Reklāma

Bulduru nams
Jūrmala, Bulduri, Meža prospekts 27

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 27
Telpu platība: 95 - 210 kv. m
Cenas: no 2400 EUR/kv. m
Attīstītājs: AS "Kolonna"

Bulduru nams atrodas klusā vietā, minūtes gājienā no jūras. To ieskauj priežu mežs un tuvākajā apkārtnē ir izvietotas privātmājas. No Bulduru nama līdz Bulduru stacijai ar kājām ir 3 minūšu gājiens, ar mašīnu 5 minūtēs var aizbraukt līdz Līvu akvaparkam, savukārt tuvākajā apkārtnē ir dažādas kafejnīcas un izklaides vietas.

Mierīgai atpūtai un aktivitātēm bērniem tiek piedāvāts arī apzaļumots un labiekārtots iekšējais pagalms.

Nama teritorijā tiek nodrošināta video novērošana un diennakts apsardze.

Ēka jau nodota ekspluatācijā. Tai ir 2 virszemes stāvi ar jumta stāva izbūvi. Pagrabstāvā paredzētas autostāvvietas 34 automašīnām. Ēkas konstrukcija veidota no monolīta dzelzsbetona, “FIBO” keramzītblokiem ar 120mm biezām siltinošajām akmensvates plātnēm. Pārsegumi no monolīta dzelzsbetona. Ēkas fasāde un koplietošanas telpas ar pilnībā pabeigtu apdari.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Daļa dzīvokļu Bulduru Namā ir pieslēgti centrālai gāzes apkures sistēmai, bet daļa izmanto individuālos apkures katlus ar skaitītājiem. Visos dzīvokļos uzstādīti un pieslēgti tērauda radiatori ar termostatu. Pie katra dzīvokļa pievadīti durvju pārrunu iekārtas, telefona, ātrgaitas interneta un kabeļtelevīzijas pievadi.

Apsaimniekošanas pakalpojumi mēnesī - 35 Ls.

Informācija par projektu - www.realestate.kolonna.com/bul...


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv