Reklāma

Trijādības Nams
Rīga, Trijādības iela

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / tirdzniecība
Virszemes stāvu skaits: 5 - 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 13
Telpu platība: 50 - 254 kv. m
Cenas: no 2600 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada oktobra
Attīstītājs: SIA "NARRO Projekts”

Jauna piecus līdz septiņus stāvus augsta dzīvokļu ēka Pārdaugavā, Trijādības un Staraja Rusas ielas stūrī. Ēka ir projektēta pēc perimetrālās apbūves principiem ar iekšējo pagalmu. Mājas akcents ir tās stūris, kas veidots kā stiklots tornis ar skata laukumu virs bēniņu stāva.

Ieeja jaunajā dzīvokļu ēkā, kā arī iebrauktuve mājas pagalmā būs no Staraja Rusas ielas puses. Ēkas pirmais līmenis paredzēts auto novietošanai. Otra ieeja būs no pagalma puses, un tieši tā kalpos vieglo automašīnu īpašniekiem, kas savu transportu turēs ēkas pirmā stāva līmenī. Tajā iespējams novietot 9 automašīnas. Būs arī telpa nelielam veikaliņam vai tūrisma birojam ar atsevišķu ieeju no Staraja Rusas ielas. Velosipēdu novietošana paredzēta līdzās automašīnām – ēkas pirmajā līmenī. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iespēja iekļūt liftā tiek nodrošināta gan no galvenās ieejas, gan caur ieeju pagalma pusē.

Dzīvokļi "Trijādības namā" tiek piedāvāti ar balto apdari. Dzīvokļos grīdas būs no armatēta betona ar izlīdzinošo kārtu, sienas no reģipša, savukārt griesti – monolītis betona pārsegums. Dzīvojamās telpas izvietotas sākot no 2. stāva - projektā kopumā būs 13 dzīvokļi. Katram dzīvoklim paredzētas ārtelpas balkona vai terases veidā. Dzīvokļu istabu skaits ir dažāds - paredzēti dzīvokļi sākot no vienas istabas līdz pat piecām istabām. Trīs dzīvokļi ir risināti divos līmeņos. Ēkas 7. stāvs tiks veidots kā mansarda stāvs ar slīpajām jumta plaknēm. No 13. dzīvokļa 2. līmeņa paredzēta nokļūšana uz ēkas septītā stāva jumta horizontālo daļu.

Ūdensapgāde, kanalizācija un lietus ūdens novadīšana tiks nodrošināta, pieslēdzoties esošiem pilsētas tīkliem. Ēkas apkure paredzēta no esošas pilsētas siltumtrases, svaukārt pirms pieslēgšanās tiks veikta siltumtrases rekonstrukcija.

Ēkas teritorija tiks labiekārtota. Ap ēkas galveno ieeju tiks veidoti dekoratīvie stādījumi, tie paredzēti arī ēkas pagalmā. Iekšējā pagalmā apgaismes ķermeņi plānoti pa perimetru braucamajai daļai, savukārt lampas pie ēkas fasādēm padarīs namu pamanāmu arī nakts laikā. Iedzīvotāju ērtībai pagalmā tiks veidots panduss.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv