Reklāma

Dienvidu Pakavs 2
Rīga, Ziepniekkalns, Vienības gatve 192

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4 - 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 147
Telpu platība: 53 - 170 kv. m
Cenas: Vidējā cena par m² ir 1500 LVL
Ekspluatācijā no: 2007. gada decembra
Attīstītājs: SIA "Urban-Art" ( www.urban-art.lv )
Celtnieks: SIA "Re&Re" ( www.rere.lv )

Jauna ēka Ziepniekkalnā, kas tiks būvēta pakava formā un atradīsies zaļumu iekļautā teritorijā. Ēkas pamati un nesošās sienas veidotas no monolītā dzelzsbetona, arī daļa starpsienu dzīvokļos ir no monolītā dzelzsbetona, pārējās - no ģipškartona ar skaņas un siltuma izolāciju.

Dzīvokļa cenā ietilpst pilna apdare, santehnika un virtuves tehnika pēc izvēles no Urban Art kataloga. Iespējams iepriekš novērtēt materiālus un izvēlēties interjera nianses. Dzīvokļiem augšējos stāvos paredzētas apgaismojamas terases. Izvēloties dzīvokli, pircējs to saņems ar dizaineru izstrādātu iekšējo apdari.

Kāpņu telpas un dzīvokļi ir aprīkoti ar pakešu logiem, kas jūsu mājās nodrošina labu siltuma un trokšņu izolāciju. Turklāt visi logu rāmji ir veidoti no dabīga materiāla – priedes koka.

Dienvidu Pakavs II ir pieslēgts pilsētas centrālajiem siltumtīkliem (Rīgas Siltums) un ir aprīkots ar atsevišķu siltuma regulēšanas sistēmu un siltuma patēriņa skaitītāju katrā dzīvoklī. Dzīvokļa siltuma regulēšanai ir uzstādīti sildķermeņi ar termostata ventiļiem. Regulējama temperatūra katrā telpā. Gaisa strāvu cirkulācija gan vasarā, gan ziemā. Būvmateriāli un logi elpo un izolē skaņu.

Iedzīvotāju ērtībai zem ēkas ir izvietotas stāvvietas automašīnām. Tāpat katram dzīvoklim pagrabstāvā ir paredzēta 6-8 kvadrātmetrus liela noliktava sporta inventāra un sadzīves priekšmetu glabāšanai. Predzēta uzraudzība ar video novērošanas kamerām visā mājas perimetrā. Teritorijā tiks izveidots arī bērnu rotaļu laukums.

Māju apsaimniekos pats tās attīstītājs - SIA "Urban-Art".

Sīkāka informācija par projektu - www.dienvidupakavs2.lv


Komentāri (1)

kid 2008-01-23 22:16:26
Nopirkam dzivoklis D Pakavs viens. Tagad tur dzivojam. Zinam, ka kada dzivokli liist no gdiestus, nav gatavi domofoti, nav gatavs bernu rataljas laukums, daudz kludas cipariem apsaimniekosanas lapaa... Bija loti daudz problemas ar pirkuma ligumu, daudz defektus ieksa. Firma negrib tos izlabot... Busiet uzmanigi ar firmu Urban Artu.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv