Reklāma

Rīgas centrs

Uzklikšķini
Albatross (5 komentāri)
Rīga, Katrīnas Dambis 17

"Albatross" atrodas 10 minūšu gājienā no pilsētas klusā centra. Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari un iebūvētu virtuves santehniku.
Uzklikšķini
Alberta iela (1 komentāri)
Rīga, Alberta iela 1

Rekonstruēta māja, kura tapusi kā stūra ēka, kuras viena fasāde iziet uz Alberta ielu, bet otra uz Antonijas ielu. Pati ēka celta 1901. gadā.
Uzklikšķini
Centra Nams
Rīga, Republikas laukums 3

Centra Nams pēc sava ārējā veidola atgādina kādu lielu burinieku, kas lēnā garā vizinās pa Daugavu. Tajā ir gan dzīvokļi, gan mākslinieku darbnīcas, veikali, biroji, restorāni un sporta centrs. Tā ir kā maza pilsētiņa pilsētā ar savu sabiedrisko dzīvi un notikumiem.
Uzklikšķini
Ziedoņdārza mājas (7 komentāri)
Rīga, A.Čaka iela 92, 96, 98

"Ziedoņdārza mājas" ir pilsētas centram atbilstošs projekts, kas iekļausies apkārtējā ainavā, to atsvaidzinot ar mūsdienīgu arhitektūru, vienlaicīgi nodrošinot pilsētas centram raksturīgo dzīves kvalitāti un izsmalcinātību. iekšpagalms ar dekoratīvo baseinu paredzēts ēku iedzīvotāju atpūtai. Dzīvokļi tiks izbūvēti ar pilnu iekšējo apdari. Zem ēkām un pagalma izvietota autostāvvieta 138 automašīnām.
Uzklikšķini
Šokolāde (7 komentāri)
Rīga, Hospitāļu iela 23

Namā ir 22 dzīvokļi, un tas atrodas pie Zirņu un Hospitāļu ielas krustojuma. Nama pamatos ielikta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kas satur arī šokolādes receptes, gadījumā, ja nākotnē tās tiktu nozaudētas.
Uzklikšķini
"Avalon Residence" South (2 komentāri)
Rīga, 13. janvāra iela 21/23

"Avalon Residence" South ir nams, kas atrodas Vecrīgas tuvumā - tās vienā malā. Ēkas tips: daudzdzīvokļu māja ar tirdzniecibas kompleksu pirmajā stāvā.
Uzklikšķini
Rīdzenes Rezidence
Rīga, Vecrīga, Mārstaļu 17

Rīdzenes Rezidence ir sava veida dzīvokļu kvartāls ekskluzīvā, samērā klusā Rīgas vietā - tās Vecpilsētā. Tas ir de Luxe klases nams ar pazemes autostāvvietu, kurā mājas iedzīvotājiem tiks piedāvāts pakalpojumu sistēmas serviss, kas nodrošinās ikviena nama iedzīvotāja labsajūtu.
Uzklikšķini
Grēcinieku iela 28
Rīga, Grēcinieku 28

Rekonstruēta dzīvojamā māja, kas celta 1780. gadā. Tās kopējā platība 3588 kv. m un tā atrodas uz 1166 kv. m liela zemes gabala. Projektā ir 2 ēkas - centrālā ēka un otra ēka, kas atrodas īpašuma pagalma pusē. Ir bruģēts pagalms ar iespēju novietot 4 automašīnas.
Citi Nova
Rīga, Ganību dambis 13a

Rekonstruēta māja, kas sastāv no 2 korpusiem. Tajā ietilpst 74 dzīvokļi. Atrodas 10 minūšu gajienā no Rīgas vēsturiskā centra.
Eksporta Nams
Rīga, Eksporta iela 12

Rekonstruēta Staļina laiku fasādes māja, kas atrodas Daugavas malā, netālu no klusā centra.
Uzklikšķini
Modus Vivendi
Rīga, Audēju iela 14

Modus Vivendi jauna māja labiekārtotā teritorijā, kas atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā - Vecrīgā. Pirmajā un otrajā stāvā paredzētas telpas restorāniem, bet 3.-6. stāvā atrodas dzīvokļi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar "balto" apdari.
Uzklikšķini
Vārnu ielas nams
Rīga, Vārnu iela 11

Jauna ēka Rīgas centrā, Vārnu ielā 11 ar 15 dzīvokļiem, kuri tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Miera Nams
Rīga, Miera iela 93

Daudzdzīvokļu māja Rīgas centrā, Miera ielā 93, kuras pirmajā stāvā būs 12 autostāvvietas un komerclaukums. Pārējos stāvos - dzīvojamā platība.
Uzklikšķini
Fon Heimana nams
Rīga, Grēcinieku iela 11/13

Jauna māja Vecrīgā Grēcinieku ielā. Ēka ir piecus stāvus augsta, kopumā ir 11 dzīvokļi ar daļēju iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Mārstaļu nams
Rīga, Mārstaļu iela 16

Restaurēta ēka ar 16 dzīvokļiem Vecrīgā, Mārstaļu ielā 16. Dzīvokļi ar balto apdari.
Elku ielas nams
Rīga, Elku iela 4

Elku nams ir jauna ēka Rīgas centrā, kurā ir 18 dzīvokļi ar daļēju iekšējo apdari. Mājas pagalmā ir autostāvvieta.
Uzklikšķini
"Avalon Residence" North
Rīga, Kalēju iela 74/76

Ēka Vecrīgā ar 27 dzīvokļiem, kas tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem paredzēts izbūvēt terases. Projektā ir paredzētas arī pazemes autostāvvietas, savukārt diennakts apsardze un video novērošana rūpēsies par mājas iemītnieku drošību.
Uzklikšķini
Duntes Nami
Rīga, Duntes iela 11

Jauna ēka Duntes ielā 11 ar A klases biroju telpām. Ēkā paredzēti biroji, kuru kopējā brīvā platība ir 12 000 kv. m. Biroji iespējami no 100 kv. m.
Uzklikšķini
Artilērijas ielas nams
Rīga, Artilērijas iela 33

Divas jaunas dzīvojamās mājas blakus Ziedoņdārzam, kurās kopā ir 27 dzīvokļi. Abās sešstāvu ēkās ir 2 – 5 istabu dzīvokļi. Tiek piedāvātas gan slēgtās, gan vaļējās autostāvvietas.
Uzklikšķini
Kr. Barona iela 33/35
Rīga, Kr. Barona iela 33/35

Jauna māja labiekārtotā teritorijā ar 10 dzīvokļiem un tirdzniecības un birojas telpām pirmajos divos stāvos.
Uzklikšķini
Aizkulises
Rīga, A.Čaka un Alauksta ielas stūris

Aizkulises” atrodas Rīgas vēsturiskā centra dinamiski augošā vietā ar lielisku infrastruktūru (veikali un tirdzniecības centri, vairāki bērnu dārzi un skolas, stadions, baseins, divi parki, ērta piebraukšana un nokļūšana jebkurā Rīgas pilsētas daļā, sabiedriskais transports, medicīniskās iestādes u. c.).
Mastu māja (1 komentāri)
Rīga, Mastu iela

Mastu māja atrodas Rīgas klusajā centrā – Pētersalā. Mastu mājas kopējā platība ir 3445 kv. m, un tajā ir paredzēti 25 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Ēkas pagrabstāvā ir paredzēta vieta 17 autostāvvietām. 4.– 7. stāva dzīvokļiem piekļaujas simetriskas terases.
Uzklikšķini
Tomsona terases 2 (2 komentāri)
Rīga, Tomsona iela 39 k-1

Jauna dzīvokļu māja, kurā paredzēti 94 dzīvokļi ar apdzīvojamām platībām sākot no 40 kv. m līdz pat ekskluzīviem 150 - 200 kv. m plašiem dzīvokļiem nama augšējos stāvos. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar "pelēko" apdari. Nama pirmā stāva telpas ir paredzētas infrastruktūrai, savukārt pagrabstāvā tiks izvietota pazemes autostāvvieta.
Nītaures iela 3
Rīga, Nītaures iela 3

Ēka atrodas prestižā, klusā un apzaļumotā Rīgas rajonā. Ēkas pirmais stāvs ir paredzēts komerciālai darbībai, savukārt pārējos sešos stāvos būs dzīvokļi ar balto apdari. Tiek piedāvāta arī iespēja iegādāties stāvvietas pazemes auto stāvvietā.
Uzklikšķini
Vaļņu 4 (2 komentāri)
Rīga, Vecrīga, Vaļņu iela 4

Blakus Pulvertornim, Vaļņu ielā 4 uzcelts jauns septiņu stāvu nams, kurā izbūvēti tikai 9 ekskluzīvi dzīvokļi, kā arī komercplatības ēkas cokolstāvā. Tas ir jauns kluba tipa dzīvojamais nams Rīgas vēsturiskajā centrā, tā saucamajā klusajā Vecrīgā.
Uzklikšķini
Bulvāra Rezidence
Rīga, Brīvības iela 139

Renovēta ēka, kurā ir 21 ekskluzīvs dzīvoklis ar pilnu apdari. Pirmajā stāvā atrodas 3 veikalu telpas un autostāvvieta. Dzīvokļu plānojumi ir eleganti, pārdomāti un atšķirīgi pēc platības.
Skanstes virsotnes
Rīga, Skanstes iela 29

Projektu "Skanstes virsotnes" veido četras 24 stāvu dzīvojamās ēkas un slēgta divlīmeņu autostāvvieta, uz kuras jumta izveidota atpūtas zona un bērnu rotaļu laukumi. Teritorijā atrodas arī apgaismots sporta laukums. Vienā ēkā izvietoti 130 vienas līdz piecu istabu dzīvokļi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Vecpilsētas 11
Rīga, Vecrīga, Vecpilsētas 11

Projekts "Vecpilsētas 11" ir pilnīgi restaurēta 18. gadsimta vēsturiska ēka. Ēkā ir 5 ekskluzīvi dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kā arī restorāna telpas (110kv. m). Dzīvokļu platības no 47 kv. m - 102 kv. m.
Uzklikšķini
Ausekļa iela 7
Rīga, Ausekļa iela 7

Nams Ausekļa ielā 7 atrodas prestižā vietā - Rīgas klusajā centrā, tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Ēka ir pilnībā renovēta. Rekonstruējot ēku, nomainītas iekšējās un ārējās komunikācijas, iebūvēti divi ātrgaitas lifti, atjaunota fasāde, restaurēti kopējo telpu interjeri, labiekārtota teritorija. Šobrīd „Ausekļa 7” ir viena no retajām pilnībā izremontētajām jūgendstila ēkām Rīgā.
Uzklikšķini
Pumpura Māja
Rīga, A. Pumpura iela 6

Projekts "Pumpura māja" ir pilnībā rekonstruēta un restaurēta māja Rīgas klusajā centrā - skaistā un prestižā vietā A. Pumpura un Alunāna ielas stūrī. Ēkas 4 stāvos izvietoti 16 dzīvokļi, kuru platība ir no 61,6 līdz 153,8 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.
Uzklikšķini
Strēlnieku iela 13
Rīga, Strēlnieku iela 13

Piecus stāvus augstais nams atrodas klusajā centrā. Māja izvietota klusā, patīkamā vietā un ļauj vienlaicīgi baudīt centra komfortu bez trokšņa. Šī ēka ir arhitektūras piemineklis, celta 1865 gadā. Tagad tā ir rekontruēta. Kopumā tiek piedāvāti 25 dzīvokļi.
Uzklikšķini
Dzintara Projekti - Miera 55/57
Rīga, Miera iela 55/57

Jauna 5 stāvu dzīvojamā māja atrodas Rīgas centrā, Miera ielā 55/57. Projektā kopumā ir 38 dzīvokļi, kā arī ēkas vienstāvīgajā daļā, kas izvietota tuvāk Miera ielai, atrodas komerctelpas.
Uzklikšķini
Dzintara Projekti - Alauksta 9
Rīga, Alauksta iela 9

Sešu stāvu māja, kurā izvietots 41 dzīvoklis, atrodas Alauksta un Zvaigžņu ielu krustojumā - vienā no Rīgas vēsturiskā centra rajoniem. Mājas pagrabstāvā izbūvēta pazemes autostāvvieta, kur paredzēta vieta 44 automašīnām un velonovietnei. Kopumā būs 41 dzīvoklis - dzīvokļi sagatavoti beigu apdarei.
Teātra Arkāde
Rīga, Vecrīga, Teātra iela 2/4

Klusā un skaistā Vecrīgas vietā, iepretim atjaunotās Galerijas „Centrs” modernajām stikla fasādēm, uzcelti divi jauni nami. Jaunā projekta nosaukums ir „Teātra Arkāde”, adrese – Teātra iela 2/4. Abas jaunuzceltās mājas ir arhitektoniski vienotas un to vizītkarte ir graciozas fasādes arkas – tieši pateicoties tām projekts ieguvis savu nosaukumu. Projektu realizē nekustamo īpašumu uzņēmums IMMOSTATE, projektu un mājokļus finansē Nordea banka. Projekts nodots ekspluatācijā 2006. gada novembrī.
Uzklikšķini
Hanzas iela 3b
Rīga, Hanzas iela 3b

Jauna māja, kas atrodas labiekārtotā teritorijā. Nesošo sienu konstrukcijas būvētas no monolītā dzelzsbetona, pārsegumi – no monolītā dzelzsbetona. Pilsētas apkure, ūdensapgāde un kanalizācija. Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2008. gada marts.

Uzklikšķini
Park Side (1 komentāri)
Rīga, Rūpniecības iela 34A

Plaši dzīvokļi un komerctelpas modernā ēkā Rīgas klusajā centrā - Rūpniecības ielā 34a. Dzīvesvieta blakus Viesturdārzam – vienam no skaistākajiem Rīgas parkiem – ļaus piepildīt ilgas pēc miera un klusuma, kā arī aizmirst par piepilsētas sastrēgumiem un ikdienas steigu, jo visi attālumi ir ātri un ērti sasniedzami.
Uzklikšķini
„Olive” (2 komentāri)
J. Asara iela 9, Gŗīziņkalns

Olive ir elegants un mūsdienīgs projekts klusā vietā, iepretim Grīziņkalna parkam. Netālu ir skola, bērnu dārzs, stadions, pieejama ērta sabiedriskā transporta satiksme.
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv