Reklāma

Ligzdu Parks
Rīga, Ziepniekkalna iela 64

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 4 - 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 56
Telpu platība: 60 - 144 kv. m
Teritorijas platība: 4589 kv. m
Cenas: no 1200 - 1290 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada maija
Attīstītājs: SIA "RGN"
Celtnieks: SIA "RUP"

"Ligzdu parks" atrodas klusā un ērtā vietā, 5km rādiusā no pilsētas centra. Pēc Dienvidu tilta izbūves ceļš uz jebkuru Rīgas rajonu neaizņems vairāk par 20 minūtēm. Jaunuzceltās dzīvokļu mājas ārsienas veidotas no fibo keramzīta blokiem, savukārt pārsegumi - no monolītbetona. Siltuma un skaņas izolācija ēkā tiks nodrošināta ar akmens vates materiāliem.

Ēkai paredzētas četras sekcijas un 4 līdz 6 stāvi. Katrā ēkas sekcijā paredzēts lifts, kas no pagrabstāva garāžām nogādās līdz vēlamajam stāvam. Garāžā pagrabstāvā ir paredzētas vietas 56 automašīnām.

"Ligzdu parkā" būs izvietoti 56 divu līdz piecu istabu dzīvokļi platībā no 60 līdz 144 kv. m. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Kāpņu telpas un dzīvokļi tiks aprīkoti ar pakešu logiem, tādējādi tiks nodrošināta siltuma un skaņas izolāciju. Katrā dzīvoklī būs autonoma gāzes apkure - tiks uzstādīti radiatori ar siltuma regulēšanu. Ēkā būs centralizēta ūdens un kanalizācijas sistēma. Katrā dzīvoklī paredzēts savs aukstā ūdens skaitītājs. Dzīvokļos tiks ievilkta elektrības kabeļu sistēma 10-20kW. Rozetes un slēdži netiek uzstādīti.

Kopējā zemes platība ir 4589 kv. m, taču brīvā teritorija ir 3200, kura tiks labiekārtota - būs izvietots bērnu rotaļu laukums, dekoratīvs baseins, atpūtas soli, pastaigu celiņi, kā arī dekoratīvie stādījumi, zālājs un koki. 20 metrus no mājas sākas priežu mežs.

Māju apsaimniekos SIA "RGN" - plānotās apsaimniekošanas izmaksas ir 0,40 Ls/kv. m


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv