Reklāma

Dzimtā Sēta 5
Rīga, Braslas iela b/n

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 5
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 103
Telpu platība: 32 - 103 kv. m
Teritorijas platība: 10518 kv. m
Cenas: 76 000 - 132 000 EUR
Ekspluatācijā no: 2006. gada decembrī
Attīstītājs: SIA "Dzimtā Sēta" ( www.dzimtaseta.lv )

Tā ir piecus stāvus augsta dzīvojamā māja Purvciemā ar kopējo platību 11312 kv. m. Tiešā projekta tuvumā atrodas lielveikals “Domina”, kā arī veikali “Rimi”, “Nelss”, “Krūza”, “Elis”, “Beta”, “Saulīte”, kā arī skolas ar latviešu un krievu mācību valodu, bērnudārzi, sabiedriskā transporta pieturvietas, sporta klubs, boulings, un sporta stadions.

Piemājas teritorijā ir ērta virszemes automašīnu stāvvieta, kā arī ir pazemes autostāvvieta. Teritorija ir labiekārtota - ir zaļā zona, rotaļu laukums bērniem, kā arī atpūtas vietas.

Namā kopumā būs 103 dzīvokļi ar balto apdari (platībā no 32 līdz 103 kv. m). Dzīvokļi plānoti ar lodžijām un lieliem logiem. Ir satelīta, kabeļtelevīzijas, interneta, telefona pieslēguma iespējas. Griestu augstums dzīvokļos būs 3 m. Dzīvokļu apkure ir centralizēta no ēkas lokālā gāzes apkures siltuma mezgla. Siltuma patēriņš dzīvoklī tiek regulēts ar uzstādītu termoregulatoru palīdzību. Iedzīvotāju ērtībām katrā kāpņu telpā uzstādīts komfortabls vācu firmas „SHINDLER” lifts. Nesošo sienu konstrukcijas un pārsegumi ir būvēti no dzelzsbetona.

Apsaimniekošana - 0.40 Ls/kv. m.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv