Reklāma

Purvciems

Uzklikšķini
Lauras (3 komentāri)
Stirnu ielā 34, Upeņu ielā b/n

Daudzdzīvokļu māju kvartāls Purvciemā Stirnu un Upeņu ielās. Pavisam projektā ir paredzēts uzbūvēt četras jaunas ēkas.
Uzklikšķini
Madonas iela 10A (2 komentāri)
Rīga, Madonas ielā 10A

2006. gada maijā ekspluatācijā nodots jauns nams Purvciemā Madonas ielā 10A, nams atrodas skaistā privātmāju rajonā ar augsti attīstītu infrastruktūru.
Uzklikšķini
Dzelzavas 74 (4 komentāri)
Rīga, Dzelzavas iela 74

Vienpadsmit stāvus augsts, rekonstruēts nams Purvciemā, kurā pārsvarā ir vienas un divu istabu dzīvokļi.
Uzklikšķini
Laimes nami (3 komentāri)
Rīga, Upeņu un Pūces iela

"Laimes nami" sastāv no divām ēkām - Upeņu un Pūces ielā. Dzīvokļu skaits: Upeņu - 21; Pūces - 31. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari.
Saules Galerija (3 komentāri)
Rīga, Vaidavas iela

Jauna ēka ar diviem korpusiem, kurā kopumā atrodas 50 dzīvokļi ar daļējo balto apdari. Labiekārtota teritorija ar bērnu laukumu. Paredzēta pazemes autostāvvieta.
Uzklikšķini
AstraLux
Rīga, Gunāra Astras iela 8. k-1

Dzīvojamā ēka Purvciema centrā. Būvēta pēc arhitekta J. Pogas biroja izstrādāta projekta. Fasāde – veidota no akmens flīzēm, kuras pārklātas ar īpašu Hydrotect virsmas klājumu. Astra Lux garantē ideālu vidi tiek, kuri par sava dzīves stila pamatvērtībām izvirzījuši mūsdienīgumu, ērtības un augstu kvalitāti.
Green City (4 komentāri)
Rīga, Stirnu 38

Green City ir astoņu dzīvojamo ēku komplekss Purvciemā, kurā kopumā būs 243 dzīvokļi. Projekta ietvaros ir paredzēa pazemes autostāvvietu izbūve. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Dzimtā Sēta 5
Rīga, Braslas iela b/n

Tā ir piecus stāvus augsta dzīvojamā māja Purvciemā ar kopējo platību 11312 kv. m. Piemājas teritorijā ir ērta virszemes automašīnu stāvvieta, kā arī ir pazemes autostāvvieta. Namā kopumā būs 103 dzīvokļi ar balto apdari (platībā no 32 līdz 103 kv. m). Dzīvokļi plānoti ar lodžijām un lieliem logiem.
Uzklikšķini
Braslas nams
Rīga, Braslas iela 27

Braslas nams ir renovēta daudzdzīvokļu māja Purvciemā. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari. 1. - 6. stāvā ir izvietoti vienistabas, divistabu un trīsistabu dzīvokļi, savukārt 3 – 5 istabu divlīmeņu dzīvokļi, kuru vidējā platība 100 kv. m, atrodas 7. un 8. stāvā.
Uzklikšķini
Ainavas nams
Rīga, Ainavas iela 2

Jauna ēka Purvciemā, kas atradīsies labiekārtotā teritorijā. Dzīvokļiem tiks izbūvētas terases un lodžijas. Dzīvokļi paredzēti ar balto apdari un pilnu iekšējo apdari. Mājas iedzīvotāji varēs novietot savas automašīnas pazemes autostāvvietā.
Uzklikšķini
Purvciema Projekts (2 komentāri)
Rīga, Purvciems, Pūces iela 41/43

Purvciema Projektu veido četras 9 stāvus augstas daudzdzīvokļu mājas, kas atrodas Purvciemā, Pūces ielā 41 un 43. Kopumā paredzēts izvietot 322 dzīvokļus. Kompleksa teritorijā būs bērnu laukums ar plašu labiekārtotu teritoriju un kopējo zemes platību gandrīz 3 hektāri. Būs arī pazemes autostāvvietas.
Uzklikšķini
Ūnijas nami (1 komentāri)
Rīga, Purvciems, Ūnijas iela 73

Ekskluzīva dzīvokļu māja Purvciemā, Ūnijas ielā. Projekts realizēts vēsturiskā liepu koku alejā. Dzīvojamās mājas piecos stāvos ir izvietoti 13 dzīvokļi, no kuriem viens atrodas mansarda stāvā. Mājas pagraba stāvā izvietotas automašīnu stāvvietas.
Uzklikšķini
Nīcgales iela 37/39 (1 komentāri)
Rīga, Nīcgales iela 37/39

Jaunais projekts Nīcgales ielā 37/39 ir četru stāvu dzīvojamā māja, kurā izvietoti 36 dzīvokļi ar platību no 51 m² līdz 111 m². Projekta tuvums pilsētas centram, kā arī tas izvietojums Purvciema zaļajā zonā ar mazstāvu dzīvojamām apbūvēm apkārt, padara šo projektu īpaši pievilcīgu.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv