Reklāma

Dzintaru rezidence
Jūrmala, Dzintari, Madonas iela 5

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 63
Telpu platība: 95 - 213 kv. m
Teritorijas platība: 8278 kv. m
Cenas: no 3200 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada IV ceturksnī
Attīstītājs: SIA "Inter Haus" ( www.interhaus.lv )
Arhitekts: SIA "ACK Bugroff" ( www.bugroff.lv )
Celtnieks: SIA "PBLC" ( www.pblc.lv )

"Dzintaru rezidence" ir daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss, kas paredzēts kā mūsdienīga, pakavveida formas ēka. Projekta ietvaros plānota jumta stāva un pazemes garāžas izbūve. Ēkai būs četri stāvi - tās pirmajā stāvā izvietosies halle un ofisa telpas. Dzīvojamā kompleksa kompozicionālais risinājums ir perimetrālā kvartāla apbūve ar lielu iekšējo pagalmu. Mājas fasādes apdarē ir izmantoti tādi ekoloģiski draudzīgi un droši materiāli kā stikls, koks un dekoratīvais apmetums.

Zemes gabals, uz kura tiek būvēts daudzdzīvokļu dzīvojamais

komplekss, atrodas Jūrmalā, Dzintaros, Madonas ielā 5, starp

Madonas un Gulbenes ielām.

Kopumā paredzēts izbūvēt 63 dzīvokļus, no kuriem būs 23 divistabu, 33 trīsistabu un 7 četristabu dzīvokļi. Katram dzīvoklim pirmajos trīs stāvos ir savs balkons, bet jumta stāvā – lielas lodžijas. Katrs dzīvoklis ir orientēts vismaz uz divām debess pusēm. Katrā dzīvoklī ir lieli vitrīnu logi (no grīdas līdz griestiem).

Dzīvokļi tiek sagatavoti pārdošanai ar "pelēko" apdari. Pēc klienta vēlēšanās dzīvokli varēs iegādāties ar pilnu apdari.

Mājas pagrabstāvā tiks izbūvēta pazemes autostāvvieta 63 automašīnām. Paredzēta arī virszemes autostāvvieta 10 automašīnām. Mājā ir uzstādīti 9 klusi strādājoši Kone lifti. Mājai ir savs drošības dienests.

Lielais mājas iekšpagalms ir projektēts kā labiekārtota un apzaļumota zona ar zālieniem, dekoratīvajiem augiem, bērnu laukumu un gājēju celiņiem. Apkārtējā teritorijā ir zālieni un dekoratīvajie augi, kas saplūst ar blakus esošo priežu parku. Kompleksam pa perimetru ir uzstādīts žogs. Ēku fasādes, kā arī iekšējā teritorija ir izgaismotas ar dažādu dekoratīvo gaismekļu palīdzību.

Sīkāka informācija par projektu - www.interhaus.lvReklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv