Reklāma

Dzīvokļa vēstkopas arhīvs

rower 30/07/09 10:41
latvenergo/sadales tiikli
Sveiki visi!

prasos peec padoma - vienam chomakam maamulinjas dziivoklii kautkaadi montieri upgreidojushi elektriibu (pievads elektriskajai cepeshkraasnij, vai kautkas tads). viss straadaajis, skaitiitaajs griezaas, viss itkaa OK. pirms paaris nedeeljaam ierodas latvenergo (sadales tiikli) tjipa inspekcija, nelikumiiga piesleegshanaas, garaam skaitiitaajam. kabeli nokniebushi, ziimiiti atstaajushi. chomaks ierodas uz LE kaa peec paveestes (maaminja - invaliids, bezmaz ratinjnieks), shim
LE staasta - piesleegums kreisais - pikjojiet sodu. tas, ka skaitiitaajs griezhas - piekaast, neko nezinaam. peec vada shkjeersgriezuma njemot uzskatiisim, ka videejaa noslodze ir 10 stundas diennaktii, vopshem reekjins pie 700Ls.

ko tauta ieteiktu dariit shitaadaa sakaraa? variants "nomaksaat un neklopeet ar ausiim" iskatiits netiek.

rowers.

Dzintars Misins 30/07/09 11:01
Hi, domaju jadabuj roka tos dzekus kas kabeli ugreidojumsi un janoprecize kur un ka ir pieslegusies. Ja ta ir sertificeta firma jaiedot LE informacija lai pasi sava starpa nemas kurs ir vainigs. Ja dzeki ir bijusi kreisi pati vainiga, japrove ar LE sarunat ka apmaksas zudumus dotaja laika perioda - ir tada pozija paterina. Majas/rajona kopejais skaititajs minus pateretaju skaititaji rodas tada pozicija ka zudumi tikla.

rower 30/07/09 12:01
dariits pirms gadiem 5, kursh nu tur tos vechus vairs atradiis. kautkaadus papiirus itkaa esot veecinaajushi.

taakaa maaja ir 102 (whatever) dziivooklju shkjuunis pljavniekos, tad vai tie zudumi tur nebuus vairaak par to zummu?

(uldis@motozurnals.lv) 30/07/09 12:21
es vienreiz latvenergo pazvaniiju un pajautaaju ko man dariit, ja skaitiitaajs negriezjas un elektriiba ir. shie kaut ko bezsakariigu nopuksteeja un taa arii neko nespeeja atbildeet.

ja ar tiem vechiem nav bijis liigums, tad nekaada papiiru plivinaashana neko nedod. vajag jau pieraadiit, ka tie bija vinji.

iisteniibaa tur ar tiesas darbiem draud, jo teoreetiski ja neviens nekaadu plombi nav raavis nost, tad kaada tur nelikumiiba?

Dzintars Misins 30/07/09 12:41
Pareizi parbaudi nelikumiga piesleguma vietu, ja ta ir zem plombam pasaki "neko nezinu ta jau bija, plombas veselas" Par zudumiem - parasti tie nav tik lieli. Ir gadijumi ka tie ir ar - zimi :)) Skaititajiem ir tieksme palikt nepreciziem pa labu LE :))

rower 30/07/09 12:41
plombe esot bijuse vietaa gan. nu nav tur individuaalie skatiitaaji, ja ir branga veeleeshanaas, tad var tieshaam arii _pirms_ skaitiitaaja piemaukties... bet (!) kursh nu tur tagad kautko pieraadiis?

Martins 30/07/09 13:51
Ja plombe ir - neko nezinu, viss ir kaartiibaa.

No shiem staastinjiem cits jauks - peec sava elektriibas ievada ievilkshanas dziivoklii kaut kad piekjeeru ka kaut kaads internetchiku kantoris bija pamaniijies peec mana skaitiitaaja piesleegties.
Saakumaa piezvaniiju - 0 reakcijas, tad saaku aarsteet ar metodi: ap astonjiem vakaraa atsleedzot shpaani uz pusstundu. Peec treshaas dienas piezvaniija pashi un luudza lai beidzu vinjus chakareet, soliija un arii atsuutiija naakamajaa dienaa elektromontieri kas salika vadus pareizi.

rower 30/07/09 14:21
nu, ja plombe esot.. piesleegums esot bijis _pirms_ skaitiitaaja.. nu, hvz, skaidrs, ka tur nekas nau skaidrs.

par "zudumiem" runaajot - esot paskaitiijushi, un tur tas ceijers esot par kaartu _lielaaks_. man domaat, kautko ir veiksmiigi aizmirsushi saskaitiit, bet nu blakus jau es nestaaveeju. varbuut, ja buutu staaveejis - buutu kautkas mainiijies. h-v-z.

nu, paldies visiem par padomiem.

> kaut kad piekjeeru ka kaut kaads internetchiku kantoris
> bija pamaniijies peec mana skaitiitaaja piesleegties.

nunu... vareeji izdariit smukaak - sak, juus man te shpani njemat, nu tad davai, dodiet pretii sietu :)

rowers, shadtad arii ar internetiem.

Dzintars Misins 30/07/09 14:41
Es gan sava daudzstavene visus internet kantorus laipni paludzu no koplietosanas elektribas aizvakties :)) Tagad kurs uz kada klienta skaititaja sez, kurs pirms skaititajiem tipa LE zudomos sez.

Martins 30/07/09 18:01
Lieki. Kooperatiivs shamos pie sienas pielika: gribat pa beeninjiem dariities, kabeljus vilkt - savu aparatuuru pieliekat pa taisno pie shpaanja no ievada un cieto liigumu ar LE nosleedziet par fikseeto pateerinju. Ar piesleeguma papiiriiti zobos tad ierodaties un tad mees runaasim taalaak un iesim arii paskatiities kas tad tur ir piesleegts.

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv