Reklāma

Imanta

Uzklikšķini
Solaris
Rīga, Anniņmuižas bulvāris 41

Solaris ir dzīvojamais komplekss, kurā ietilpst divas divdesmit divu stāvus augstas mājas ar terasēm augšējos stāvos un stiklotiem erkeriem.
Uzklikšķini
Metropolia (5 komentāri)
Rīga, Anniņmuižas bulvāris

Projektā paredzēta piecu daudzīvokļu māju izbūve Imantā. Projekta nosaukums "Metropolia" cēlies no Senās Grieķijas. "Metropolia" nami projektēti tā, lai katrā dzīvoklī ieplūstu daudz dienasgaismas.
Uzklikšķini
Zem ozola (3 komentāri)
Rīga, Imanta, Slokas un Observatorijas ielas krustojums

Četrus stāvus augsta ēka Imantā ar trīs korpusiem, netālu no tirdzniecības centra "Maxima". Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, ir balkoni un terase.
Uzklikšķini
Imantas Pērles (1 komentāri)
Rīga, Imanta, starp Slokas un Kleistu ielām

"Imantas Pērle" ir daudzstāvu dzīvojamā māja Imantā starp Sokas un Kleistu ielām. Namam ir divi 16 un 12 stāvus augsti korpusi, kas ir savienoti. "Imantas Pērlē" būs 156 dzīvokļi, kas tiks tirgoti ar "balto apdari".
Uzklikšķini
Viva! Imanta (5 komentāri)
Rīga, Jūrmalas gatve 9

"Viva! Imanta" ir daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka ar autostāvvietām Imantā. Ēka atrodas privātmāju rajonā, tā ir ērti sasniedzama kā no Rīgas centra, tā arī Jūrmalas.
Progresa nams
Rīga, Imanta, Progresa 3

Jauna, sešus stāvus augsta daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Imantā. Ēkā kopumā atradīsies 31 dzīvoklis platībā no 47 līdz 132 kv. m, ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļiem ir gan balkoni, gan terases. Augšējos stāvos izvietoti divlīmeņu dzīvokļi.
Uzklikšķini
Imantas Nami (1 komentāri)
Rīga, netālu no Anniņmuižas parka

“ Imantas Nami “ ir 3 jaunas un modernas dvīņu mājas, labiekārtotā 2564 m² teritorijā. Trīs stāvus augstās ēkas atrodas klusā un jaukā vietā netālu no Anniņmuižas parka, mājas tiek celtas izmantojot jaunākās tehnoloģijas un idejas arhitektūrā un celtniecībā pēc „ Smart House” principa.
Uzklikšķini
"Lazdu iela"
Imanta, Lazdu iela

2008. gada septembrī ekspluatācijā tiks nodots mūsdienīgs dzīvojamo māju komplekss privātmāju rajonā Lazdu ielā, Imantā. Komplekss atrodas pilsētas zaļajā un klusajā rajonā.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv