SOLEVILLE
Rīga, Ulbrokas iela

Soleville ir jauns dzīvojamais rajons klusā un zaļā apkārtnē Ulbrokas ielā, Pļavniekos, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, vietā ar labi attīstītu sabiedriskā transporta tīklu. Solevilli veido savstarpēji neatkarīgi dzīvojamo ēku projekti

Purvciems

Нажми
Lauras (3 komentari)
Stirnu ielā 34, Upeņu ielā b/n

Daudzdzīvokļu māju kvartāls Purvciemā Stirnu un Upeņu ielās. Pavisam projektā ir paredzēts uzbūvēt četras jaunas ēkas.
Нажми
Madonas iela 10A (2 komentari)
Rīga, Madonas ielā 10A

2006. gada maijā ekspluatācijā nodots jauns nams Purvciemā Madonas ielā 10A, nams atrodas skaistā privātmāju rajonā ar augsti attīstītu infrastruktūru.
Нажми
Dzelzavas 74 (4 komentari)
Rīga, Dzelzavas iela 74

Vienpadsmit stāvus augsts, rekonstruēts nams Purvciemā, kurā pārsvarā ir vienas un divu istabu dzīvokļi.
Нажми
Laimes nami (3 komentari)
Rīga, Upeņu un Pūces iela

"Laimes nami" sastāv no divām ēkām - Upeņu un Pūces ielā. Dzīvokļu skaits: Upeņu - 21; Pūces - 31. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari.
Saules Galerija (3 komentari)
Rīga, Vaidavas iela

Jauna ēka ar diviem korpusiem, kurā kopumā atrodas 50 dzīvokļi ar daļējo balto apdari. Labiekārtota teritorija ar bērnu laukumu. Paredzēta pazemes autostāvvieta.
Нажми
AstraLux
Rīga, Gunāra Astras iela 8. k-1

Dzīvojamā ēka Purvciema centrā. Būvēta pēc arhitekta J. Pogas biroja izstrādāta projekta. Fasāde – veidota no akmens flīzēm, kuras pārklātas ar īpašu Hydrotect virsmas klājumu. Astra Lux garantē ideālu vidi tiek, kuri par sava dzīves stila pamatvērtībām izvirzījuši mūsdienīgumu, ērtības un augstu kvalitāti.
Green City (4 komentari)
Rīga, Stirnu 38

Green City ir astoņu dzīvojamo ēku komplekss Purvciemā, kurā kopumā būs 243 dzīvokļi. Projekta ietvaros ir paredzēa pazemes autostāvvietu izbūve. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Dzimtā Sēta 5
Rīga, Braslas iela b/n

Tā ir piecus stāvus augsta dzīvojamā māja Purvciemā ar kopējo platību 11312 kv. m. Piemājas teritorijā ir ērta virszemes automašīnu stāvvieta, kā arī ir pazemes autostāvvieta. Namā kopumā būs 103 dzīvokļi ar balto apdari (platībā no 32 līdz 103 kv. m). Dzīvokļi plānoti ar lodžijām un lieliem logiem.
Нажми
Braslas nams
Rīga, Braslas iela 27

Braslas nams ir renovēta daudzdzīvokļu māja Purvciemā. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. 1. - 6. stāvā ir izvietoti vienistabas, divistabu un trīsistabu dzīvokļi, savukārt 3 – 5 istabu divlīmeņu dzīvokļi, kuru vidējā platība 100 kv. m, atrodas 7. un 8. stāvā.
Нажми
Ainavas nams
Rīga, Ainavas iela 2

Jauna ēka Purvciemā, kas atradīsies labiekārtotā teritorijā. Dzīvokļiem tiks izbūvētas terases un lodžijas. Dzīvokļi paredzēti ar balto apdari un pilnu iekšējo apdari. Mājas iedzīvotāji varēs novietot savas automašīnas pazemes autostāvvietā.
Нажми
Purvciema Projekts (2 komentari)
Rīga, Purvciems, Pūces iela 41/43

Purvciema Projektu veido četras 9 stāvus augstas daudzdzīvokļu mājas, kas atrodas Purvciemā, Pūces ielā 41 un 43. Kopumā paredzēts izvietot 322 dzīvokļus. Kompleksa teritorijā būs bērnu laukums ar plašu labiekārtotu teritoriju un kopējo zemes platību gandrīz 3 hektāri. Būs arī pazemes autostāvvietas.
Нажми
Ūnijas nami (1 komentari)
Rīga, Purvciems, Ūnijas iela 73

Ekskluzīva dzīvokļu māja Purvciemā, Ūnijas ielā. Projekts realizēts vēsturiskā liepu koku alejā. Dzīvojamās mājas piecos stāvos ir izvietoti 13 dzīvokļi, no kuriem viens atrodas mansarda stāvā. Mājas pagraba stāvā izvietotas automašīnu stāvvietas.
Нажми
Nīcgales iela 37/39 (1 komentari)
Rīga, Nīcgales iela 37/39

Jaunais projekts Nīcgales ielā 37/39 ir četru stāvu dzīvojamā māja, kurā izvietoti 36 dzīvokļi ar platību no 51 m² līdz 111 m². Projekta tuvums pilsētas centram, kā arī tas izvietojums Purvciema zaļajā zonā ar mazstāvu dzīvojamām apbūvēm apkārt, padara šo projektu īpaši pievilcīgu.

Sarkandaugava

Duntes Ozoli
Rīga, Duntes iela 28

16 stāvus augsta māja, kurai ir kaskāde no 8 lejupejošām terasēm. Tajā tiek piedāvāti dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu galvenais raksturelements -gaisma un telpa lielo panorāmas logu, augsto griestu un dzīvokļa plānojuma dēļ.

Teika

Āraišu Nams
Āraišu iela 36/38, Rīga

Divu daudzdzīvokļu ēku komplekss Teikā. Abās ēkās būs izvietoti 72 dzīvokļi ar balkoniem un lodžijām. Dzīvokļi tiks piedāvāti bez apdares un starpsienām brīvam plānojumam.
Нажми
Ūnijas iela 12a
Rīga, Teika, Ūnijas iela 12a

Jauns projekts Teikā, Ūnijas ielā 12a. Tiek piedāvāti jauni divstāvīgi dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļiem ir balkoni vai terases, visa santehnika, ir dūmvadi kamīnu pieslēgšanai. Dzīvokļi atrodas ēkas 4. un 5. stāvā.
Нажми
Dzintara Projekti - Brīvības 257 (1 komentari)
Rīga, Brīvības iela 257

Piecstāvu namā, kas atrodas pašā Teikas sirdī izveidoti 16 dzīvokļi. Katrā stāvā ne vairāk par 4, bet pēdējos divos stāvos pa diviem dzīvokļiem katrā. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir balkoni un pēdējo divu stāvu dzīvokļiem arī terases.
Нажми
Mana Teika
Rīgā, Teikā, Tālivalža ielā 20

11 dzīvokļu ēka Teikā, Tālivalža ielā.

Ziepniekkalns

Нажми
Dienvidu Pakavs (5 komentari)
Rīga, Vienības gatve 186a

Dzīvokļu māja Ziepniekkalnā ar 148 dzīvokļiem. Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Putnu iela 14 (1 komentari)
Rīga, Putnu iela 14

Jauna, piecus stāvus augsta daudzdzīvokļu māja Pārdaugavā, Putnu ielā. Ēkā kopumā ir 38 dzīvokļi ar divām līdz četrām istabām.
Нажми
Bātas muiža (1 komentari)
Rīga, Bātas iela 3

Bātas muiža ir mazstāvu dzīvokļu nams Ziepniekkalnā ar 26 dzīvokļiem.
Нажми
Ziepniekkalns (1 komentari)
Rīga, Vienības gatve b/n

Daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka, kas tika projektēta izmantojot 119. sērijas tipveida 10 stāvu ēkas projektu, tomēr tika veiktas arī izmaiņas atbilstoši mūsdienu prasībām. Dzīvokļi ēkā ir ar daļēju iekšējo apdari. Ir paredzēta autonovietne piemājas teritorijā.
Ligzdu Parks
Rīga, Ziepniekkalna iela 64

Ēkai paredzētas četras sekcijas un 4 līdz 6 stāviem. Tajā būs izvietoti 56 divu līdz piecu istabu dzīvokļi platībā no 60 līdz 144 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Dienvidu Pakavs 2 (1 komentari)
Rīga, Ziepniekkalns, Vienības gatve 192

Jauna ēka Ziepniekkalnā, kas tiks būvēta pakava formā un atradīsies zaļumu iekļautā teritorijā. Tajā kopumā paredzēts izbūvēt 147 dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari. Zem ēkas tiks izvietotas stāvvietas automašīnām.

Zolitude

Нажми
Tobago (3 komentari)
Rīga, J. Endzelīna, Priedaines, Apūzes un Jūrkalnes ielu teritorijā

Dzīvojamo māju komplekss atrodas Šampētera zaļajā teritorijā blakus Zolitūdei. Pirmie 70 dzīvokļi jau ir nodoti ekspluatācijā. Viss 7 ēku komplekss (kopā vairāk kā 400 dzīvokļu) tiks pabeigts līdz 2008. gada beigām.
Нажми
Zolitūdes vārti II
Rīga, Zolitūde, Priedaines iela

Nams atrodas klusajā Zolitūdes daļā, privātmāju rajonā – Plūmju un Priedaines ielu stūrī.
Нажми
Zolitūdes vārti
Rīga, Zolitūde, Anniņmuižas iela

Jauna ēka kvartālā starp Anniņmuižas, Priedaines un Plūmju ielām, kura sadalīta četros korpusos un stāvu skaits pakāpeniski palielinās no 4 līdz 6 stāviem.
Нажми
Zolitūdes nams (1 komentari)
Rīga, Zolitūde, Anniņmuižas iela 7

"Zolitūdes Nams" ir trīspdasmit stāvu mūra ķieģeļu ēka Zolitūdē, Anniņmuižas ielā 7.
Нажми
Varavīksnes nams 3 (8 komentari)
Rīga, Zolitūde, Zolitūdes iela 75

Varavīksnes Nams 3 atradīsies Zolitūdē, blakus jau uzceltajam Varavīksnes Namam 1 un šobrīd topošajam Varavīksnes Namam 2. Projektā paredzētas četras sešstāvu mājas un divas trīs līdz četru stāvu mājas, kā arī pazemes autostāvvieta un atsevišķa daudzstāvu autostāvvieta.
Нажми
Jūrkalnes Pērle (4 komentari)
Rīga, Jūrkalnes iela

Projekts atrodas klusajā un zaļajā Šampēterī, tikai 15 minūšu braucienā no Rīgas centra. Kopumā būs 53 dzīvokļi ar balto un pilno apdari. Projektā plānots izveidot publiski pieejamu terasi, kas būs kā labiekārtots un apzaļumots iekšpagalms.

Rigas rajons

Нажми
Baltezera Terases (3 komentari)
Rīgas rajons, Garkalnes pag., Baltezers

Sešu mājokļu komplekss „Baltezera Terases” atrodas tikai 2 km no Rīgas - Baltezera ezera krastā labiekārtotā, zaļā teritorijā ar bērnu rotaļlaukumu, tenisa kortu un piestātni ūdens transportam kanāla malā. Dzīvokļi tiek nodoti ar pelēko apdari.
Нажми
Madaras
Rīgas rajons, Mārupe

Rindu mājas ciematā „Madaras”, Rīgas rajonā, Mārupē. Kopā ir 22 mājas. Mājas var iegādāties ar „balto” vai pilnībā pabeigtu iekšējo apdari. Mājām ir 2 stāvi.
Нажми
Upeslejas 12 (2 komentari)
Rīgas rajons, Stopiņu pagasts, Upeslejas

Upeslejas 12 atrodas netālu no apvedceļa Ādaži-Salaspils, 30min. braucienā no Rīgas centra, Mazās Juglas krastā, blakus priežu mežam, labiekārtotā, 5757m² lielā teritorijā. Upeslejas 12 - jauna, mūsdienīga četrstāvu ēka ar 48 dzīvokļiem, katram no tiem paredzēts balkons vai terase.
Нажми
Zemturu Nami
Rīgas rajons, Mārupe, Mazā Zemturu iela 6

"Zemturu Nami" ir 4-dzīvokļu māja ar divstāvu un trīsstāvu dzīvokļiem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Dalbes 8
Rīgas rajons, Olaine, Dalbes ielā 8

Daudzstāvu dzīvojamā ēka atradīsies Olainē, Dalbes ielā 8. Māja atrodas netālu no Rīgas-Jelgavas šosejas. Māja tika projektēta, izmantojot 119. sērijas tipveida 9 stāvu ēkas projektu. Pieejami 1, 2 un 3 istabu dzīvokļi ar platību 35 - 78 kv. m.
Нажми
Neibādes Nami (2 komentari)
Rīgas rajons, Saulkrasti, Baltijas iela 2-22

19 jaunas modernas mājas ar saunu, garažu un interesantu arhitektūru, jaunā ciematā Baltijas ielā, netālu no Koklītēm, Saulkrastos. Blakus jūrai - 150 un 500 m no pludmales. Cena sākot ar 1100 Ls par ēkas kvadrātmetru. Šobrīd tiek pārdotas pirmās 3 mājas.
Нажми
Ekskluzīvas Rindu mājas Mārupē
Mārupe, Cepļu iela

Tiek piedāvātas ekskluzīvas rindu mājas Mārupē, kas sevī ietver 3 modernus un funkcionālus divlīmeņa dzīvokļus ar terasēm un vasaras pergolām, kas piešķir īpašu atmosfēru mājas arhitektūrā.
Нажми
Baltezera de Lux (1 komentari)
Rīgas rajons, Ādažu pag., Baltezers

Ekskluzīva dzīvojama māja ar labi attīstītu infrastruktūru. Baltezera de Lux
atrodas pašā Baltezera sirdī, starp Lielo Baltezeru un Mazo Baltezeru, ar izeju pie ūdens un savu piestātni.
Нажми
Ciemats "Zeltiņi"
Rīgas rajons, Mārupes pagasts, Zeltiņu iela

Mārupes pagastā, sakoptā, klusā privātmāju rajonā atrodas jauns ciemats „Zeltiņi”! Dabas tuvums, klusa apkārtne, sakārtota vide un ģeogrāfiski izdevīga vieta – 2km attālumā no Mārupes centra, kā arī 1.5 km no Mārupes skolas, šo vietu padara pievilcīgu tieši ģimenēm ar bērniem.
Нажми
Penkules Nami
Rīgas rajons, Mārupes pagasts, Penkules iela

„Penkules nami” ir privātmāju ciemats labiekārtotā teritorijā Mārupes pagastā. Pievilcīgu to padara Rīgas tuvums – tikai 15 minūšu brauciens ar automašīnu un Jūs esiet Rīgas centrā !
Нажми
VITA a BORDO
Ādažu pagasts, Baltezers

Ekskluzīvā rajonā Ādažu pagastā- starp Lielo un Mazo Baltezeru-klāju līgani šūpojot, savus pasažierus gaida gaišs kruīza laineris-dzīvokļu komplekss „VITA a BORDO” (Dzīve uz klāja).
Нажми
Loriķu nami
Rīgas rajons, Ķekava

Jaunas mājas Ķekavā, „Loriķu pļavā” – tās ir 4 dvīņu mājas un 3 modernas, funkcionālas privātmājas jaunizveidotā, slēgta tipa privātmāju teritorijā, ar kopējo platību 6606 m².
Нажми

Rīgas rajons, Mārupe, Dzelceļa iela

Pārdod 3 sekciju māju Mārupē Dzelceļa ielā
Нажми

Rīgas rajons, Salaspils, Meldru iela 91

Pārdod 6 sekciju rindu māju Salaspilī
Нажми
Mini ciemats Ķekavā (1 komentari)
Rīgas rajons, Ķekava

Labiekārtots mini ciemats Ķekavā – tās ir 4 modernas un funkcionālas privātmājas jaunizveidotā, slēgta tipa privātmāju teritorijā, ar kopējo platību 6000 m².
Нажми
Vārpu 11
Vārpu iela 11, Mārupe, Rīgas rajons

Piecu sekciju divstāvīga rindu māja, ar kopējo zemes gabala platību 2560m² Mārupē. Šajā rajonā ir attīstīta infrastruktūra - ir bērnu dārzs, skola, sporta un atpūtas komplekss, t/c "Spice" un lielveikals „Maxima”.
Нажми
Liepas nams
Rīgas rajons, Saulkrasti

Drīz tiks nodota ekspluatācijā Saulkrastu projekta “Liepas nams” pirmā kārta. Līdz šim pilsētā ilgus gadus netika uzbūvēta neviena jauna daudzdzīvokļu māja – šī būs pirmā. Projekta attīstītājs SIA “Trade Hub” ir sācis inventarizācijas lietu saņemšanu attiecīgajās institūcijās un slēdz pirkuma līgumus ar personām, kuras ir iepriekš rezervējušas mājokli. Pārdošanā vēl ir daži dzīvokļi – tos pircējiem piedāvā SIA “Baltic Credit”.

Jurmala

Нажми
Jūras akmeņi
Jūrmala, Melluži, Silu iela 12a

"Jūras akmeņi" ir divas modernas dīvstāvu dvīņu mājas ar izbūvētu jumtas stāvu Jūrmalā, Mellužos. Abām ēkām pardzētas atsevišķas ieejas, ērtas terases, kā arī vieta automašīnām.
Нажми
Dzintara projekti - Kanālu 9
Jūrmala, Melluži, Kanālu iela 9

Jauna trīsstāvu māja ar 18 individualizētiem dzīvokļiem, kas atradīsies Jūrmalā, Mellužos. Dzīvokļi ar "balto apdari". Pagrabstāvā ierīkota pazemes autostāvvieta ar 27 vietām.
Нажми
Mellužu pieci brāļi
Jūrmala, Mellužu prospekts 66a

Komplekss “Mellužu pieci brāļi” atrodas Jūrmalā un tajā ir iespējams iegādāties kādu no ieciem trīsstāvu dzīvokļie, kuri ir platībā no 153 – 168 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni un terases. Turklāt katram dzīvoklim ir paredzēta atsevišķa dārziņu teritorija platībā no 56,4 līdz 155,7 kv. m.
Нажми
Dubultu prospekts 62a (1 komentari)
Jūrmala, Dubultu prospekts 62a

Jauna trīs stāvus augsta daudzdzīvokļu māja Jūrmalā.
Нажми
Dzintara projekti - Dzintaru 39
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts 39

Dzīvojamais komplekss Jūrmalā, Dzintaros, kas sastāv no divām ēkām - dzīvojamā nama un "Gorkija nama", kas ir vēsturisks arhitektūras piemineklis. Projektā ietilpst arī pazemes autostāvvieta, kas paredzēta 45 automasīnām. Kopumā tiek piedāvāti 24 dzīvokļi, kas sagatavoti beigu apdarei un no kuriem četri atrodas restaurētajā „Gorkija namā”.
Нажми
Mellužu Projekts
Jūrmala, Mellužu prospekts 77

Jauna, divus stāvus augsta māja Jūrmalā, Mellužos. Mājā atradīsies kopumā 12 dzīvokļi ar balto un pelēko apdari.
Нажми
Dzintara Projekti - Kuldīgas 9
Jūrmala, Bulduri, Kuldīgas iela 9

Jauna ēka Bulduros, kas atrodas klusā mazstāvu privātmāju rajonā. Fasādes pamatelementi ir tonēts koks un stiklotās virsmas, kas atgādina Baltijas jūras ūdeni. Kopumā ēkā tiks izbūvēti 32 dzīvokļi ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni (t. sk., arī „franču” balkoni) un lodžijas. Ēkas pagrabstāvā atrodas pazemes stāvvieta.
Нажми
Dzintaru rezidence
Jūrmala, Dzintari, Madonas iela 5

"Dzintaru rezidence" ir daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss, kas paredzēts kā mūsdienīga, pakavveida formas ēka četros stāvos. Projekta ietvaros plānota pazemes garāžas izbūve, kā arī virszemes autostāvvietas izveide.
Нажми
Jūras Pils
Jūrmala, Bulduri, Bulduru prospekts 33

Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss „Jūras Pils” sastāv no trim atsevišķi stāvošām celtnēm. Divas no tām ir mūsdienīgas četru stāvu ēkas, bet trešā - no jauna uzbūvēts trīs stāvu arhitektūras piemineklis.
Нажми
Jūrmalas Vilnis
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru pr. 13/15

"Jūrmalas Vilnis" ir moderna, astoņu stāvu ēka ar plašām terasēm un pagrabstāvu. Mājā ir 76 elites klases apartamenti - 33 divistabu, 29 trīsistabu un 14 četristabu apartamenti. Tie ir platībā no 75 - 340 kv. m.
Нажми
Teātra ielas nams
Jūrmala, Majori, Teātra iela 67a

Daudzdzīvokļu māja ar plašiem logiem, kas atrodas labiekārtotā teritorijā Lielupes krastā. Mansarda dzīvokļiem ir plašas terases, savukārt pārējiem dzīvokļiem balkoni. Kopumā izbūvēti 15 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim ir nodrošināta viena vieta autostāvvietā.
Нажми
Bulduru nams
Jūrmala, Bulduri, Meža prospekts 27

Ēkai ir 2 virszemes stāvi ar jumta stāva izbūvi. Pagrabā – autostāvvietas. Kopumā ēkā izvietoti 27 dzīvokļi ar balto apdari.
Нажми
EDEM
Jūrmala, Rembates iela 4

Jūrmalas centrā, starp Dzintaru un Majoru stacijām Rembates ielā 4 (Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā) būs prestižs daudzfunkcionāls astoņus stāvus augsts komplekss “Edem”.
Нажми
SUMMERTIME
Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 110

"Summertime" ir daudzdzīvokļu ēku projekts, kas tiek īstenots Jūrmalā, Dzintaros, Turaidas ielā 110. Četras trīsstavu ēkas atrodas Lielupes krastā, Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 10 minūšu gājiena attālumā no Jomas ielas un jūras. Kopumā iespējams iegādāties 90 dzīvokļus ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari.
Grīšļa iela 5
Jūrmala, Majori, Grīšļa iela 5

Jauna, moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 1181 kv. m. lielā, labiekārtotā slēgtā teritorijā. Dzīvokļi ir ar lodžijām, balkoniem, panorāmas logiem. Pagalmā un ēkas pagrabstāvā autostāvvietas. No augšējo stāvu dzīvokļu logiem un terasēm paveras skats uz Lielupi.
Нажми
Dzintara projekti - Dzintaru 64
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts 64

Jauna 3 stāvus augsta ēka Jūrmalā, Dzintaros. Ēkā kopumā izvietoti 33 dzīvokļi. Dzīvokļu plānojums – no 3 līdz 5 istabām – un platība – no 71 līdz 372 kvadrātmetriem (ieskaitot terases). Dzīvokļi tiks tirgoti ar balto apdari. Savukārt pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, brīvi palikušie dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Dzintara projekti - Vidus 54
Jūrmala, Bulduri, Vidus iela 54

Dzīvojamās mājas Vidus prospektā 54 izvietojums ir ļoti izdevīgs un ērts. Galvenā priekšrocība – līdz jūrai tikai 200 metri. Ēka atrodas klusā zaļā zonā starp diviem jūrai paralēliem prospektiem – Bulduru prospektu un Meža prospektu. Kopumā tiek piedavāti 33 dzīvokļi ar "balto apdari". Projekta īpatnība pirmā stāva iedzīvotājiem – mazie dārziņi, kas ir „nožogoti” ar dekoratīviem augiem. Otrā un trešā stāva dzīvokļiem ir balkoni, bet ceturtā stāva dzīvokļiem – plašas terases.
Нажми
Ķemeru iela 58
Jūrmala, Dzintari, Ķemeru iela 58

Tiek piedāvātas rindu mājas ar kopējo platību 300 kv. m un dzīvokļi platībās no 60-200 kv. m. Rindu mājas un dzīvokļi tiek pārdoti ar balto apdari. Ērts plānojums, dzīvokļiem būs plašas terases, balkoni, kā arī lieli logi. Ir iespēja izbūvēt kamīnus.
Jūras rezidence
Jūrmala, Majori, Lienes, Ominbusa un Jomas ielas krustojums

Projekts "Jūras rezidence" atrodas Jūrmalā, Majoros - Lienes, Ominbusa un Jomas ielas krustojumā, kur izvietoti pilsētas svarīgākie tūrisma un izkalides objekti. "Jūrmalas rezidencē" tiks izveidoti 7 ekskluzīvi apartamenti un privāts ūdens atpūtas komplekss.
Нажми
Jomas iela 15
Jūrmala, Jomas iela 15

Šis ir viens no retajiem projektiem jauno mājokļu tirgū, kuros mājokļu pārdošana tiek uzsākta neilgi pirms nama nodošanas ekspluatācijā. Projekta atrašanās vieta – pats pilsētas centrs netālu no SPA viesnīcām, restorāniem. Kopumā tiks tirgoti 20 dzīvokļi ar balto apdari. Četri no tiem ir divstāvīgi, ar saunām. Ir arī 20 pazemes autostāvvietas.
Нажми
Jaunā Jūrmala – komplekss Oāze (1 komentari)
Jūrmala, Majori, Pliekšāna iela 103

Oāze – tās ir 3 trīsstāvu mājas ar video domofoniem, apakšzemes stāvvietu 88 automašīnām un virszemes stāvvietu 17 automašīnām, kā arī iekšējo pagalmu. Katram dzīvoklim paredzēta vieta autostāvvietā un sava mantu glabātuve. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Нажми
Sundays
Jūrmala, Vaivari, Kauguru iela 3

Nekad nav par daudz laika, ko pavadām jūrmalā, it īpaši tīrā un klusā pludmalē.
Нажми
365
Jūrmala, Edinburgas 11

Modernais, stilīgais dzīvojamās mājas Edinburgas prospektā 11, Jūrmalā, arhitektoniskais risinājums, kuru izstrādājis Latvijā labi pazīstamais arhitektu birojs “Sīlis, Zābers & Kļava”,
Нажми
„Villa Baltika”
Jūrmala, Valteri, Oļu iela 3

Gleznains komplekss ‘Villa Baltika’ atrodas Valteros – Jūrmalas klusajā daļā Lielupes krastā. Mājās izvietotas privātajā sektorā tālu no trokšņainas šosejas un ir ieskautas priežu meža ielokā. Aktīvas atpūtas cienītājiem netālu ir izvietots jahtklubs.
Нажми
Gaujas 2
Jūrmala, Pumpuri

Ekskluzīvo savrupmāju projekts atrodas Pumpuros, 150 metru attalumā no jūras. Zeme atrodas kāpu zonā tālu no trokšņainas šosejas un ir ieskauti priežu meža ielokā.

Cesis

Нажми
Cīrulīši
Cēsu rajons, Cēsis, Kovārņu iela 33

Šī projekta pievienotā vērtība ir gleznainā ainava, kas paveras gandrīz no katra dzīvokļa loga - skats uz Žagarkalnu.

Ikskile

Нажми
Zaļās Salas (1 komentari)
Ikšķile

Jaunākās paaudzes savrupmāju ciemats Ikšķilē. Zaļās Salas atrodas mierīgā un klusā vietā, pie Daugavas, netālu no Ikšķiles centra. Mājas tiek pārdotas ar pilnu apdari, oša koka dēļu grīdām, santehniku, koka pakešu logiem, izbūvētām terasēm.

Jelgava

Нажми
Atmodas 86
Jelgava, Atmodas iela 86

Ēka atrodas privātmāju rajonā, Satiksmes ielas mikrorajonā, 10 minūšu gājienā līdz pilsētas centram un autoostai, 5 minūšu attālumā līdz skolai. Ēka ir piecu stāvu daudzdzīvokļu māja, kurā ir 39 dzīvokļi ar platību no 33 līdz 133 m², kā arī 3 dzīvokļi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (ar pandusu) un komercplatības 1. stāvā un pagrabstāvā. Piektajā stāvā paredzēti divlīmeņu dzīvokļi, otrajā un piektajā stāvā dzīvokļi ar balkoniem.
Нажми
Zvejnieku iela 13
Jelgava, Zvejnieku iela 13

Jauns daudzdzīvokļu multifunkcionālais komplekss - "Gulbji". Tikai dažu minūšu attālumā no centra. Dzīvokļu platības sākot no 42 kv. m., tie tiek piedāvāti ar pelēko apdari. Dzīvojamā kompleksa ietvaros tik izbūvēts veikals, sabiedriskās ēdināšanas iestāde, kā arī baseins, trenažieru/aerobikas zāle, sauna, solārijs un biljarda zāle iedzīvotāju koplietošanai.

Liepaja

Нажми
Vecā Ostmala 40 (2 komentari)
Liepāja, Vecā Ostmala 40

Projekta ēka atrodas blakus Liepājas Tirdzniecības kanālam un Promenādei. Projektā tiek izstrādāta divu esošo spīķeru rekonstrukcija sabiedriskai funkcijai - veikaliem, birojiem, restorāniem, mūzikas klubiem.

Ogre

Нажми
Mednieku iela (1 komentari)
Ogrē, Mednieku ielā 19

Dzīvokļi Ogrē, Mednieku ielā 19, trīs atsevišķi korpusi.

Valmiera

Нажми
Avenes
Valmiera, Kocēni, Aveņu iela 3

"Avenes" ir 3 stāvu māja ar mansardu. Tā ir jauna dzīvojamā māja ar modernu un mūsdienīgu arhitektūru, ērtu dzīvokļu plānojumu, balkoniem un ērtu infrastruktūru. Mājā kopumā būs 18 dzīvokļi, kas tiek piedāvāti ar balto apdari.

Talsu rajons

Нажми
Vasaras rezidence
Talsu rajons, Roja

Brīnišķīga vasaras residence pie jūras.

Tukuma rajons

Нажми
„V. I. P Nami”
Tukums, Celtnieku iela 1

Dzīvojamo māju projekts, kas nav pārspējams savā augstajā kvalitātē un neticami zemajā cenā.
Реклама на dzivoklis.lv | правила полъзования Электронный адрес: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv