Reklāma

Artilērijas ielas nams
Rīga, Artilērijas iela 33

Uzklikšķini
Projekta statuss: pabeigts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 6
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 27
Telpu platība: 60 - 203 kv. m
Cenas: no 1700 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: jau nodots
Attīstītājs: SIA "Velves nekustamie īpašumi"
Celtnieks: SIA "Velve"

Divas jaunas dzīvojamās mājas blakus Ziedoņdārzam, kurās kopā ir 27 dzīvokļi. Mājas atrodas starp A.Čaka un Avotu ielu. Dzīvojot Artilērijas namā ir iespēja baudīt centra priekšrocības apvienojumā ar iepretīm esošā Ziedoņdārza un klusās Artilērijas ielas mieru.

Abās sešstāvu ēkās ir 2 – 5 istabu dzīvokļi 60 – 203 kv. m platībā. Dzīvokļi ir ar lodžijām un terasēm. Griestu augstums no 2,82 m. Dzīvokļu cena ir no 1700 Ls/kv., cenā ietilpst arī palīgtelpa 4 – 11 kv. m platībā. Dzīvokļos ar „balto” apdari ir: starpsienas (sagatavotas krāsošanai), betona grīdas, koka pakešu logi, palodzes (gan iekšējās, gan ārējās), radiatori (regulējami), dzelzs ārdurvis, elektrība līdz rozetēm, iespēja pieslēgt signalizāciju. Pēdējos stāvos iespējams iebūvēt kamīnu.

Mājas iemītniekiem tiek piedāvātas gan slēgtās (9000 LVL), gan vaļējās (5000 LVL) autostāvvietas. Piebraucamie ceļi ir asfaltēti, apgaismoti, ziemā iztīrīti līdz pat mājām. Sabiedriskais transports kursē gan pa A.Čaka, gan Avotu ielu. Blakus atrodas dažādi veikali, Rīgas 1. pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgas 6. vidusskola, 9. pasta nodaļa.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv