Reklāma

Jūrmalas Vilnis
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru pr. 13/15

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji / tirdzniecība
Virszemes stāvu skaits: 8
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 76
Telpu platība: 75 - 340 kv. m
Teritorijas platība: 6997 kv. m
Cenas: no 2800 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada 3. ceturkšņa
Attīstītājs: SIA “Jūrmalas Vilnis”
Arhitekts: SIA “KUBS” ( www.kubs.lv )
Celtnieks: RKF "Transceltnieks"

"Jūrmalas Vilnis" ir moderna, astoņu stāvu ēka ar plašām terasēm un pagrabstāvu. Pagrabstāvā ir izbūvēta pazemes autostāvvieta 100 automašīnām. Ēkas teritorijā ir arī virszemes autostāvvieta 20 automašīnām. Mājas pirmajā stāvā atrodas kafejnīca un biroja telpas, kurās ierīkoti datori un biroja tehnika. Ēkā ir uzstādīti 4 klusi strādājoši OTIS panorāmas lifti. Projektam ir arī savs drošības dienests un apkalpojošais personāls. Pagrabstāvā bez pazemes autostāvvietas ierīkotas arī telpas personīgā īpašuma glabāšanai.

"Jūrmalas Vilnis" ir vaļējo terašu tipa ēka - ēkai ir apzaļumotu terašu ūdenskritums, kas simetriski plūst no 8. līdz 4. stāvam. Mājai ir stiklota fasāde ar koka apdares akcentiem.

Augšējā stāvā atrodas autonoma gāzes katlu māja. No pirmā līdz septītajam stāvam atrodas dzīvojamās telpas. Mājā ir 76 elites klases apartamenti - 33 divistabu, 29 trīsistabu un 14 četristabu apartamenti. Tie ir platībā no 75 - 340 kv. m. Apartamenti ir pilnībā sagatavoti beigu apdares veikšanai. Mājokļos, kas atrodas nama 6. un 7. stāvā, paredzēti dūmvadi kamīnu iebūvēšanai.

Atkarībā no stāva un istabu skaita, pieejamas šādas atklātās platības:

1. apartamenti ar iekšējo pagalmu – mājokļiem pirmajā stāvā pienākas nodalīti zemes gabali, kuru platība ir no 25 līdz 90 kv. m;

2. klasiskie apartamenti – mājokļiem, kas atrodas no pirmā līdz trešajam stāvam, izbūvēti balkoni (7 - 70 kv. m);

3. terašu apartamenti - mājokļiem, kas atrodas no ceturtā līdz septītajam stāvam, izveidotas ekskluzīvas terases, kuru platība sasniedz 60 līdz 150 kv. m

Projektam ir salīdzinoši liela iekšējā teritorija - 4 600 kv. m. Pagalmā ir daudz lapu koku un priežu, kas veido īpašu parka teritoriju.. Platība ir apzaļumota – iestādīts mauriņš, vairāk nekā 50 augu veidu dekoratīvie stādījumi. Ir izveidoti celiņi pastaigām, izveidotas atpūtas vietas un bērnu rotaļu laukums. Visa ēkas ārējā teritorija ir norobežota ar žogu, kuram ir aizverami iebraucamie vārti un vārtiņi gājējiem. Ieeja teritorijā caur vārtiņiem ir ar čipkartēm un caur iebraucamajiem vārtiem - ar tālvadības atslēgu piekariem.

Sīkāka informācija par projektu www.jurmalasvilnis.lv vai www.interhaus.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv