Reklāma

Dzintara projekti - Dzintaru 39
Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts 39

Uzklikšķini
Projekta statuss: apstiprināts projekts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 24
Telpu platība: 72 - 303 kv. m
Teritorijas platība: 39 3652 kv. m
Cenas: no 4500 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada novembra
Attīstītājs: SIA "Dzintaru 39"
Arhitekts: arhitektu birojs "Kubs"; tā vadītāja Zane Kalinka
Celtnieks: SIA "BL group”

Kopleksa dzīvojamam namam ir divi stāvi un mansards. Nama fasādes galvenie elementi ir tonētais stikls un apdarē izmantotais siltas, gaišas tonalitātes dabīgais koks. Ēkas konstrukcija: kolonnas, sienas būvētas no ģipša plātnēm, pārsegumi - no monolītā dzelzsbetona. Otrā kompleksa ēka ir vēstures elpu nesošs arhitektūras piemineklis – 19. gadsimta koka būves paraugs, kas nosaukts par "Gorkija namu". Ēkas nosaukums sakņojas vēsturiskā faktā - izcilais krievu rakstnieks savu vizīšu laikā Latvijā ir uzturējies tieši šajā namā. Kompleksa teritorijas zemākajā līmenī ir pazemes autostāvvieta, kas paredzēta 45 automasīnām.

Komplekss Dzintaru 39 piedāvā 24 dzīvokļus – 20 jaunceltnē un 4 restaurētajā „Gorkija namā”. Dzīvokļi ir sagatavoti beigu apdarei ("baltā apdare"). Pirmajā stāvā ir nožogoti dārziņi, savukārt jaunceltnes otrajā stāvā pieejami dzīvokļi ar balkoniem, bet augšstāva iemītnieku īpašumā būs plašas terases, kā arī papildus norobežotas jumta terases. Nama iemītniekiem ir iespēja savos dzīvokļos ierīkot kamīnu. Jaunbūves pagrabstāvā atvēlētas telpas dažāda inventāra glabāšanai.

Projekta teritorija tiks labiekārtota, būs ziedu krūmi, vīteņaugi, dekoratīvie koki, paredzēts bērnu spēļu laukums, atpūtas zonas, kā arī simtgadīgās priežu audzes, kas ieskautas koptā zalājā. Būs arī atpūtas namiņš, kas piedāvā izmantot dārza svētku relaksējošo burvību, rīkojot nelielas vai plašākas ģimenes viesības.

Kompleksa iemītniekiem paredzēts plašs telpu uzkopšanas, tehnisko parametru uzraudzības un drošības sistēmu serviss. Uzstādīta diennakts novērošanas sistēma, signalizācijas sistēma tiek koordinēta ar apsardzes firmām, ir ierīkoti videofoni. Apsaimniekošanas izdevumi - 1.10 Ls/kv. m

Sīkāka informācija - www.dzp.lv


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv