Reklāma

Meža Ciems
Rīga, Biķernieku iela 122 - 130

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4
Attīstītājs: West East Industries ( www.wei.lv )
Celtnieks: WEI Real Estate Development ( www.wei.lv )

Projektu "Meža Ciems" paredzēts būvēt pa vairākām kārtām un posmiem - kopā būs 3 kārtas. Katra kārtā būs grupa mūsdienīgu, mazstāvu dzīvokļu māju. Katrai grupai ir paredzēta sava iekšējā "zaļā sala" – pagalms ar pastaigas celiņiem, atpūtai paredzētiem soliņiem un bērnu spēļu laukumiem. Apzaļumošanas projekts ietver sevī ne tikai pierastos dekoratīvos augus, bet arī augļu kokus un krūmus. Projektam ir paredzēta arī zaļā zona, kas atradīsies gar upīti, kas tiek saukta par Dreiliņupīti, un gar Biķernieku ielu. Lai katrai mājai būtu sava identitāt, tiks rūpīgi izvēlētas krāsas un fasādes elementi, īpašu uzmanību pievēršot izturībai un ekoloģijai.

Māju ārsienas - montējamas dzelzsbetona konstrukcijas ar ārējo siltināšanu un apmetumu; iekšējās sienas starp dzīvokļiem - montējamās dzelzsbetona, iekšdzīvokļu – ģipša bloki ar iekšējo skaņas izolāciju; pārsegumi - dzelzsbetona pārseguma plāksnes 200 mm ar keramzītu un skaņas izolāciju.

Teritorijā paredzētas divas iebrauktuves ar iebraukšanas aizsargbarjeru. Paredzēta teritotijas labiekārtošana, videonovērosāna, apgaismojums. Katram īpašniekam būs noteikta vieta autostāvvietā.

Dzīvokļiem paredzēti balkoni vai terases. Projektā atradīsies vairāku veidu jeb tipu dzīvokļi. DUO ir vairāk kā divistabu dzīvoklis. Iespējamā platība 54 - 76 kv. m. Dzīvokļu Trinity 82 – 96 kv. m ar balkonu vai terasi ietver sevī plašu viesistabu ar virtuvi, guļamistabu ar vannas istabu, trešo istabu, kā arī atsevišķu tualeti (bērniem vai viesiem). Savukārt Quattro ir četru istabu dzīvoklis. Tas ietver sevī visas Trinity ērtības un vēl vienu guļamistabu. Platība Quattro dzīvokļiem ir 130 kv. m. Ir iespējams arī Quinto dzīvoklis, kuru veido pēc individuālā projekta.

Dzīvokļu sienas ir krāsotas gaišos toņos, savukārt sanitārajos mezglos ir keramikas flīzes; griesti - izlīdzināti dzelzsbetona paneļi ar rustu sadalījumu, nokrāsoti baltā krāsā. Grīdas veidotas no D=dabīgā parketa un mīkstajiem grīdas segumiem, sanitārajos mezglos – keramikas flīzes.

Sīkāka informācija par projektu www.mezaciems.lv


Komentāri (7)

xxx 2006-06-14 06:44:30
da kraapnieki vinji ir - 8. maaju soliija pabeigt decembrii, tad uz Lieldienaam, bet joprojaam ne chiku, ne grabu. Sharashkinkantoris - nekaadaa gadiijumaa nepeerciet nepabeigtu dziivokli no vinjiem!!!
Opsa 2006-09-12 12:13:32
šo projektu droši var nodēvēt par " Lūriķa sapnis" :)
Tu redzi visus un visi redz tevi....
anonīms 2006-09-19 13:42:05
Jaa, luurikiem tur buus iista paradiize, pilniibaa piekriitu!

Un kaapeec taas tik zemas? Vai tiesaam attiistiibas plaans nelauj buuveet augstaakas?
inese 2007-01-16 17:59:19
šie dzīvokļi ir ļoti labi, kā nekā mežciemā, laba satiksme un labs kluss rajons, dzivoklus taisa ļoti lēni, bet kvalitatīvi, un starpcitu, kas vēlās vēl kādu dzīvokli šajā ēkā, pasteidzās, jo dzīvokļi ir palikuši ļoti maz....!!
jurciks 2007-01-16 18:01:25
opā, kādas cenas mežciemā, tā jau saka, ka mežciemā cenas aug, pieprasījums uz dzīvokļiem ir ļoti liels, visi pērk uz kaušanos, mežciemā, dārgi dzīvokļi, jo labs, kluss, prestižs rajons, miers, parks, dārga zeme, man patik, šeit ir vislbākā vieta rīgā
nav urbanizēta vide un troksnis, bezsakars, mašīnas, < trakie> cilvēki, centrā,............
kriitinjsh 2008-04-12 20:01:15
es kā hrōnisks mežciemnieks - jā, tur bija koki.. BIJA! un arī mums bija koki visapkārt, bet nu jau šmerļa mežu kopā ar slēpošanas trasi 10 hektārus pārdeva, Biķernieku trasi arī pārdeva (tādas baumas), no purvciema puses arī mājas uzblieztas, viss, tur meža nebūs, nosaukums paliks pliksun kādreiz bērni pat nezinās kāpēc mežciems - ja koki aug tikai pie b\ērnudārziem....
laima 2009-12-10 19:35:51
kādas muļķības, ka nav pabaeigts, jau divus gadus projekts ir pabeigts. nedzīvo neviens lūriķis, ideāla vieta jaunai ģimenei, laba infrastruktūra, miers un svaigs gaiss, kas nāk no blakus esošā mežā. var iziet pabarot pīles, kuras kļuvušas par ciemata iedzīvotājām. kad nav ko darīt var uzspēlēt basketbolu vai galda tenisu.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv