Reklāma

Rīgas rajons

Uzklikšķini
Baltezera Terases (3 komentāri)
Rīgas rajons, Garkalnes pag., Baltezers

Sešu mājokļu komplekss „Baltezera Terases” atrodas tikai 2 km no Rīgas - Baltezera ezera krastā labiekārtotā, zaļā teritorijā ar bērnu rotaļlaukumu, tenisa kortu un piestātni ūdens transportam kanāla malā. Dzīvokļi tiek nodoti ar pelēko apdari.
Uzklikšķini
Madaras
Rīgas rajons, Mārupe

Rindu mājas ciematā „Madaras”, Rīgas rajonā, Mārupē. Kopā ir 22 mājas. Mājas var iegādāties ar „balto” vai pilnībā pabeigtu iekšējo apdari. Mājām ir 2 stāvi.
Uzklikšķini
Upeslejas 12 (2 komentāri)
Rīgas rajons, Stopiņu pagasts, Upeslejas

Upeslejas 12 atrodas netālu no apvedceļa Ādaži-Salaspils, 30min. braucienā no Rīgas centra, Mazās Juglas krastā, blakus priežu mežam, labiekārtotā, 5757m² lielā teritorijā. Upeslejas 12 - jauna, mūsdienīga četrstāvu ēka ar 48 dzīvokļiem, katram no tiem paredzēts balkons vai terase.
Uzklikšķini
Zemturu Nami
Rīgas rajons, Mārupe, Mazā Zemturu iela 6

"Zemturu Nami" ir 4-dzīvokļu māja ar divstāvu un trīsstāvu dzīvokļiem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Dalbes 8
Rīgas rajons, Olaine, Dalbes ielā 8

Daudzstāvu dzīvojamā ēka atradīsies Olainē, Dalbes ielā 8. Māja atrodas netālu no Rīgas-Jelgavas šosejas. Māja tika projektēta, izmantojot 119. sērijas tipveida 9 stāvu ēkas projektu. Pieejami 1, 2 un 3 istabu dzīvokļi ar platību 35 - 78 kv. m.
Uzklikšķini
Neibādes Nami (2 komentāri)
Rīgas rajons, Saulkrasti, Baltijas iela 2-22

19 jaunas modernas mājas ar saunu, garažu un interesantu arhitektūru, jaunā ciematā Baltijas ielā, netālu no Koklītēm, Saulkrastos. Blakus jūrai - 150 un 500 m no pludmales. Cena sākot ar 1100 Ls par ēkas kvadrātmetru. Šobrīd tiek pārdotas pirmās 3 mājas.
Uzklikšķini
Ekskluzīvas Rindu mājas Mārupē
Mārupe, Cepļu iela

Tiek piedāvātas ekskluzīvas rindu mājas Mārupē, kas sevī ietver 3 modernus un funkcionālus divlīmeņa dzīvokļus ar terasēm un vasaras pergolām, kas piešķir īpašu atmosfēru mājas arhitektūrā.
Uzklikšķini
Baltezera de Lux (1 komentāri)
Rīgas rajons, Ādažu pag., Baltezers

Ekskluzīva dzīvojama māja ar labi attīstītu infrastruktūru. Baltezera de Lux
atrodas pašā Baltezera sirdī, starp Lielo Baltezeru un Mazo Baltezeru, ar izeju pie ūdens un savu piestātni.
Uzklikšķini
Ciemats "Zeltiņi"
Rīgas rajons, Mārupes pagasts, Zeltiņu iela

Mārupes pagastā, sakoptā, klusā privātmāju rajonā atrodas jauns ciemats „Zeltiņi”! Dabas tuvums, klusa apkārtne, sakārtota vide un ģeogrāfiski izdevīga vieta – 2km attālumā no Mārupes centra, kā arī 1.5 km no Mārupes skolas, šo vietu padara pievilcīgu tieši ģimenēm ar bērniem.
Uzklikšķini
Penkules Nami
Rīgas rajons, Mārupes pagasts, Penkules iela

„Penkules nami” ir privātmāju ciemats labiekārtotā teritorijā Mārupes pagastā. Pievilcīgu to padara Rīgas tuvums – tikai 15 minūšu brauciens ar automašīnu un Jūs esiet Rīgas centrā !
Uzklikšķini
VITA a BORDO
Ādažu pagasts, Baltezers

Ekskluzīvā rajonā Ādažu pagastā- starp Lielo un Mazo Baltezeru-klāju līgani šūpojot, savus pasažierus gaida gaišs kruīza laineris-dzīvokļu komplekss „VITA a BORDO” (Dzīve uz klāja).
Uzklikšķini
Loriķu nami
Rīgas rajons, Ķekava

Jaunas mājas Ķekavā, „Loriķu pļavā” – tās ir 4 dvīņu mājas un 3 modernas, funkcionālas privātmājas jaunizveidotā, slēgta tipa privātmāju teritorijā, ar kopējo platību 6606 m².
Uzklikšķini

Rīgas rajons, Mārupe, Dzelceļa iela

Pārdod 3 sekciju māju Mārupē Dzelceļa ielā
Uzklikšķini

Rīgas rajons, Salaspils, Meldru iela 91

Pārdod 6 sekciju rindu māju Salaspilī
Uzklikšķini
Mini ciemats Ķekavā (1 komentāri)
Rīgas rajons, Ķekava

Labiekārtots mini ciemats Ķekavā – tās ir 4 modernas un funkcionālas privātmājas jaunizveidotā, slēgta tipa privātmāju teritorijā, ar kopējo platību 6000 m².
Uzklikšķini
Vārpu 11
Vārpu iela 11, Mārupe, Rīgas rajons

Piecu sekciju divstāvīga rindu māja, ar kopējo zemes gabala platību 2560m² Mārupē. Šajā rajonā ir attīstīta infrastruktūra - ir bērnu dārzs, skola, sporta un atpūtas komplekss, t/c "Spice" un lielveikals „Maxima”.
Uzklikšķini
Liepas nams
Rīgas rajons, Saulkrasti

Drīz tiks nodota ekspluatācijā Saulkrastu projekta “Liepas nams” pirmā kārta. Līdz šim pilsētā ilgus gadus netika uzbūvēta neviena jauna daudzdzīvokļu māja – šī būs pirmā. Projekta attīstītājs SIA “Trade Hub” ir sācis inventarizācijas lietu saņemšanu attiecīgajās institūcijās un slēdz pirkuma līgumus ar personām, kuras ir iepriekš rezervējušas mājokli. Pārdošanā vēl ir daži dzīvokļi – tos pircējiem piedāvā SIA “Baltic Credit”.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv