Reklāma

Aizkulises
Rīga, A.Čaka un Alauksta ielas stūris

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 55
Telpu platība: 44-150kv. m

Teritorijas platība: 1534 kv. m
Cenas: no 112 200EUR

Ekspluatācijā no: 2009. gada III cet.
Attīstītājs: SIA "R. Evolution"
Arhitekts: arhitektu birojs “Sīlis, Zābers un Kļava”

Aizkulises” atrodas Rīgas vēsturiskā centra dinamiski augošā vietā ar lielisku infrastruktūru (veikali un tirdzniecības centri, vairāki bērnu dārzi un skolas, stadions, baseins, divi parki, ērta piebraukšana un nokļūšana jebkurā Rīgas pilsētas daļā, sabiedriskais transports, medicīniskās iestādes u. c.).

Ēka ir apgādāta ar visām mūsdienīgajām komunikācijām, ar trīm Kone beztrokšņa ātrgaitas liftiem, ikvienā dzīvoklī paredzēta iespēja pieslēgties tālruņa līnijai, Internetam un kabeļtelevīzijai. Ierīkota divstāvu pazemes autostāvvieta. Pavisam ēkā ir 55 unikāli dzīvokļi, gandrīz katram no kuriem ir pārdomāts individuālais plānojums, visiem dzīvokļiem ir terases vai balkoni. Ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi ar terasēm divos ēkas augšējos stāvos ar stikla griestiem viesistabas vidū, kamīnu.

"Aizkulises" ir 7 stāvus augsta jauna ēka, kurā kopumā atradīsies 55 eksluzīvi dzīvokļi. Projektam ir raksturīga koša arhitektūra. Pirmo un pēdējo stāvu no ārpasaules atdala stikla virsma, kura sniedzās no grīdas līdz pat griestiem. „Aizkulišu” fasādē no 2. līdz 6. stāvam ir tādas kā dziļas ieloces, visa fasāde ir „apvīta” ar ziediem - neparastā mūra aizkara raksts ataino G. F. Hendeļa opera „Akīds un Galateja” Latvijas Nacionālajā operā priekškara rakstu. Ziedi būs uz matēta apmetuma, uzklāti caur trafaretu ar mirdzošu, glancētas krāsas apmetumu. Krāsas īpašais sastāvs ļauj mazgāt sienu, līdz ar to tiks saglabāts ziedu sākotnējais svaigums. Projekta arhitektūras ideja ir sekojoša - ja palūkojas uz ēku no A. Čaka ielas puses, var redzēt, ka teātra priekškars, kurš aizsedz ēku no 2. līdz 6. stāvam, nav līdz galam aizvilkts. Šajā vietā stikls savieno 1. un 7. stāvus.

Mājas konstrukcija — monolīts dzelzsbetona karkass. Ārsienas — 35 cm biezi aeroc bloki, kā arī siltuma un skaņas izolācija un apmetums. Iekšsienas veidotas no ortģipša, „sendviča” tipa konstrukcijas: divas 8 cm biezas ortģipša plāksnes un 5 cm bieza skaņas izolācija, un 1 cm bieza gaisa sprauga. Mājā tiks ierīkots autonoms siltummezgls, savukārt dzīvokļos būs radiatori ar temperatūras regulēšanas iespēju. Ēka būs aprīkota ar pilsētas ūdens attīrīšanas filtriem. Projekta ietvaros ir paredzēta arī divu stāvu pazemes autostāvvieta ar 83 vietām. Īpašnieki, kuru dzīvokļu platība sākas ar 70 kvadrātmetriem, varēs atļauties stāvvietā divas vietas. Ēkā nodrošināta ar tālruņu līnijām, optisko kabeļu ātrgaitas Internetu un televīziju. Paredzēta videonovērošanas sistēma - 12 kameras būs izvietotas pa ēkas perimetru un pazemes autostāvvietā. Dzīvokļos tiks uzstādīti videonamruņi. Ēkā būs trīs Kone beztrokšņa ātrgaitas lifti. Pazemes stāvos paredzēta vieta velosipēdu, sezonas priekšmetu un cita specifiska inventāra glabāšanai.

Gandrīz katram dzīvoklim ir pārdomāts individuālais plānojums. Lielās un vidējās platības dzīvokļiem ir divi sanitārie mezgli. Visiem dzīvokļiem ir terases vai balkoni. Ir unikāls piedāvājums: māja - dzīvoklis pilsētas centrā — divstāvu „pilsētas māja” ar skatu uz kluso pagalmiņu un 4 metrus augstiem griestiem. Ieiet dzīvoklī var gan caur parādes durvīm, gan caur atsevišķu ieeju no sētas puses. Pēc darba atpūšoties personīgajā dārziņā, var priecāties par skatu uz strūklaku. Ir arī ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi ar terasēm divos ēkas augšējos stāvos, kuriem būs stikla griesti viesistabas vidū, kā arī kamīns. Ikvienā dzīvoklī paredzēta iespēja pieslēgties tālruņa līnijai, internetam un kabeļtelevīzijai.

Īpašu teatrālu šarmu mājai piešķirs atsaucīgs durvju sargs, kurš laipni izpildīs mājas iemītnieku rīkojumus, lai tā būtu uzvalka iztīrīšanas organizēšana vai teātra biļešu pasūtīšana.

Apsaimniekošana - 0.46 LVL/kv. m.


Pardeveji ir SIA Immostate, Agrita Guļāne-Komarova, tālr. 29904929, e-pasts: agrita¤immostate.lv; Anita Bērziņa, tālr.26551502, e-pasts: anita¤immostate.lv


www.immostate.lv
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv