Reklāma

Pārdaugava

Uzklikšķini
Panorama Plaza
Rīga, Venstpils iela 60/80

Projekta pamatā ir vēlme Rīgas pilsētā radīt būtiski jaunu, vertikālu ēku kompleksu, kas pozitīvi kontrastētu ar galvaspilsētai raksturīgo horizontālo apbūvi.
Uzklikšķini
Kalnciema iela 9a
Rīga, Kalnciema iela 9a

Jauna ēka Pārdaugavā, Kalnciema ielā 9a, kura sastāv no diviem korpusiem, kas ir savienoti savā starpā. Viens no korpusiem ir vēsturiska koka ēka, kurā paredzētas biroju telpas ar atsevišķu ieeju no Krogus ielas, savukārt otrs kospurss paredzēts 1 - 5 istabu dzīvokļu izvietošanai.
Uzklikšķini
Dignājas iela II kārta (1 komentāri)
Rīga, Dignājas iela

Dignājas ielas namu projekts sastāv no divām jaunām mājām Pārdaugavā, Dignājas ielā. Projekts "Dignāja iela" atzīts par vienu no labākajiem pirmajā konkursā „Labākais jaunais projekts”. Ekspluatācijā ir sekmīgi nodota un realizēta projektā pirmā kārta - projekta otrā kārta tiks nodota ekpluatācijā 2008. gada pavasarī.
Uzklikšķini
Bišumuiža
Rīga, Komētas iela

Bišumuiža ir 17 mazstāvu māju komplekss. Mājām ir 4 stāvi, katrā no tām izvietoti 14 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
Mārtiņa nams
Rīga, Slokas iela 59

Septiņus stāvus augstais Mārtiņa nams atrodas zaļā un mierīgā rajonā Pārdaugavā. Tajā ir 45 dzīvokļi ar "balto apdari". Dzīvokļie ir balkoni un plašas terases.
Uzklikšķini
Zelta rasa
Rīga, Daibes iela

Zelta rasa ir mazstāvu dzīvojamo ēku komplekss, kurā būs 150 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Komplekss sastāv no trim mājām, kuras ir 5 stāvus augstas.
Zundas Pasāža
Rīga, Daugavgrīvas iela 31

Zundas Pasāža ir 7 stāvu ēka ar 86 dzīvokļiem, kas tiek piedāvāti ar pelēko apdari, un birojiem, kas izvietoti pirmajā un otrajā stāvā. Zundas Pasāžā akcents tiek likts uz industriālās teritorijas pārveidošanu par dzīvojamo zonu, tomēr saglabājot industriālo "piesitienu" projekta apkārtnē - tiks saglabāts un rūpīgi restaurēts kādreizējās rūpnīcas ķieģeļu mūris.
Uzklikšķini
Cēres ielas nams (3 komentāri)
Rīga, Cēres iela 8a

Jauna dzīvokļu māja zaļajā Pārdaugavā ar 28 dzīvokļiem, kas tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļiem ir plašas lodžijas un terases.
Uzklikšķini
Torena nami (6 komentāri)
Rīga, Jelgavas ielā 63

Torena nami ir 4 māju komplekss Jelgavas ielā, Pārdaugavā. Torena namos kopumā ir 232 dzīvokļi, taču bez dzīvojamās platības iespējams pirkt vai iznomāt arī komercplatības.
Uzklikšķini
Mārupītes nami (3 komentāri)
Rīga, Kantora iela 85/87

Mārupītes namu projekts sastāv no divām trīsstāvu mājām. Abās mājās atradīsies kopumā 20 dzīvokļi (divu, trīs un četru istabu lieli) ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Valguma ielas nams (1 komentāri)
Rīga, Valguma 31

Valguma ielas nams ir jauna sešus stāvus augsta ēka Tuvajā Pārdaugavā, kuras pirmajā stāvā atrodas 4 biroju telpas, bet pārējos stāvos - 16 dzīvokļi. Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari.
Trijādības Nams
Rīga, Trijādības iela

Jauna piecus līdz septiņus stāvus augsta dzīvokļu ēka Pārdaugavā, Trijādības un Staraja Rusas ielas stūrī. Ēka ir projektēta pēc perimetrālās apbūves principiem ar iekšējo pagalmu. Dzīvokļi "Trijādības namā" tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļu istabu skaits ir dažāds - paredzēti dzīvokļi sākot no vienas istabas līdz pat piecām istabām.
Uzklikšķini
Kuģu iela 26 (2 komentāri)
Rīga, Kurģu iela 26

Piecu stāvu ēka Pārdaugavā. Kopumā 120 dzīvokļi 42 — 250 kv. m platībā.
Uzklikšķini
Rātsupītes iela 3 (4 komentāri)
Rīga, Kleisti, Rātsupītes iela 3

Tiek piedāvāti 88 dzīvokļus jaunā sešstāvu mājā Kleistos, meža ieskautā
teritorijā Rātsupītes ielā 3, kura ir tikai 10 minūšu braucienā no Rīgas
centra. Dzīvokļi ir ar balto apdari. Ir iespējama izvēle starp 22 dažādiem dzīvokļu plānojumiem ar dzīvojamo platību no 63-129 m² un griestu augstumu no 2,7 – 3,5 m.
Uzklikšķini
Tekstiliana
Rīga, Vienības gatve 21/Torņakalna 2

Tāpat kā audeklā tiek saaustas dažādas šķiedras, projektā Tekstiliana sākotnēji nesaistītais kļuvis viengabalains.
Uzklikšķini
Brūkleņparks
Rīga, Cēres un Brūkleņu ielu teritorija

Kad cilvēks nogurst no pilsētas trokšņa un steigas, spēkus un smaidu visvieglāk atgūt, dodoties veldzējošā pastaigā brīvā dabā.
Uzklikšķini
VISAVI
Rīga, Pārdaugava, Kalnciema iela 95

Piecstāvu ēka ar pazemes stāvvietām, lifts. Ēka atrodas klusajā Rīgas vietā, ar labu infrastruktūru, attālums no centra 10 min., līdz Jūrmalai 30 min. Visi dzīvokļi tiks piedāvāti ar nepabeigtu iekšējo apdari. Lielākā daļa dzīvokļu piedāvājumā būs ar balkoniem. Teritorija būs labiekārtota, daļēji saglabājot esošos apstādījumus, kā arī paredzēta vieta bērnu rotaļām.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv