Reklāma

"Avalon Residence" South
Rīga, 13. janvāra iela 21/23

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / tirdzniecība
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 22
Telpu platība: no 53 – 144 kv. m
Cenas: no 3300 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: jau nodota
Attīstītājs: SIA "Golden Properties Consulting"
Arhitekts: arhitektu birojs SIA "ZENICO - PROJEKTS"
Celtnieks: SIA "MODULS RīGA"

Māja atrodas dažu soļu attālumā no Vecrīgas. Mājas tuvums Rīgas sirdij, vecpilsētai, dod iespēju gan vieglai, mierīgai atpūtai, piemēram, pastaigai pa Vecrīgas ieliņām, kuras ieskauj mūsu galvaspilsētas vēsture, gan aktīvākām nodarbēm, kā, piemēram, Vecrīgas klubu dzīvei. Trīs līdz piecu minūšu attālumā no mājas atrodas Brīvības piemineklis, Pētera baznīca, Latvijas nacionālā opera, universālveikals centrs, kā arī Forum Cinemas.

Mājas arhitekti un celtnieki parūpējušies, lai mājas iedzīvotāji varētu priecāties par pilsētas panorāmu un skaistajiem, savdabīgajiem urbanizētās pilsētas skatiem – mājai ir plati logi un terases.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar “balto apdari”, ir mūsdienīgs un kluss lifts, efektīva apkure un ventilācijas sistēma, ūdens attīrīšanas sistēma, speciāli logi ar paaugstinātu skaņas izolāciju, pazemes autostāvvieta, televīzijas, telefona un ātrgaitas interneta pieslēgums, kas padara mājas iedzīvotāju dzīvi ērtu un mājīgu.

Mājas iedzīvotāju automašīnām stāvvieta tiks nodrošinta lielā, apsargājamā pazemes autostāvvietā, kas Vecrīgā sobrīd ir ļoti aktuāli.

Mājā ir zibensnovedējs, ugunsdzēsības signalizācijas sistēma, ugunsgrēka gadījumā, pazemes automašīnu stāvvietā ir paredzēta ūdens izsmidzināšanas sistēma.

Šajā kvartālā bez "Avalon Residence" South būs vēl viena dzīvojamā ēka un viesnīca. Tas ļaus justies drošībā, jo visam kompleksam būs nodrošināta diennakts apsardze un videonovērošana. Bez tam varēs izmantot visu kompleksa infrastruktūru, piemēram, rezervēt biļetes, pasūtīt pusdienas no viesnīcas virtuves, pasūtīt telpu uzkopšanu vai lūgt izvest pastaigā ģimenes mīluļus.

Lai arī nams atrodas tuvu Vecrīgai, kas tomēr ir klusa un mierīga salīdzinošo ar apkārtējo galvaspilsētu, mājas topošajam iedzīvotājam jārrēķinās ar nemitīgu kņadu uz 13. janvāra ielas, kurā ir liela satiksmes plūsma, īpaši saucamajās "sastrēguma stundās", kā arī pāris metrus no mājas sienas atrodas tramvaja sliedes - tātad būs dzirdama arī nemitīgā tramvaju pārvietošanās.

Apsaimniekošana: 0.50 - 0.60 LVL/m².


Komentāri (2)

daiga 2007-01-09 16:34:00
maja ir ļoti trokšņainā vietā, burzma, pilsētas kņada, kas tādu dzīvokli vēlās, lūdzu, labāk jau klusākās vietās pie parka, meža tuvumā, piem, juglas meža, bet'tā māja 'dzivokli ir ok ok!!!
kaads 2007-01-21 16:40:46
Esmu tajaa maajaa jau dziivojis - tajaa vecajaa, kuras vietaa shi uzbuuveeja.
Vieta ir ljoti jauka un praktiska, BET.. Vilcieni, tramvaji, transports..
Skanja pamazaam piemirstas, bet kad brauc tramvajs vai vilciens, tad tur ir interesantas izjuutas augshas staavos. Bija, ja pareizaak izsakaas. Nez, kaa buus tagad? Arii gaisa kvalitaate tur nebuus taa labaakaa, ja taa padomaa.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv