Reklāma

Mastu māja
Rīga, Mastu iela

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 25
Telpu platība: 55 - 105 kv. m
Cenas: no 2200 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada 30. novembra
Attīstītājs: "Verus nami"
Celtnieks: SIA "AB Būvkomplekss"

Mastu māja atrodas Rīgas klusajā centrā – Pētersalā. Mastu mājas kopējā platība ir 3445 kv. m, un tajā ir paredzēti 25 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Ēkas pagrabstāvā ir paredzēta vieta 17 autostāvvietām. Autostāvvietas telpās ziemā paredzēts uzturēt temperatūru līdz +5ºC. Pazemes stāvvietai ir metāla vārti, kas atverami ar pulti.

Dzīvokļi ir izvietoti no pirmā līdz septītajam stāva. 4.–7. stāva dzīvokļiem piekļaujas simetriskas terases. Pircējs varēs saņemt dzīvokli lietošanā ar pilnīgi pabeigtu iekšējo apdari, uzstādītu santehniku u. c. Dzīvoklis būs tādā gatavības stadijā, ka vēl tikai atliks izvēlēties piemērotākos apdares materiālus un interjera elementus atbilstoši gaumei. Dzīvokļu terašu grīdas segumam izmantotas termoizturīgas plāksnes ar pretslīdēšanas pārklājumu. Terasēm ir koka margas ar stikla sieniņām (apmales augstums 1,5m). Ēkā nodrošināta siltumapgāde un ventilācija. Katrā dzīvoklī tiks uzstādīts kontroles siltuma skaitītāji. Mastu māja ir pieslēgta pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai - ēkā tiks uzstādīts kopējais ūdens skaitītājs, bet katrā dzīvoklī paredzēts ūdens kontrolskaitītājs. Elektrība pievilkta līdz dzīvokļiem un uzstādīti elektrības skaitītāji.

Mastu mājas konstrukciju veido monolīts dzelzsbetona karkass, Iekšējās sienas un starpdzīvokļu sienas izgatavotas no metāla karkasa, ģipša plāksnēm ar skaņas izolāciju, jumta pārklājumam ir uzklāts siltumizolējošs aizsargslānis, būs arī vakuuma pakešu logi koka rāmjos, savukārt uz jumta paredzēta lietus notekūdeņu uzsildīšana. Ēkā būs jaudīgs pasažieru lifts ar 630 kg celtspēju, kāpņu telpās uzstādīts apgaismojuma ieslēgšanas sensors, kas reaģē uz kustību. Apsaimniekošasnas izmaksas - 0.40 Ls/kv. mKomentāri (1)

uris 2006-09-14 20:48:12
labais prodzhinsh

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv