Reklāma

Avenes
Valmiera, Kocēni, Aveņu iela 3

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 18
Telpu platība: 64,40 - 120,80 kv. m
Cenas: no 600 LVL/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada septembra
Attīstītājs: SIA „Vuga”
Celtnieks: SIA „Vuga”

"Avenes" ir 3 stāvu māja ar mansardu. Tā ir jauna dzīvojamā māja ar modernu un mūsdienīgu arhitektūru, ērtu dzīvokļu plānojumu, balkoniem un ērtu infrastruktūru. Harmoniska vide, svaigs gaiss un skaista ainava iedvesmos uz lieliem un panākumiem bagātiem darbiem.

Māja atradīsies tikai pāris minūšu brauciena attālumā no Valmieras rosīgā centra, taču tajā pat laikā būs norobežota no ikdienas steigas un trokšņiem. No logiem pavērsies skats uz skaistajām piepilsētas pļavām.

Māja tiks būvēta no augstas kvalitātes, moderniem un ugunsdrošiem materiāliem, kas lieliski absorbē skaņas izplatīšanos. Pateicoties materiāla struktūrai, temperatūras svārstības telpās būs niecīgas (tas ļaus ietaupīt energoresursus un samazināt ekspluatācijas izmaksas).

Dzīvokļos būs pieejamas visas mūsdienu komunikācijas, kas patīkami atvieglos ikdienas dzīvi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Katram dzīvoklim būs balkons, kur atpūsties un baudīt dabas ainavas pēc nogurdinošas darbadienas pilsētā. Mājā tiks uzstādīta autonomā apkure, kas nodrošinās katram individuālu gaisa temperatūru dzīvoklī. Papildus drošibai un efektivitātei tiks uzstādītas modernas un drošas durvis, kā arī plastikāta logi, kas vēl vairāk pastiprinās skaņas un siltuma izolāciju.

Izbūvēti sekojoši ārējie inženiertehniskie tīkli: gāze, ūdensvads, elektrība, kanalizācija, kabeļtelevīzija, telefonizācija; aukstā un karstā ūdens pievadi līdz ūdens maisītājiem; kanalizācijas sistēmas pievadi vannas istabās un virtuvēs; apkures sistēma ar pieslēgtu gāzes katlu; logu un ārējo palodžu un ārējo durvju uzstādīšana; izolācijas darbi; grīdas izlīdzināšana un sagatavošana linoleja vai cita grīdas seguma ieklāšanai; apmestas vai ar reģipsi apšūtas sienas un griesti-sagatavoti krāsošanai; vannas istabas un tualetes sienu un grīdu sagatavošana flīzēšanai; izbūvēta iekšējā elektroinstalācija.

Sīkāk par projektu: www.vidzeme.arcoreal.lv

Konsultants: Miks Verners, tel. 28632200, 4122390, e-pasts

miks.verners¤arcoreal.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv