Reklāma

Dzintara Projekti - Kuldīgas 9
Jūrmala, Bulduri, Kuldīgas iela 9

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 32
Cenas: no 2350 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada 2. ceturksnis
Attīstītājs: SIA "Kuldīgas 9"
Arhitekts: arhitektu birojs „Kubs”
Celtnieks: SIA "BL Group"

Jauna ēka Bulduros, kuras fasādes pamatelementi ir tonēts koks un stiklotās virsmas, kas atgādina Baltijas jūras ūdeni. Fasādes apdarē ir izmantotas matētas un caurspīdīgas stikla virsmas, kas ļauj dabiskajam apgaismojumam brīvi ieplūst dzīvokļos.

Ēka atrodas klusā mazstāvu privātmāju rajonā. No Lielupes krasta šķir tikai 7-10 minūšu gājiens kājām, no pludmales – 10-12 minūtes, no Jomas ielas – 20 minūtes nesteidzīgas pastaigas.

Kopumā ēkā tiks izbūvēti 32 dzīvokļi ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni (t. sk., arī „franču” balkoni) un lodžijas. Balkonu un lodžiju apdarē ir izmantots mūsdienīgs bezrāmju iestiklojums. Diviem dzīvokļiem 2. stāvā ir plašas terases. Augšējā stāva dzīvokļos iespējams iebūvēt kamīnus.

Viesistabas zona visos dzīvokļos ir apvienota ar virtuves zonu, savukārt bezrāmju iestiklojums vizuāli paplašina telpas. Uzkrītošie radiatori ir aizvietoti ar nelieliem grīdā iebūvētiem konvektoriem. Dzīvokļiem ir laba siltumizolācija un skaņas izolācija.

Ēkas pagrabstāvā atrodas pazemes stāvvieta, kurā ir paredzētas vietas 38 auto. No pazemes autostāvvietas uz nepieciešamo stāvu var ātri un ērti nokļūt ar vienu no diviem firmas „Schindler” liftiem.

Sīkāka informācija - www.dzp.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv