Reklāma

Pļavnieki

Podiums (3 komentāri)
Rīga, Dzeņu 7a

"Podiuma" ēka sastāv no četrām sekcijām, no kurām divas ir 7 stāvus augstas, viena 6 stāvus augsta un vēl viena - 8 stāvus augsta. Ir paredzēta slēgtas autostāvvietas izbūve. Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
Dzimtā sēta 4
Rīga, Saharova iela b/n

Tā ir deviņus stāvus augsta dzīvojamā māja Pļavniekos, ar kopējo platību 3457 kv. m. Dzīvokļi šajā namā tiek tirgoti ar balto apdari, kaut gan pastāv arī iespējas līdz nodošanai veikt dzīvokļa pilnu apdari, pusēm atsevišķi vienojoties. Tiek piedāvāti 40 brīvā plānojuma dzīvokļi, kuru ir platībā no 38 līdz 89 kv. m. Ir iespējams dzīvokļus apvienot un izveidot individuālo plānojumu.
Uzklikšķini
M. Park (1 komentāri)
Rīga, Ulbrokas iela 12 k-1, 12 k-2, 12 k-3.

„M. Park” ir 9, 8 un 7 stāvu dzīvojamo māju komplekss, kurā kopumā atradīsies 189 dzīvokļi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni, lodžijas vai terases atkarībā no stāva. Visas trīs mājas būs savienotas ar 2 -stāvu apakšzemes autostāvvietu.
Uzklikšķini
SOLEVILLE
Rīga, Ulbrokas iela

Soleville ir jauns dzīvojamais rajons klusā un zaļā apkārtnē Ulbrokas ielā, Pļavniekos, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, vietā ar labi attīstītu sabiedriskā transporta tīklu. Solevilli veido savstarpēji neatkarīgi dzīvojamo ēku projekti
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv