Reklāma

AstraLux
Rīga, Gunāra Astras iela 8. k-1

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 22 - 24
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 158
Telpu platība: 41 - 150 kv. m
Cenas: no 2400 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada Jūlijā
Attīstītājs: SIA "PBLC nekustamie īpašumi" www.astra-lux.lv
Arhitekts: SIA "Arhitekta J. Pogas birojs" ( www.pogasbirojs.lv )
Celtnieks: SIA "PBLC" ( www.pblc.lv )

Dzīvojamā ēka Purvciema centrā. Būvēta pēc arhitekta J. Pogas biroja izstrādāta projekta. Fasāde – veidota no akmens flīzēm, kuras pārklātas ar īpašu Hydrotect virsmas klājumu. Astra Lux garantē ideālu vidi tiek, kuri par sava dzīves stila pamatvērtībām izvirzījuši mūsdienīgumu, ērtības un augstu kvalitāti. Namu veido divi 22 un 24 stāvu augsti korpusi. Tas atrodas apzaļumotā, labiekārtotā teritorijā ar attīstītu infrastruktūru – Purvciemā, Gunāra Astras ielā. Atbilstoši dinamiskās ikdienas prasībām ir gan pazemes auto novietne, gan virszemes auto stāvlaukums. Visi dzīvokļi ir pilnībā pabeigti un nodoti ar augstvērtīgu pilno apdari, kas veidota sadarbībā ar Reaton.

Apraksts: 24 stāvu dzīvojamā ēkā paredzēta monolītā karkasā ar monolītā dzelzbetona starpstāvu pārsegumiem. Ārsienas - no viegla betona blokiem, siltinātas.

Papildus informācija: Tālruņa līnija, interneta pieslēgums, kabeļtelevīzija, ūdens apgāde: pilsētas, apkure: pilsētas, kanalizācija: pilsētas, apsardze: vietējā, garāža, lifts, slēdzama kāpņu telpa, pilna apdare
Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv