Reklāma

Dzīvokļa vēstkopas arhīvs

Mareks 26/11/09 20:11
gulta
Hi !

Vajag pavisam parastu koka gultu 180x200 veelams ar atvilkneem apakshaa

kautkas shaads, tik shai nav kastes
http://imebeles.lv/item/392/
(gulta "Mikjelis")

visadi meebelju nami pilni ar prastmasiigiem suuu... bet... bet...

Mr.X_Co 27/11/09 07:41
Tikko atgriezos no beernu gultas iepirkuma. Personiigi patiik veikals Alima - Deglava 50, vinji pashi arii taas razjo, viss ir no priedes.
Cenas gan patreiz iisti neatbilst "kriizes" cenaam, bet vinju attieksme ir baigi ok. Pirms ~3 gadiem apmeebeleeju ar vinju meebeleem veselu istabu, paaris meenesus jutos kaa priezju mezjaa. :)

Martins 27/11/09 08:21
Viens jautājums: cik (tēma sāk kļūt aktuāla)?

M., arī.....

Mr.X_Co 27/11/09 10:11
126Ls bez matracja. Bet taa ir cena par komplektu 3 gadus vecam jaunietiem: gulta ~1m augstumaa ar malaam+ trepiites ar 3 pakaapieniem + izvelkams galds (vienaa galaa tumbocjka, otrs turaas pie gultas, stumjams zem gultas) + skapiitis ar plauktiem, preciizi peec izmeeriem lai sanaaktu gultas galaa. Zem gultas sanaak telpa, kuraa mazais var darboties. Veel vareeja dabuutu skapiiti ar durviim otram gultas galam. Bet konkreetaa modelja tur vairs nav, savaacaam prototipu, kursh razjoshanaa buushot tikai no decembra vidus, veikalaa no decembra beigaam.

PS. Ja kaads zin kur dabuut labus matracjus - dodiet zinju.

(aa@latnet.lv) 27/11/09 11:31
Man arii par matracjiem zinju.
Pagaajushaa gadaa nopirku no igaunjiem it kaa kokvilnas vates matracjus, bet jau sanjemot sapratu, ka meesli... Valjiigi un tajos, lieli nezinaamas vielas kunkulji briivi braukaa no viena matracja gala uz otru;(.
Interesee taadi, kaa krievu laikaa slimniicaa, armijaa, cieshi ar kokvilnu piebaazti un kaartiigi noshuuti.

Martins 27/11/09 11:31
Atsūti lūdzu foto! :)

(rudolfs@india.lv) 27/11/09 12:01
beerniem matrachi ir muusu pashu metalservisaa.(Relat-K) vienkaarsss matracis, bez atspereem, sastāv tikai no kokosa, augšā apakšā kaut kaads mīkstums. mazgājams pārvalks. cena hvz. Pirku ~160x80cm pa 25Ls

(aa@latnet.lv) 28/11/09 12:41
Man arii par matracjiem zinju.
Pagaajushaa gadaa nopirku no igaunjiem it kaa kokvilnas vates matracjus, bet jau sanjemot sapratu, ka meesli... Valjiigi un tajos, lieli nezinaamas vielas kunkulji briivi braukaa no viena matracja gala uz otru;(.
Interesee taadi, kaa krievu laikaa slimniicaa, armijaa, cieshi ar kokvilnu piebaazti un kaartiigi noshuuti.

Ineta Lapina 01/12/09 04:41
Relat-K Stopiņu ielā paši taisa matračus kādu izmēru vēlies(uztaisīja pat ovālu, savulaik, priekš šūpulīša) un kādu pildījumu vēlies. Baidos, ka parastais vates matracis kā padomjlaikos diez vai būs, bet domāju, ka to nemaz nevajag.

Vates matracis ātri izguļas, ja mazais saslapina, tad kamēr izžāvēsi... Manējā guļ uz atsperu matrača no 3,5 gadiem, līdz tam uz "zīdaiņu" kokosa gulēja.

(aa@latnet.lv) 01/12/09 07:11
Slimniicaa slimnieki droshi uz viena kokvates matracja tika 10 gadus guldinaati un gultaa es curaaju reti. Atceros, skolaa maacija, Kazahijaa vate augot...
Vajag man to kokvilnu un viss.

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv