Reklāma

Dzīvokļa vēstkopas arhīvs

swolotch 16/08/09 18:41
pelju slazdi
sveiki!

kur pirkt subj? kaadas alternatiivas? indeeshanu nepiedaavaat! par "kur ir mana de-si-nja!?" jau zinu, nepaliidz :)

swolotch, slepkavnieciskaa noskanjojumaa

p. s. arii spams ir welcomeets, lai redz, vai shii liste veel dziiva ;) tikai pasakiet, kur to slazdu nopirkt, pirms saaciet spamot :-)))

Rukicc 16/08/09 20:41
Pelju liime, pietiekami stingraa kastiitee kam netek cauri un kas necakarē grīdu meebeles un ko citu.
Sen nav bijusi vajadziiba pirkt bet skiet saimnieciibas prechu veikalos, alja depo, k-rauta, drogas un speciaalajos "kaiteeklju" veikalos
Ar slazdiem baisa kjeepa.

Rich 17/08/09 06:01
nezinu, kas par desinju.
slazdus var nopirkt visos saimnieciibas prechu veikalos, arii depo. tur ir taadi 'viktor'. mazie, kas skaitas "pelju", pirkstu iesit saapiigi, bet taadu brangaaku peli var arii nenosist. jaanjem lielo, kas saucas "zhurku" - tur gan pirkstus iekshaa nebaazt, var arii nocirst.
ja maajaa ir beerni vai kakji, tikai sleegtaa telpaa, kura arii tiek reaali aizsleegta vienmeer...

> tikai pasakiet, kur to slazdu nopirkt, pirms saaciet spamot :-)))

'saakat'

swolotch 18/08/09 13:01
kaut kaa taa:

Skolotāja liek bērniem atnest dažādas dzīvnieku lamatiņas. Bērni sanes visādus slazdus, cilpas ... Pēterītis atnes dēlīti uz kura nostiprināta žilete.
Skolotāja: Pēterīt, ko tad tu ķersi?
Pēterīts: Tas man peļu slazds. Pelīte pienāks pie dēlīša ar žileti un grozot galvu uz vienu un otru pusi teiks: Kur ir mana desiņa?
Pārgriezīs rīklīti un būs beigta.
Skolotāja: Nē, nē, Pēterīt, tur nekas nesanāks! Tas ir ļoti cietsirdīgi, rīt atnes kaut ko citu.
Pēterīts nākošajā dienā atnes dēlīti ar iesistu naglu un skaidro skolotājai: Tas man atkal peļu slazds. Pelīte pienāks pie dēlīša un kustinot galvu uz augšu un leju teiks: Kur ir mana desiņa?
Saursies ar naglu un atkal būs beigta.
Skolotāja atkal nepiekrīt, jo tas arī ir nežēlīgi un liek Pēterītim atnest citu slazdu.
Nākošajā dienā Pētrīts atnes tikai dēlīti un skaidro: Pelīte pienāks pie dēlīša un sitot ar to pa galvu teiks: Kur ir mana desiņa?

swolotch, noteemeets uz depo

p. s. paldies par padomiem! kaada eesma vislabaakaa - desa, siers vai veel kaut kas cits?

(uldis@motozurnals.lv) 18/08/09 13:11
zjaaveets spekjiits vareetu patikt.

Rich 18/08/09 13:21
nu i teema: D bet principaa atkariigs no peleem. pirmkaart jau - maajaa neturam neko vinjaam pieejamu. miltinjiem, putraimiem nopeerkam stikla traukus un visu turam tajos.
a citaadaak - ir man bijis, kad uz 3 meeneshus vecu sieru un arii tukshu slazdu uzlien ;>, gan arii uz svaigu spekji nelien un dragaa pa visu maaju rinjkjii. taa ka principaa... kaa paziistams cilveeks teica, kameer shito sieru neapeediis, jaunu nedabuus ...

Rukicc 18/08/09 20:51
Pajautaa pelei ....: D

swolotch 18/08/09 21:51
uzliku siera desu viktoram uz gala - kaa maaku, taa jautaaju. pele gan paaris dienas nav maniita (dzirdeeta).

Saules Ieleja 18/08/09 23:31
taada sajuuta ka tev kaasis vienmeer kuup vai arii vnk cita dimensija ...

:)

prieks, ka ta vai shitaa par tevi

swolotch 19/08/09 18:51
:)

prieks arii par peliiti - joprojaam vienaa gabalaa, bet drusku deformeeta dus koplietoshanas atkritumu konteineraa. RIP! paldies visiem!

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv