Reklāma

Dzintara projekti - Kanālu 9
Jūrmala, Melluži, Kanālu iela 9

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 3
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 18
Telpu platība: 70 - 203 kv. m
Teritorijas platība: 1849 kv. m
Cenas: no 2900 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada marta
Attīstītājs: SIA "Viskars"
Arhitekts: SIA "DEPO projekts"
Celtnieks: SIA "BL Group"

Jauna trīsstāvu māja ar 18 individualizētiem dzīvokļiem, kas atradīsies Jūrmalā, Mellužos. Ir izmantoti savdabīgi arhitektūras risinājumi – fasādes līnija ir pārnesta uz atkārtojošos izvirzījumu ritmu, tas saistīts ar jūras klātbūtni projektam.

Ēkas fasādē izmantoti dažādi apdares materiāli - stikls, akmens un koks. Ziemeļu un dienvidu fasādes ir atšķirīgas. Dienvidu fasādes daļa izceļas ar lieliem logiem un koka kā apdares elementa klātbūtni. Ieeja namā ierīkota gar ziemeļu fasādi, caur stiklotu gaiteņa apjomu, kas ļauj dienas gaismai dabiski ieplūst hallē.

Ēkā kopumā paredzēti 18 dzīvokļi - divu līdz četru izstabu lieli, platībā no 70 līdz 203 kv. m. Griestu augstums dzīvokļos ir 3,05 m. Visi dzīvokļi ir unikāli, savstarpēji atšķirīgi. Ēkas pirmajā stāvā izvietotie dzīvokļi izceļas ar privāto priekšdārziņu - terasi. Otrā un trešā stāvu dzīvokļiem paredzēti plaši balkoni un lodžijas. Savukārt mājas augšstāvā ekskluzīvā divstāvu dzīvoklī ir papildus terase, kas izvietota tieši uz ēkas jumta. Dzīvokļu lielie logi nodrošina gaismas ieplūšanu telpās. Dzīvokļi ir sagatavoti beigu apdarei (ar balto apdari). Uzstādītas koka ieejas durvis, durvju kārba paredzēta divām durvīm. Dzīvoklī uzstādītas starpsienas, kas sagatavotas iekšējās apdares veikšanai. Ir koka stikla pakešu logi. Ierīkoti apsildes aparāti – konvektori. Augšējā stāva dzīvokļos iespējams ierīkot kamīnu. Elektropievads līdz dzīvoklim, ūdensapgādes un kanalizācijas caurules izvadītas dzīvoklī. Katram dzīvoklim nodrošināta iespēja pieslēgt telefonu, internetu, satelīttelevīziju.

Pagrabstāvā ierīkota pazemes autostāvvieta ar 27 vietām, no kuras ērts lifts nogādās nepieciešamajā stāvā. Netraucētam nama iedzīvotāju mieram nodrošināta diennakts apsardze.

Sīkāka informācija - www.dzp.lvReklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv