Reklāma

Jūras Pils
Jūrmala, Bulduri, Bulduru prospekts 33

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji / tirdzniecība
Virszemes stāvu skaits: 3 - 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 43
Telpu platība: 75 - 227 kv. m
Teritorijas platība: 6508 kv. m
Cenas: no 4000 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada 31. marta
Attīstītājs: SIA “InterHaus” ( www.interhaus.lv )
Arhitekts: SIA “GRAF X” ( www.grafx.lv )
Celtnieks: SIA “PBLC” ( www.pblc.lv )

Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss „Jūras Pils” sastāv no trim atsevišķi stāvošām celtnēm. Divas no tām ir mūsdienīgas četru stāvu ēkas (korpuss Nr. 1 un Nr. 2), bet trešā - no jauna uzbūvēts trīs stāvu arhitektūras piemineklis (korpuss Nr. 3).

Divās mūsdienīgi projektētajās ēkās kopumā ir izbūvēti 43 elites klases dzīvokļi, savukārt korpusa Nr. 2 pirmajā stāvā kafejnīca atradīsies konditorija un skaistumkopšanas salons. Atjaunotajā arhitektūras piemineklī ir izveidots moderns biznesa centrs, kurā ir izvietotas biroju telpas un konferenču zāle.

Visa kompleksa platībā ir izbūvēta pazemes autostāvvieta 108 automašīnām. Katra dzīvokļa īpašniekam ir iespēja par atsevišķu samaksu iegādāties no 1 - 3 vietām savām automašīnā. Stāvvietas cena - 10 000 EUR. Kompleksa ēkās ir uzstādīti 5 klusi strādājoši Kone lifti. Kompleksam ir savs drošības dienests. Ir izveidots apzaļumots iekšpagalms ar bruģētiem gājēju celiņiem un soliņiem. Kompleksu pa perimetru ieskauj neliels dzīvžogs, kas to norobežo no apkārtējiem objektiem un ielas.

Komplekss ir projektēts kā perimetrāla apbūve un sastāv no trim atsevišķi izvietotām celtnēm. Fasādes apdarē ir izmantoti koka paneļi un dekoratīvais apmetums.

Dzīvokļi tiek pārdoti ar „pelēko” apdari. Pēc klienta vēlēšanās dzīvokli ir iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari.

Sīkāka informācija par projektu - www.interhaus.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv