Reklāma

EDEM
Jūrmala, Rembates iela 4

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / izklaide
Virszemes stāvu skaits: 8
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 60
Telpu platība: 75 - 157 kv. m
Teritorijas platība: 5944 кv. m
Cenas: 3000 - 5500 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada 1. oktobra
Attīstītājs: SIA "DELFINS PARTNERI"
Arhitekts: birojs "GRAF X"
Celtnieks: SIA "UZŅĒMĒJS"

Jūrmalas centrā, starp Dzintaru un Majoru stacijām Rembates ielā 4 (Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā) top prestižs daudzfunkcionāls astoņus stāvus augsts komplekss “Edem”.

"Edem" ārējā apdarē dominē piesātināta baltā krāsa, noteiktās līnijas akcentē elegantās metāla konstrukcijas, tās papildina tumši pelēkie elementi un gaišais, caurspīdīgais stiklojums.

Lielāko platību aizņems apartamenti. Bez tiem ēkā būs telpas sabiedriskām funkcijām, kā arī atpūtas centrs. Pirmajā stāvā tiks izvietots skaistumkopšanas salons, frizētava, trennažieru zāle, “reception”, atpūtas zona ar ērtu dīvānu, TV u. c. To visu apvienos plaša halle. Atpūsties varēs arī uz plašā jumta kur izvietosies dabisks solārijs, un saulainā laikā tur varēs ērti sauļoties.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Tiem būs iestiklotas ailes, kuras padara telpu gaišu. Daļa apartamentu būs ar skatu uz Lielupi, daļa — uz Rīgas jūras līci, bet no dažām telpām būs izeja uz abām pusēm. Pēc projekta realizēšanas, “Edem” apartamentu īpašniekiem būs iespēja pielietot plašu pakalpojumu spektru, nepametot apsargājamo un norobežoto teritoriju. Ēkā būs izvietoti ne tikai apartamenti, bet arī skaistumkopšanas salons, frizētava, solārijs, sporta centrs ar trenažieru zāli, pirtis, un daudz kas cits. Bez visām iepriekšminētajiem pakalpojumiem, būs arī — ķīmiskās tīrītavas pieņemšanas punkts un istabeņu pakalpojumi. Būs pieejama informācija par medicīnas iestādēm, tūrisma firmām u. c.

Sīkāka informācija par projektu - www.edem4you.com
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv