Reklāma

Jūras akmeņi
Jūrmala, Melluži, Silu iela 12a

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: privātmājas
Virszemes stāvu skaits: 2+1
Teritorijas platība: 1910 kv. m
Cenas: no 2400 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada pavasaris
Attīstītājs: SIA "IN HAUS" ( www.inhaus.lv )
Arhitekts: SIA "DDL"
Celtnieks: SIA "CONNECT"

"Jūras akmeņi" ir divas modernas dīvstāvu dvīņu mājas ar izbūvētu jumtas stāvu Jūrmalā, Mellužos. Melluži ir viena no Jūrmalas visklusākajām un mierīgākajām vietām. Tā kā zemes gabalā tiek uzcelta nevis viena māja, bet vairākas, projekts ir ļoti ekonomisks.

Abām ēkām pardzētas atsevišķas ieejas, ērtas terases, kā arī vieta automašīnām. Ēku pamati veidoti no betona blokiem, nesošās sienas no fibo blokiem, savukārt pārsegumi – dzelzsbetona un koka. Jumts – polimēra bitumena segums; logi – stikla paketes koka rāmjos; durvis no koka. Projektā kopā ir 4 sekcijas. Sekcijas kopējā platība – 145,85 kv. m, savukārt sekcijas dzīvojamā platība – 80,68 кv. m. Griestu augstums – 2,8 m. Dzīvojamā platība sagatavota gala apdarei ("baltā apdare"). Terases platība ir 27 kv. m.

Paredzēta autonomā gāzes apkure, ūdens un kanalizācijas pieslēgums pilsētas tīkliem; ventilācija (iespējams ierīkot kondicionieru); elektrisko, telefona, TV, interneta kabeļu pievadīšana. Ir iespējams ierīkot kamīnu.

Projekta teritorija kopējā platība ir 1910 kv. m - tā tiks apzaļumota, apgaismota, kā arī nožogota. Iebraukšanas ceļš paredzēts no Silu ielas.

Sīkāka informācija par projektu www.inhaus.lvReklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv