Reklāma

Dzimtā sēta 4
Rīga, Saharova iela b/n

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 9
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 40
Telpu platība: 38 - 89 kv. m
Teritorijas platība: 2462 kv. m
Cenas: atlikušie brīvie dzīvokļi sākot no 122 406 EUR
Ekspluatācijā no: 2006. gada maijā-jūnijā
Attīstītājs: SIA "Dzimtā sēta" ( www.dzimtaseta.lv )
Celtnieks: SIA "Dzimtā sēta"

Tā ir deviņus stāvus augsta dzīvojamā māja Pļavniekos, ar kopējo platību 3457 kv. m. Tiešā projekta „ Dzimtā sēta” tuvumā atrodas lielveikali MEGO, SAHARA, T-MARKET, MAKSIMA, skolas ar latviešu un krievu mācību valodu, bērnudārzi, sabiedriskā transporta pieturvietas, naktsklubs FARAONS, sporta klubs, kā arī sabiedriskā transporta maršruti, kas ļauj ātri nokļūt jebkurā Rīgas rajonā.

Dzīvokļi šajā namā tiek tirgoti ar balto apdari, kaut gan pastāv arī iespējas līdz nodošanai veikt dzīvokļa pilnu apdari, pusēm atsevišķi vienojoties. Tiek piedāvāti 40 brīvā plānojuma dzīvokļi, kuru ir platībā no 38 līdz 89 kv. m. Dzīvokļiem ir lodžijas un lieli logi, griestu augstums - 2,65 m. Pastāv iespēja dzīvokļus apvienot un izveidot individuālo plānojumu. Ir satelīta, kabeļtelevīzijas, Interneta, telefona pieslēguma iespējas.

Pie mājas pieguļošajā teritorijā ir ērta automobiļu stāvvieta. Pati projetka teritorija ir labiekārtota - zaļā zona, laukums bērniem, atpūtas vietas. Iedzīvotāju ērtībām katrā sekcijā tiks uzstādīts komfortabls vācu firmas „SHINDLER” lifts.

Ēkas konstrukcijā un būvniecībā izmantots monolītais dzelzbetons. Dzīvokļu apkure ir centralizēta no apkures agregāta, kas uzstādīts pagrabstāvā un saņem siltumu no pilsētas tīkliem „Rīgas Siltums”. Siltuma padeve no „Rīgas Siltums” tiek regulēta ar mūsdienīgu sadales mezglu. Katrā dzīvoklī paredzēta individuālu siltuma patēriņa skaitītāju uzstādīšanas iespēja. Jāatzīmē, ka siltuma patēriņš dzīvoklī tiks regulēts ar uzstādītu termoregulatoru palīdzību uz radiatoriem, tādējādi dzīvokļa iemītnieki varēs paši pēc savas izvēles kontrolēt izdevumus par siltumu enerģijas izmantošanu un uzstādīt noteiktu siltuma patēriņu.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv