Reklāma

Dzīvokļa vēstkopas arhīvs

I.R. 12/12/09 10:51
Energoekonomiskaas spuldzes listeniekiem un ne tikai!

Sveiki liste!
Kaa gadiijies, kaa ne, bet listeniekiem ir iespeeja iegaadaaties Philips ekonomiskaas spuldzes par ljoti labu cenu - 1 LVL gabalaa.
Spuldzes ir augstaakaas kvalitaates (pieliidzinaamas Osram Dulux), siltais gaismas spektrs (827), E27 patrona, 11W (ekvivalents 60W parastajai spuldzei), razotaaj (Philips) soliitais degsanas ilgums 10 000 stundu, 600 lumenes.
Uz aci, spuldze neizskataas garaaka par parasto kveelspuldzi. Un nee, jaudiigaakas spuldzes nav, un nee, uz E14 patronu ari nav :)
Min. pas apjoms ir 5 gab.
Suutot 20 spuldzes, 5 uzdaavinaashu: D
Suutot 50 spuldzes, uzdaavinaashu 15, taa ka ja ir vairaaki interesenti, tad var apvienoties group buy.
Varu nosuutiit spuldzes arii pa pastu, uz noraadiito adresi, pasta izdevumus segshu es, tomeer shajaa gadiijumaa min. apjoms buutu 20 spuldzes ("+5 bezmaksas spuldzes" akcija arii tad ir speekaa).
Ja kaadi jautaajumi - droshi jautaajiet, pasuutiijumus uz PM ( dzivoklis06¤gmail.com )

rower 12/12/09 11:01
jas biedrs pastaastiitu kura patrona tad iisti ir "e27" - lielaa vai mazaa, tad es veel padomaatu.

un, jaa. 20 gab vareetu arii panjemt. ir diezgan daudz kur sabaazt.

rowers, tjip arii ekonomees.

I.R. 12/12/09 11:11
Taa ir lielaa patrona - skruuvejaamaa, tipa standarta ;)
Pareizi - izglaabism pasauli kopaa: D

(aa@latnet.lv) 13/12/09 11:11
Bildes var, kaa tieshi taas lampas izskataas?

I.R. 13/12/09 14:01
Kam interesee bildiites, padod man zinju, aizsviediishu.

I.R. 15/12/09 09:21
Saistiibaa ar leetaa pasta izbeigshanos, pienjemu rezervaacijas, un spuldzes buus Riigaa janvaara saakumaa/viduu.

I.R. 19/01/10 13:21
Tere,
Spuldzes un es ir Rīgā, akcijas beigušās, tomēr spuldzes pieejamas jebkādā skaitā pa 1,-Ls/gab. :)
Kam interesē - PM
Bildes te: http://picasaweb.google.lv/dzi...

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv