Reklāma

Atmodas 86
Jelgava, Atmodas iela 86

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek rekonstruēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji
Virszemes stāvu skaits: 5
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 42
Telpu platība: 33 - 133 kv. m
Cenas: no 25 200 - 163 410 LVL
Ekspluatācijā no: 2008. gads

Ēka atrodas privātmāju rajonā, Satiksmes ielas mikrorajonā, 10 minūšu gājienā līdz pilsētas centram un autoostai, 5 minūšu attālumā līdz skolai. Iedzīvotājiem ērtības rada tirdzniecības un sadzīves pakalpojumu uzņēmumi, kas atrodas tiešā tuvumā, kā arī blakus esošais sabiedriskais transports.

Mājā ir 39 dzīvokļi ar platību no 33 līdz 133 m², kā arī 3 dzīvokļi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (ar pandusu) un komercplatības 1. stāvā un pagrabstāvā. Ārsienas - ķieģeļu, starpsienas - riģipša, ārdurvis ar koda atslēgu un domofonu, telefona un internetpieslēgumu. Siltumapgāde un kanalizācija - centralizētā, pilsētas. Teritorija - labiekārtota, apgaismota, izveidota, izveidota autostāvvieta un gājēju celiņi.

Piektajā stāvā paredzēti divlīmeņu dzīvokļi, otrajā un piektajā stāvā dzīvokļi ar balkoniem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari un uzstādītu santehniku. Vannas istabā un tualetēs flīzētas grīdas un sienas. Dzīvojamās istabās ieklātas lamināta grīdas, krāsotas sienas un griesti.

Sīkāka informācija par projektu - www.nirkof.lv vai www.atmodas86.lvReklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv