Reklāma

Mellužu pieci brāļi
Jūrmala, Mellužu prospekts 66a

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 5
Telpu platība: 153 – 168 kv. m.
Cenas: no 2000 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada maija
Attīstītājs: SIA "ARBUMA" ( www.arbuma.lv )
Celtnieks: SIA "LPL"

Komplekss “Mellužu pieci brāļi” atrodas Jūrmalā un tas sastāv no 5 trīsstāvu rindu mājam. Koplekss atrodas piecu minūšu gājienā no jūras un tuvākās dzelzceļa stacijas.

Ir iespējams iegādāties kādu no kompleksa pieciem trīsstāvu dzīvokļiem, kuri ir platībā no 153 – 168 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļiem ir balkoni un terases.

Kompleksa “Mellužu pieci brāļi” teritorija ir sadalīta atsevišķās zonās. Zona no galvenās fasādes un no gala fasādes pusēm Mellužu prospekta virzienā ir paredzēta kā kopējās lietošanas teritorija, kurā atradīsies pievadceļš, trotuāri, atklāta autostāvvieta (1 stāvvieta dzīvoklim), viesu autostāvvieta, nožogotais konteineru laukums atkritumu savākšanai. Savukārt katram dzīvoklim ir paredzēta atsevišķa dārziņu teritorija platībā no 56,4 līdz 155,7 kv. m. Dzīvokļu dārziņu teritorijas ir nožogotas viena no otras ar necaurspīdīgām starpsienām. Visai teritorijai ir nožogojums 1.6 m augstumā pa visu perimetru. Visa brīva teritorija ir apzaļumota ar zāli un dekoratīviem krūmiem.

Ēka ir izveidota no ķieģeļiem un viegliem porainiem blokiem ar minerāla apmetumu un nokrāsota gaiši bēša tonī. Savykārt balkonu elementu daļas, sienu fragmenti un karnīzes ir apdarītas ar koka sarievotiem dēļiem. Jumtu segums ir no bitumena dakstiņa.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv