Reklāma

Jūrmala

Uzklikšķini
Jūras akmeņi
Jūrmala, Melluži, Silu iela 12a

"Jūras akmeņi" ir divas modernas dīvstāvu dvīņu mājas ar izbūvētu jumtas stāvu Jūrmalā, Mellužos. Abām ēkām pardzētas atsevišķas ieejas, ērtas terases, kā arī vieta automašīnām.
Uzklikšķini
Dzintara projekti - Kanālu 9
Jūrmala, Melluži, Kanālu iela 9

Jauna trīsstāvu māja ar 18 individualizētiem dzīvokļiem, kas atradīsies Jūrmalā, Mellužos. Dzīvokļi ar "balto apdari". Pagrabstāvā ierīkota pazemes autostāvvieta ar 27 vietām.
Uzklikšķini
Mellužu pieci brāļi
Jūrmala, Mellužu prospekts 66a

Komplekss “Mellužu pieci brāļi” atrodas Jūrmalā un tajā ir iespējams iegādāties kādu no ieciem trīsstāvu dzīvokļie, kuri ir platībā no 153 – 168 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni un terases. Turklāt katram dzīvoklim ir paredzēta atsevišķa dārziņu teritorija platībā no 56,4 līdz 155,7 kv. m.
Uzklikšķini
Dubultu prospekts 62a (1 komentāri)
Jūrmala, Dubultu prospekts 62a

Jauna trīs stāvus augsta daudzdzīvokļu māja Jūrmalā.
Uzklikšķini
Dzintara projekti - Dzintaru 39
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts 39

Dzīvojamais komplekss Jūrmalā, Dzintaros, kas sastāv no divām ēkām - dzīvojamā nama un "Gorkija nama", kas ir vēsturisks arhitektūras piemineklis. Projektā ietilpst arī pazemes autostāvvieta, kas paredzēta 45 automasīnām. Kopumā tiek piedāvāti 24 dzīvokļi, kas sagatavoti beigu apdarei un no kuriem četri atrodas restaurētajā „Gorkija namā”.
Uzklikšķini
Mellužu Projekts
Jūrmala, Mellužu prospekts 77

Jauna, divus stāvus augsta māja Jūrmalā, Mellužos. Mājā atradīsies kopumā 12 dzīvokļi ar balto un pelēko apdari.
Uzklikšķini
Dzintara Projekti - Kuldīgas 9
Jūrmala, Bulduri, Kuldīgas iela 9

Jauna ēka Bulduros, kas atrodas klusā mazstāvu privātmāju rajonā. Fasādes pamatelementi ir tonēts koks un stiklotās virsmas, kas atgādina Baltijas jūras ūdeni. Kopumā ēkā tiks izbūvēti 32 dzīvokļi ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni (t. sk., arī „franču” balkoni) un lodžijas. Ēkas pagrabstāvā atrodas pazemes stāvvieta.
Uzklikšķini
Dzintaru rezidence
Jūrmala, Dzintari, Madonas iela 5

"Dzintaru rezidence" ir daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss, kas paredzēts kā mūsdienīga, pakavveida formas ēka četros stāvos. Projekta ietvaros plānota pazemes garāžas izbūve, kā arī virszemes autostāvvietas izveide.
Uzklikšķini
Jūras Pils
Jūrmala, Bulduri, Bulduru prospekts 33

Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss „Jūras Pils” sastāv no trim atsevišķi stāvošām celtnēm. Divas no tām ir mūsdienīgas četru stāvu ēkas, bet trešā - no jauna uzbūvēts trīs stāvu arhitektūras piemineklis.
Uzklikšķini
Jūrmalas Vilnis
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru pr. 13/15

"Jūrmalas Vilnis" ir moderna, astoņu stāvu ēka ar plašām terasēm un pagrabstāvu. Mājā ir 76 elites klases apartamenti - 33 divistabu, 29 trīsistabu un 14 četristabu apartamenti. Tie ir platībā no 75 - 340 kv. m.
Uzklikšķini
Teātra ielas nams
Jūrmala, Majori, Teātra iela 67a

Daudzdzīvokļu māja ar plašiem logiem, kas atrodas labiekārtotā teritorijā Lielupes krastā. Mansarda dzīvokļiem ir plašas terases, savukārt pārējiem dzīvokļiem balkoni. Kopumā izbūvēti 15 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim ir nodrošināta viena vieta autostāvvietā.
Uzklikšķini
Bulduru nams
Jūrmala, Bulduri, Meža prospekts 27

Ēkai ir 2 virszemes stāvi ar jumta stāva izbūvi. Pagrabā – autostāvvietas. Kopumā ēkā izvietoti 27 dzīvokļi ar balto apdari.
Uzklikšķini
EDEM
Jūrmala, Rembates iela 4

Jūrmalas centrā, starp Dzintaru un Majoru stacijām Rembates ielā 4 (Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā) būs prestižs daudzfunkcionāls astoņus stāvus augsts komplekss “Edem”.
Uzklikšķini
SUMMERTIME
Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 110

"Summertime" ir daudzdzīvokļu ēku projekts, kas tiek īstenots Jūrmalā, Dzintaros, Turaidas ielā 110. Četras trīsstavu ēkas atrodas Lielupes krastā, Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 10 minūšu gājiena attālumā no Jomas ielas un jūras. Kopumā iespējams iegādāties 90 dzīvokļus ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari.
Grīšļa iela 5
Jūrmala, Majori, Grīšļa iela 5

Jauna, moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 1181 kv. m. lielā, labiekārtotā slēgtā teritorijā. Dzīvokļi ir ar lodžijām, balkoniem, panorāmas logiem. Pagalmā un ēkas pagrabstāvā autostāvvietas. No augšējo stāvu dzīvokļu logiem un terasēm paveras skats uz Lielupi.
Uzklikšķini
Dzintara projekti - Dzintaru 64
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts 64

Jauna 3 stāvus augsta ēka Jūrmalā, Dzintaros. Ēkā kopumā izvietoti 33 dzīvokļi. Dzīvokļu plānojums – no 3 līdz 5 istabām – un platība – no 71 līdz 372 kvadrātmetriem (ieskaitot terases). Dzīvokļi tiks tirgoti ar balto apdari. Savukārt pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, brīvi palikušie dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Dzintara projekti - Vidus 54
Jūrmala, Bulduri, Vidus iela 54

Dzīvojamās mājas Vidus prospektā 54 izvietojums ir ļoti izdevīgs un ērts. Galvenā priekšrocība – līdz jūrai tikai 200 metri. Ēka atrodas klusā zaļā zonā starp diviem jūrai paralēliem prospektiem – Bulduru prospektu un Meža prospektu. Kopumā tiek piedavāti 33 dzīvokļi ar "balto apdari". Projekta īpatnība pirmā stāva iedzīvotājiem – mazie dārziņi, kas ir „nožogoti” ar dekoratīviem augiem. Otrā un trešā stāva dzīvokļiem ir balkoni, bet ceturtā stāva dzīvokļiem – plašas terases.
Uzklikšķini
Ķemeru iela 58
Jūrmala, Dzintari, Ķemeru iela 58

Tiek piedāvātas rindu mājas ar kopējo platību 300 kv. m un dzīvokļi platībās no 60-200 kv. m. Rindu mājas un dzīvokļi tiek pārdoti ar balto apdari. Ērts plānojums, dzīvokļiem būs plašas terases, balkoni, kā arī lieli logi. Ir iespēja izbūvēt kamīnus.
Jūras rezidence
Jūrmala, Majori, Lienes, Ominbusa un Jomas ielas krustojums

Projekts "Jūras rezidence" atrodas Jūrmalā, Majoros - Lienes, Ominbusa un Jomas ielas krustojumā, kur izvietoti pilsētas svarīgākie tūrisma un izkalides objekti. "Jūrmalas rezidencē" tiks izveidoti 7 ekskluzīvi apartamenti un privāts ūdens atpūtas komplekss.
Uzklikšķini
Jomas iela 15
Jūrmala, Jomas iela 15

Šis ir viens no retajiem projektiem jauno mājokļu tirgū, kuros mājokļu pārdošana tiek uzsākta neilgi pirms nama nodošanas ekspluatācijā. Projekta atrašanās vieta – pats pilsētas centrs netālu no SPA viesnīcām, restorāniem. Kopumā tiks tirgoti 20 dzīvokļi ar balto apdari. Četri no tiem ir divstāvīgi, ar saunām. Ir arī 20 pazemes autostāvvietas.
Uzklikšķini
Jaunā Jūrmala – komplekss Oāze (1 komentāri)
Jūrmala, Majori, Pliekšāna iela 103

Oāze – tās ir 3 trīsstāvu mājas ar video domofoniem, apakšzemes stāvvietu 88 automašīnām un virszemes stāvvietu 17 automašīnām, kā arī iekšējo pagalmu. Katram dzīvoklim paredzēta vieta autostāvvietā un sava mantu glabātuve. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Sundays
Jūrmala, Vaivari, Kauguru iela 3

Nekad nav par daudz laika, ko pavadām jūrmalā, it īpaši tīrā un klusā pludmalē.
Uzklikšķini
365
Jūrmala, Edinburgas 11

Modernais, stilīgais dzīvojamās mājas Edinburgas prospektā 11, Jūrmalā, arhitektoniskais risinājums, kuru izstrādājis Latvijā labi pazīstamais arhitektu birojs “Sīlis, Zābers & Kļava”,
Uzklikšķini
„Villa Baltika”
Jūrmala, Valteri, Oļu iela 3

Gleznains komplekss ‘Villa Baltika’ atrodas Valteros – Jūrmalas klusajā daļā Lielupes krastā. Mājās izvietotas privātajā sektorā tālu no trokšņainas šosejas un ir ieskautas priežu meža ielokā. Aktīvas atpūtas cienītājiem netālu ir izvietots jahtklubs.
Uzklikšķini
Gaujas 2
Jūrmala, Pumpuri

Ekskluzīvo savrupmāju projekts atrodas Pumpuros, 150 metru attalumā no jūras. Zeme atrodas kāpu zonā tālu no trokšņainas šosejas un ir ieskauti priežu meža ielokā.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv