Reklāma

Dažādi

Lapas: 1 2 3 4 5 »

Voldemars 22/04/13 11:55
Mebeļu salikšana un izjaukšana, mēbeļu remonts. Stiprinu pie sienām aizkaru karnīzes, virtuves skapīšus, spoguļus, plauktiņus un citus priekšmetus. Tel.28212775
www.mebelusaliksana.com

Latvijas Drurvis 28/02/13 10:00
Metaliskas durvis, varti, loga rezgi un cits, atri un leti. Pilniba rokas samontejums, loti augsta kvalitate. Pasutijumi izstradajas individuali, ieverojot visus klienta novelejumus. Pilna garantiju apkalposana. Mes esam razotajs. Izgatavosanas un uzstadisana 2-3 dienas. Zvanit var diennakts tapat un pa brivdienam. Metalisku durvju remonts. Pilu aizstasana un citi darbi. Par cenu var vienoties.22066604

Gunis 30/11/03 10:50 11 atbilde(s)
Dzivokla remonts
Vajag veikt kapitalo remontu 3 ist dziv. (siltinat, lidzinat sienas, jaunas gridas, sanmezgls utt. ). Kopplat. 58 m2. Negribu lai to dara vesels bars. Optimalakais 2-3 cilveki. Ja taamee ir pierasts ievietot neparedzetus izdevumus, tad labak ne.

Anita 26/01/13 20:24
Privātā māklera pakalpojumi. Strādāju visā Latvijas teritorijā. Atradīšu Jums noteiktā laika posmā piemērotu īpašumu - dzīvokli, māju, zemi utt. Pārstāvēšu Jūsu intreses visās institūcijās. Strādāju bez brīvdienām. greenstyle¤inbox.lv

Gunita 27/01/04 08:25 4 atbilde(s)
Pārplānošana. Arhitekts
Vai kāds varētu ieteikt labu arhitektu, kas palīdzētu pārplanot 30 gadus vecu māju. Jo nav jau jēgas taisīt labu remontu, ja patreizējais plānojums mani neapmierina. Piem. , otrā stāva wc ir novietota telpā ar slīpo jumtu-izteikta sievieshu wc. Bez tam gribu nedaudz pajaukt vienu sienu, kas pēc plāna izskatās vienīgā nesošā siena. Tur noteiti vajag sertificētu arhitektu.
Nav jau svarigi, cik liela māja ir, bet cik lietderīgi tie kv. m. tiek izmantoti.
Vai kādam ir pieredze šadā jautājumā un cik tāds pasākums aptuveni izmaksā? Jo gan jau vēl tā nesošā siena ir jāsaskaņo būvvaldē, laikam jauna inventariz. lieta jātaisa.
Un kam man būtu jāpievērš uzmanība, meklējot arhitektu?
Māja Rīgā, Ķengaragā, 130 kv. m.

Pārplānošana 25/11/12 17:03
Pārplānošana - vienkāršotās renovācijas projekti.

Ja vēlaties - pārplānot savu dzīvokli;
- nojaukt kādu no sienām;
- apvienot vannas istabu ar tualeti;
- pievienot virtuvi pie istabas;
- ierīkot „studio” tipa plānojumu un t. l.
tad Jums nepieciešams saņemt pilsētas būvvaldes atļauju pārplānošanai.

Mēs - apsekosim jūsu dzīvokli ;
- noskaidrosim kuras sienas iespējams demontēt;
- 3 dienu laikā izstrādāsim projektu;
- 10 dienu laikā saskaņosim un saņemsim būvvaldes atļauju.

Projekta cena tipveida sērijas dzīvokļiem tikai 95 LVL.

Legalizācija jau pārplānotam dzīvoklim.

Tel.22140574, 67842441 www.parplanosana.lv

Parketa un citu koka grīdu darbi 21/10/12 11:17
Veicam visu veidu parketa, dēļu un citu koka grīdu darbus, sākot ar melnās, jeb pamatgrīdas ieklāšanu, sagatavošanu un beidzot ar grīdas aizsarg-pārseguma uzklāšanu (lakošana, eļļošana, vaskošana). Restaurējam vecās, krāsotās dēļu grīdas. Uzliksim grīdlīstes. Veicam koka kāpņu restaurāciju. Klājam lamināta grīdas.

Piedāvājam, veikt šādus pamata pakalpojumus !

Veco grīdu demontāža (ja tas ir nepieciešams un nav citu risinājumu).
Grīdas izlīdzināšana – pašizlīdzinošās masas, maisījuma ieliešana.
Melnās, jeb pamatgrīdas ieklāšana, uzlikšana, remonts.
Grīdas lāgošana, līmeņošana.
Finiera, skaidu plātnes, ģipškartona ieklāšana.
Parketa, dēļu, lamināta, linoleja, korķa grīdas ieklāšana, uzlikšana.
Jaunas un vecas, grīdas ciklēšana, slīpešana, pulēšana.
Grīdas lakošana, eļļošana, vaskošana, krāsošana, tonēšana.
Parketa, dēļu grīdas remonts, restaurācija, atjaunošana.
Krāsotu dēļu, parketa grīdas slīpēšana, restaurācija.
Kāpņu restaurācija.
Grīdlīstu montāža.
Citu nestandarta darbu veikšana.
Tel: 28279966

Līva 14/08/12 09:27
Meklēju dzīvokļa biedreni 2 istabu dzīvoklī - Iļguciemā. Dzīvoklis gaišs, mēbelēts, mājīgs. Īre 100Ls + komunālie, kas ziemā ir ap ~ 60-70Ls. Ir pieejamas bildes. Ideāli RSU studenti. Līdz RSU ar 9., 25. trolejbusu 7 minūšu brauciens. Ja ieinteresēja, tad: pempucha¤inbox.lv vai 28876509

sm. 21/06/12 15:02
Meklēju dzīvokļa biedrus (vēlams pāri), ar ko kopā īrēt plašu un komfortablu 3-istabu dzīvokli Ziepniekkalnā un mēnesī maksāt par īri ap Ls 70 no cilvēka. Ir padomā konkrēts piedāvājums, bet var atrast arī citus. Rakstiet uz: outbokss¤inbox.lv Pirms tam varam satikties un pārrunāt prasības u. tml.

Rolands 22/01/05 20:19 12 atbilde(s)
pieklajīgi remonti
Veicam dzīvokļu kapitālos remontus. Ir pieredze vecu māju renovāciju. Būvējam guļbūves.

viesis 28/06/04 09:00 6 atbilde(s)
uzmanās no Viva nami!
uzmanās no Viva nami!
ievietots 2004-06-28 11: 55: 33 ------------------------------
Kurš te prasīja, lai pastāsta par firmu Viva nami? Tad tā. Tas pats Viesturs M. kamēr neesi iedevis viņam nekādu naudu, dzied ļoti skaistu dziesmu par to, kādas procentu likmes viņš tev var izgādāt, cik vajag pirmo iemaksu, ka naudu no bankas viņš tev dabūs cik vajadzēs, atliks arī remontam, nu, īsāk sakot brīnumdaris gatavais. Vēlējos savai meitai palīdzēt iegādāties dzīvokli. No sākuma viss gāja gludi un skaisti. Taču, tiklīdz iedevu prasīto drošības naudu, viss burtiski sagriezās ar kājām gaisā un kļuva par nervu bendēšanu 3 mēnešu garumā ja ne vairāk. Negribas atcerēties. Ļoti slīpēts cilvēks

portāls 20/03/12 05:01
Dzīvokļu, māju un brīvdienu māju īpašniekiem!
Rezervēšanas portāls www.apartments-latvia.lv palīdzēs izīrēt Jūsu īpašumu tūristiem. Apartamenta ievietošana mūsu portāla katalogā bez maksas. Jūs, kā īpašnieks nosakat īres cenu un īres periodu (iespējams arī izīrēt tikai dažus mēnešus gadā).
Papildus informācija info¤apartments-latvia.lv vai pa tālruni 29176010 Linda.

Dita 03/08/11 01:24
Vai cilvēks ar telefona numuru mob. 29606117 ir kādam rādījis dzīvokli. Viņš, izskatās, ka pieņem tikai zvanus un neko vairāk arī nedara. Esmu par 3 dzīvokļiem viņam zvanījusi. Viņš pasaka, ka atzvanīs, kad varēs skatīties un viss beidzas. Vai nu viņš ir garīgi slims vai viņam tāds darba stils. Ja viņš tā izdarīs 4 reizi, sākšu intersēties par viņa personību un darbību. Ceru, ka viņš pats to arī izlasīs!

Oskars 28/06/11 05:14
Veicam visu veidu grīdu darbus. Ieklāšana, slīpēšana, lakošana, eļļošana, vaskošana un t. t. Kā arī vecu, tai skaitā krāsotu koka rīdu restaurāciju. Izbraucam uz Latvijas rajoniem. Nepieciešamības gadījumā, palīdzēsim ar materiālu izvēli un iegādi.
Mob. T:28279966

SIA KOLOS 08/06/11 05:30
SIA KOLOS piedāvā PVC logus, durvis, montāžu.

Piedāvājam Jums nomainīt sava īpašuma vecos logus pret jauniem, kvalitatīviem PVC logiem, durvīm.

Jums atliek piezvanīt vai atsūtīt e-pastu, ka velaties mainīt logus vai durvis un mēs ar Jums sazināsimies.

Pieredzējis meistars, sava amata pratējs kvalitatīvi nomērīs logus vai durvis un veiks logu vai durvju nomaiņu pret jauniem PVC logiem vai durvīm.

Ja nepieciešams, tiks veikta arī logu vai durvju apdare.

Tel: 26782250 e-pasts: siakolos¤inbox.lv

Garāža Pļavniekos 15/04/11 06:52
Eiroremonts, automātiskie vārti, kustības sensors, siltināts, sauss.

Ja Jums ir nepieciešamā patiešām laba garāža - šis ir Jūsu variants.

Apraksts:

- platība 17, 4 м2 (6 х 2, 9 м) - automātiskie sekcijveidu vārti Nici Spin (uzlabots modelis ar tehnisko apgaismojumu un ventilācijas restēm) - kustības sensors uz vārtu atvēršanu - taisna grīda ar nelielu slīpumu - 3 speciālas platas teknes - sienas siltinātas ar putuplastu - siltināti griesti - plata ventilācijas karba - sienas, griesti un teknes nokrāsoti vienā krāsā - 2 dienas gaismas lampas, kuras automātiski ieslēdzas ar vārtu atvēršanu - atsevišķs izslēdzējs lampām - gadījumā, ja Jums gaisma nepieciešamā pastāvīgi - 3 dubultas eirorozetes ar zemējumu, 2 pie ieejas un 1 pie tālas sienas - savs atsevišķs automāts - Jūs neesat atkarīgi no citiem - stelāža ar 3 plauktiem, apakšplaukts domāts riepām, ieiet 4 gabali.

Pats boksu koridors arī ir aizslēdzams ar sekcijveidu vārtiem un tiek apkurināts - ziemā arā ir minuss, bet iekša ir pluss.

Garāzu kooperatīvs Agīks Jasmuiža. Prestīža vieta, blakus 3 DUS, servisi, supermarkets, laba satiksme ar pilsētu. Jauni ceļi, šlagbaums.

Garāža neprasa ne santīma papildus ieguldījumu. Savā laika bija nopirkts par 3000 Ls + remonts par vairāk nekā 1500 Ls (ir dokumenti). Maza apsaimniekošanas maksa - 10 ls mēnesī.

Ņemot vērā, ka nekustamo īpašumu cenas atkal aug, tas arī ir labs ieguldījums Jūsu naudai.

Tālrunis: 200-10-777

Dario MC 08/12/10 08:30
„GLASKEK” ir BAIGI SLIKTIE „Aluplasta” un „Schuco” profila Logi un Durvis!!!

Uzliku „GLASKEK” ražojuma Aluplast AL-durvis un Schuco PVC-logus savā jaunbūvē – viss ir oficiāli ar visiem līgumiem-čekiem, kopā 10 gab.
Uz to laiku pēc celtnieku ieteikumiem „GLASKEK” logu-durvju kvalitāte bija labākā, kaut gan CENA no dārgākām...

Vasarā beidzot sākām dzīvot savā sapņu mājā, bet sākot ar apkures periodu sākām just baigu diskomfortu no „GLASKEK” logiem un durvīm: naturāli pūš aukstums ne tikai no blīvējumiem caur vērtnēm, bet arī caur savienojumiem logu un durvju profilos !!!

Un galvenais, vissliktākā situācija ir tieši ar Alumīnija logu tipa durvīm – visvairāk pūš aukstums.

Bet viens BET! => „Aluplasta” durvis izmaksāja tikai materiāls ap 800,- LVL/gab. !!!

Es vairs nebrīnos, ka „GLASKEK” logiem un durvīm vietām blīves gumija vērtnei iziet no rāmja vai palika pa īsu (gumijas gali atiet viens no otrā) un tur pūš...
... nebrīnos arī tam, ka meistari sala laikā pie āra gaisa temperatūras no -7 līdz – 15°C brauc 2 NEDĒĻAS, lai to gumiju salabotu... kaut gan es ļoti lūdzu, kā man bērnistabā ir piena bērns (tikai 1 gadiņš) ...

Vienu vakaru, gaidot vairakkārt gaidīto logu meistaru (protams, tā arī nesagaidīju solīto meistaru), apgāju speciāli katram gadījumam visus savus „GLASKEK” logus un durvis un pārliecinājos, kā nav neviena loga vai durvis bez kaut kādiem defektiem !!!
1. Vairāk vai mazāk Pūš aukstums kreisajā vai labajā vai apakšējā pusē logam-durvīm, vai arī vairākās pusēs.
2. Pūš profilu savienojuma vietas kaut kur vērtnei, kaut kur rāmim, kaut kur visām logam vai durvīm.

Es, protams, saprotu, kā kaut kādu daļu varētu mēģināt regulēt – tā būtu manas celtniecības brigādes montāžas palaidums.

Bet, ir viens liels „BET!”

Kad logus un durvis jau vairakkārt regulēja tieši firmas „GLASKEK” meistari un problēma netika atrisināta, tad es vairāk nekā pārliecinājos, ka tas ir rūpnieciskais DEFEKTS visiem logiem un durvīm !!!

Protams, kad nāk meistari, viņi uzreiz uzmēra to līmeni, lai būtu viss 90-grados un kad tie nav, tad pasāka, ka tā ir mana problēma, ka logi uzlikti netaisni...

BET, KUNGI no „GLASKEK” !!!
Vai tad Jūs brīdinājāt KLIENTA Jūsu logu-durvju PIEŅEMŠANAS BRĪDĪ būvlaukumā, lai KLIENTS pats pārbaudītu Jūsu logu-durvju konstrukciju taisnos profilus – kā tie tik tiešām samontēti viens pret vienu un ir ievēroti tie 90-grādi visos leņķos ??? ... Jūsu ražotiem logiem un durvīm NAV DEFEKTU ??? Vai tad tie tik tiešām ir ideāli ?
VISI KLIENTI vienkārši PAĻAUJAS uz Jūsu firmas godīgumu un profesionalitāti !!!

Un kur ir garantija, pat ja paša firma dod 5-GADU GARANTIJU, ka VISS NOTIEK PATIESĪBĀ ?!
„GLASKEK” meistariem ir pārāk daudz visādu atrunas ceļu, kā tā ir mana vaina un mana problēma...

Protams, šādos gadījumos es biju spiests maksāt „GLASKEK” meistariem „uz rokām”, lai meistari pieregulētu...
Starp citu es jau dzirdēju, ka arī pārējiem daudziem KLIENTIEM firmas „Glaskek” uzstādītie logi nav tie labie, kā bija reklamēts un cerēts... kā tie visi pūš ...

Ja tauta visu pieradījuši ciest... pacieš arī šo ... Skumji...

...Šodienas tehnoloģija ar logu-durvju profilu savienojumiem un furnitūru ar tiem visiem ekscentriķiem –aizsardzība pret muļķu montāžas kļūdu- pilnīgi vai vismaz uz 99,9% novērš montāžnieku kļūdas, bet...
... es atkal atkārtojos, tā regulēšana problēmu nerisina... -> „GLASKEK” logi un durvis kā pūta tā arī turpina pūst...
... to pūšanu var labi just stāvot vai sēžot pie logiem un durvīm !!!

Man ir siltās grīdas abos stāvos, bet tieši pie „GLASKEK” AL-durvīm tās ir baigi aukstas. Šeit nevar būt ne runas par nepietiekami silto apkuri – 1. stāvā un 2. stāvā pie vienādiem regulatoru uzstādījumiem 1. stāvā ir +23/+24°C, bet 2. stāvā ir tikai +17/+19°C, pat palielinot regulatoru stāvokli !!!
Man ir kapitāli siltināta māja, naudu uz materiāliem un speciālistiem, kā arī uz profesionālo būvuzraugu nežēloju... pats gandrīz kļuvu par būvinženieri, kad būvēju māju...

Un protams, ka „GLASKEK” logi-durvis vēl raso !!!
Un te nekāda vēdināšana 2-3 reizes dienā nelīdz, kā prasa instrukcijas !
Šeit nevar būt ne runas par jaunbūves paliekošo mitrumu, jo pagājušajā apkures sezonā tas mitrums jau bija izkurināts un kārtīgi vedināts, it īpaši pa šo neparasti karsto vasaru !!!
Jebkurš vēdināšanas speciālists var pateikt, ka pūšot nevienmērīgi no citām pusēm, rodas siltas un aukstas loga puses un to robežas raso...
... kaut gan moderniem logiem un durvīm, izmantojot labākos Eiropas materiālus un tehnoloģijas, nav jāpūš vispār !!!

Problēma ir un es uzskatu ka tā ir liela.

Šo pašu informāciju pāris reizes nosūtīju „GLASKEK” rūpnīcai un atbildes protams tā arī nesagaidīju!

NEIESAKU nevienam pasūtīt PRIEKŠ SEVIS " Glaskek" ražojuma logus un durvis !....

Jānis 10/10/10 09:38
Jūs meklējat pircēju vai īrnieku savam īpašumam, kurš atrodas Jelgavā?

Ietaupiet savu dārgo laiku un naudu.
Mūsu komandā strādā vairāk kā 15 speciālisti, kuri informēs Jūs par jaunumiem nekustamo īpašumu tirgū.
Jādzīvo ir šodien.

Mani sauc Jānis Vilde, un es Jums piedāvāju nekustamo īpašumu pakalpojumus.
Sazinieties ar mani un Jūs saņemsiet:
- Pircēju vai Īrnieku Jūsu īpašumam - Darījuma pareizu juridisku noformēšanu - Bezmaksas konsultācijas darījuma gaitā - Un - Savu speciālistu nekustamo īpašumu jomā

Samaksa mūsu kompānijā ir tikai pēc veiksmīga darījuma notikšanas.

Uzticiet Jūsu jautājumu risināšanu profesionāļiem
Priecāšos ar Jums sadarboties.

Ar cieņu,

Jānis Vilde +371 26120788

Ivars 30/08/10 11:05
Tā kā ar būvniecību esmu uz jūs, tomēr cenšos kaut ko knibināt, tad blīvējot spraugas starp logu un palodzi radās jautājums, ar ko akrils, kurš ir mazāk elastīgs, ir labāks par balto silikonu? Kādēļ izmanto akrilu šādiem darbiem, nevis silikonu? Lipšanas īpašības, šķietm vienādas aptuveni abiem, tikai silikons elastīgāks.
Kāds varētu apskaidrot akrila un silikona būtiskākās atšķirības un pielietošanu?

PS
Kas ar dzivoklis listi, visu ko sūtu, met atpakaļ kā kļūdaini nosūtītu pastu.

parketa grīas 07/08/10 23:27
Parketa un dēļu grīdu darbi. Ieklāšana, slīpēšana, lakošana, eļļošana, vaskošana. Pamatgrīdu uzstādīšana. Vecu grīdu restaurācija. (arī krāsotu grīdu) Ja nepieciešams, strādājam brīvdienās. Izbraucam uz Latvijas rajoniem. Patīdzēsim ar materiālu iegādi.29866153

Lapas: 1 2 3 4 5 »

PIEVIENOT ZIŅU

vārds: Sadaļa:

Pievienot

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv