Reklāma

Dzīvokļa vēstkopas arhīvs

Mr.X_Co 29/01/10 11:11
Internets Ierikju ielaa (tinos prom no IZZI ex. Fastnet'a)
Sveiciens!

Kaa jau no subj. var saprast vajag citu interneta provideri Ierikju ielaa. Agraak bija Fastnets, kas straadaaja ok, bet kopsh tas kljuva par IZZI gljuko vienaa laikaa. Vakar pusdienlaikaa negaaja - vinjiem esot " bijushas probleemas vinju pusee". Shodien arii stundu atpakalj pazuda, es tai meitenei izstaastu visu no a liidz z, bet shii tikai prasa kljuudas kodu. Koda nav nekaada, vinju DHCP nedod adresi. Tiikla lampinja mirgo - signaals ir, bet adreses nav. Piebesiija visi shitie gljuki, taapeec esmu noleemis vaakties no vinjiem projaam.

Vajag - reaalo, _statisko_ IP adresi, ievadiitu datoraa. DHCP peec MAC adreses der tikai ja to driikst ievadiit datoraa. Citaadi DHCP negribu redzeet.

Ko lieto citi ex. Fastnet'a lietotaaji? Joprojaam ciinaties ar IZZI?

Mr. X Co

(elgars@apollo.lv) 29/01/10 14:11
A kādam mērķim statiskā IP?
Ja var kaukā iztikt, droši vien var atrast kautko no Telekoma.

(saulis@tvnet.lv) 02/02/10 07:11
Ja tinies, pārbaudi 3 x vai viņi tiešām beidz līgumu. Man vēl pusgadu sūtīja rēķinus, tad atvainojās, tad iesniedza Kredirefomā. Bīstams IZZI kantoris.

Mr.X_Co 02/02/10 08:01
Shitaada lieta par IZZI bija dzirdeeta, taapeec scenaarijs ar parakstu par iesnieguma sanjemshanu ir zinaams.

Bet cita probleema - liigums man ir ar Fastnetu, reekjinus arii suuta
Fastnets uz IZZI formaam, bet supports ir IZZI. Fastneta juridiskaa adrese ir IZZI klientu centrs. Gribeeju iedot abiem iesniegumu par liiguma lauzshanu, bet IZZIs pateica, ka Fastneta vairs neesot un vinjiem neko nevarot iedot. Mozj te kaads ir ar juridiskaam zinaashanaam - kaa ir, pietiek man ar iesniegumu IZZI vai tomeer nee?

Vietaa izveeleejos MITu, sliktaak kaa tagad jau nu tocj nebuus.

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv