Reklāma

Vaļņu 4
Rīga, Vecrīga, Vaļņu iela 4

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 9
Telpu platība: 90.85 - 170.2 kv. m
Cenas: no 6800 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada septembra/oktobra
Attīstītājs: „Prime Residence”
Arhitekts: "ACG", arhitekte - Inga Stakione
Celtnieks: SIA "Abora"

Blakus Pulvertornim, Vaļņu ielā 4 uzcelts jauns septiņu stāvu nams, kurā izbūvēti tikai 9 ekskluzīvi dzīvokļi, kā arī komercplatības ēkas cokolstāvā. Tas ir jauns kluba tipa dzīvojamais nams Rīgas vēsturiskajā centrā, tā saucamajā klusajā Vecrīgā. Nams ir celts un veidots atbilstoši visaugstākajiem standartiem - Rīgā šobrīd nav kvalitātes ziņā līdzvērtīgu namu.

Nama būvniecībā un apdarē izmantoti tikai augstvērtīgi un kvalitatīvi materiāli. Respektējot namu, kas savulaik atradās šai vietā, fasādes apdarei izmantotas greznas dabīgā kaļķakmens plāksnes, vēsturiskās fasādes dekora elementu un ozolkoka durvju kopijas. Mūsdienīgumu ēkai piešķir stikla fasāde un balkoni. Sabiedriskajās telpās sienām, griestiem un grīdām izmantota grezna interjera apdare – dekoratīvais apmetums, melnais granīts, Emperador akmens, marmors, ozolkoks, Mascheroni un Baxter mēbeles, Murano stikla lustra.

Dzīvokļus iespējams iegādāties ar pilnu apdari: metāla ārdurvis ar ozolkoka apdari, ozolkoka iekšdurvis, ozolkoka dēļu grīdas, augsšstāvu dzīvokļos – kamīni ar marmora apdari. Vannas istabās sienas un grīdas flīzētas (Porcelanosa, Bisazza mozaīka), paredzēta ekskluzīva Villeroy&Boch santehnika. Papildus iespējams pasūtīt un realizēt individuālu interjera un mēbeļu dizaina projektu.

Jaunā māja piedāvās saviem iedzīvotājiem tādas ērtības kā individuālo apkalpošanas servisu, diennakts apsardzi un pilna spektra portjē pakalpojumus - līdz ar to šo namu var uzskatīt par vienu no retajiem "kluba tipa" namiem Rīgā.

Projekta attīstītājs ir „Prime Residence” brenda attīstītājs SIA „Linstow V4”, projekta īstenošana tika uzticēta būvuzņēmumam Abora, kas darbu veica augstā profesionālā līmenī. Arhitektoniskais risinājums – ACG, kas pazīstams kā viesnīcas Rīdzene un Jēkaba kazarmu projektētājs; arhitekte - Inga Stakione. Nama interjeru izstrādājis dizaineru birojs DOM Interior Studio.

Sīkāka informācija: Iveta Zvaigzne – Ālere, SIA „Immostate” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 7358025, 9498323, www.immostate.lv


Komentāri (2)

anna 2007-07-13 09:31:20
Māja tiešām grezna, ieejot jau halle, liekas, ka esi darga viesnica. ja kadam nauda nav galvenais, iesaku:)))))
Santa 2007-12-12 21:32:34
Grezna, iekšā laba atmosfēra.
Vieta kurā es strādāju. :)

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv