Reklāma

Jaunbiķeri
Rīga, Mežciems, Kaivas iela

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3 - 4
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 381
Telpu platība: 58 - 135 kv. m
Teritorijas platība: 7 ha
Cenas: no 1050 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada decembra
Attīstītājs: SIA "Merks"
Arhitekts: SIA "Projektu birojs Grietēns un Kagainis"
Celtnieks: SIA "Merks"

Projekta "Jaunbiķeru" kvartāls atrodas 20 minūšu braucienā no Rīgas centra, Kaivas ielā - uz Rīgas robežas starp Biķernieku un Deglava ielām. Projekta realizācija paredzēta laikā no 2006. gada līdz 2008. gadam. Pirmās 5 mājas ekspluatācijā tiks nodotas 2006. gada nogalē. Celtniecība tiks veikta 3 kārtās.

Kopumā paredzēts uzbūvēt 14 trīs un četrus stāvus augstas ēkas 7 ha lielajā teritorijā. Teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota. Projekta kvartāla vidū augošajā priežu pudurī paredzēts izveidot zaļo zonu ar pastaigu celiņiem. Starp ēkām tiks izveidots bruģētu celiņu tīkls, paredzēti arī 6 bērnu rotaļu laukumi. Patīkamu akcentu projekta teritorijai piešķirs Dreiliņupīte, kuras krasti būs labiekārtoti un savienoti ar tiltiņiem.

Ēku ārējo apdari paredzēts veidot gaišā tonī, bet ēku cokolstāvus – daļēji apbērt ar zemi. Konstrukciju pamati, cokolstāvs un pārseguma paneļi veidoti no dzelzsbetona, ārsienas un starpsienas mūrētas no Keraterm keramikas celtniecības blokiem, tādējādi garantējot labu skaņas un siltumizolāciju. Katrā mājā paredzēts ierīkot domofonus un ieejas kartes. Tiks izbūvētas gan pazemes, gan virszemes autostāvvietas.

Projektā pareedzēts izbūvēt 381 dzīvokli - tie būs divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 58 līdz 135 kv. m. Katram dzīvoklim ir paredzēts balkons, savukārt 1. stāva dzīvokļiem būs terases. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Tajos būs vairogparketa grīdas, PVC logi un koka durvis. Interjera projekts tiek piedāvāts 4 pamatvariantos, kur piedāvāto kolekciju ietvaros iespējams izvēlēties parketu, flīžu toņus un struktūru un sienu tonālo krāsojumu. Dzīvokļos tiks izbūvētas apmēram 30 – 40 kv. m lielas viesistabas, kas apvienotas ar atvērta tipa virtuvēm, un 12 – 14 kv. m lielas guļamistabas.

Sīkāka informācija par projektu - www.jaunbikeri.lv


Komentāri (4)

lana 2007-01-21 16:58:15
šis projekts ir ļoti labs, iegādājos dzīvokli, jo dzivoklus cel kolosāla firma, kura strada mans bralis un mežciemā, cik skaisti, super!!!
babe 2007-03-09 14:39:31
Da ni4ego kolosalnogo v etih novih projektax netu.. oni vse kak kartonnije korobki slozhatsja 4erez let 5: P
tuta 2007-04-30 17:16:29
na kartinkah normaljnie, a v zizne takie strasnenjkie domiki!!! grjaznogo cveta i otdelani " garelimi" derevjaskami-uzas !
matrik 2007-09-01 19:50:37
Šis projekt pēc kvalitātes ir viens no labākajiem, es arī pērku šeit dzīvokli. Bet tiem kam skauž, tie raksta visādas muļķības. Pie tam sērij veida mājas bija celtas ar domu uz 40 gadiem, pēc kuriem māja skaitās avārijas stāvoklī. Pārdevu serijveida dzīvokli, jo neviens negrib renovēt māju visiem ir pie vienas vietas, bet naudiņa vienalga būs jāiegulda, kad sāks brukt. Tāpēc nolēmu ieguldīt jaunajā projektā nevis tērēties uz veco. Padomājiet paši, cik vajadzēs ieguldīt vecajās mājās kad sāksies renovācija. Un vis ņemsies kredīta, un vai kvalitāte būs, un vai tiešām visa nauda būs ieguldīta, es domāju gan jau kautkāda daļa aizies citur, nu nau taču noslēpums. Paldies uz redzēšanos.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv