Reklāma

Zaļās Salas
Ikšķile

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: privātmājas
Virszemes stāvu skaits: 1-2
Teritorijas platība: No 2000 kv. m
Cenas: Sākot no 750 LVL par mājas kv. m.
Ekspluatācijā no: Pirmās mājas tiek nodotas ekspluatācijā 2006. gada maijā
Attīstītājs: SIA „DOM –INO Būve“
Celtnieks: GV Būve

Jaunākās paaudzes savrupmāju ciemats Ikšķilē - kopējais māju skaits ir 28. Zaļās Salas atrodas mierīgā un klusā vietā, pie Daugavas, netālu no Ikšķiles centra. Tas ir tikai 20 minušu braucienā no Rīgas un dažu minūšu gājienā no bērnudārza, skolas, dzelzceļa stacijas, piepilsētas autobusu pieturas un veikaliem. Vienlaikus Zaļajās Salās valda miers un brīvība no pilsētas kņadas. Daugavas krasts, pļavas, simtgadīgi ozoli.

Māju platība iespējama no 183 - 284 kv. m. Mājas tiek pārdotas ar pilnu apdari, oša koka dēļu grīdām, santehniku, koka pakešu logiem, izbūvētām terasēm. Zaļajās Salās ir iespēja izvēlēties tieši sev tīkamāko ēku, lai rastu patvērumu no ikdienas rūpēm un steigas – Mazo Salu, Rāmo Salu, Gaišo Salu un Lielo Salu. Visas mājas ir celtas no dabiskiem koka materiāliem, ar lieliem logiem, lai tās piepildītu gaisma, plašu terasi, no kuras baudīt sauli un vēju, kā arī lielu dārzu un bagātīgiem apstādījumiem.

Zaļo Salu ciemata iemītnieki varēs baudīt visas ērtības un viņiem nebūs jāuztraucas par sadzīviskām lietām. Izvēloties savu salu, Zaļo Salu iemītnieks vienlaicīgi iegūst sakārtotu infrastruktūru, visas komunikācijas – gāze, ūdens, kanalizācija, elektrība, siltumapgādi, kā arī apsaimniekošanas un apsardzes pakalpojumus. Mājas, kurās justies droši un laimīgi.

Ir iespējams sazināties ar Zaļo Salu pārdevējiem: Baiba, baiba¤zalassalas.lv, 6101475; Dace, dace¤zalassalas.lv, 6135625. Aktuālie piedāvājumi un vairāk informācijas: www.zalassalas.lvKomentāri (1)

Garāmgājējs 2010-08-05 10:56:51
20 minūtes, ja šoseja brīva un tiek pārsniegts ātrums. Diemžēl ļoti mitra augsne - atkušņos un pēc lietus vairākās vietās (īpaši pie melnās mājas) pludo zāle. Ir dzirdēts, ka īpaši dārga ir ūdensapgāde.

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv