Reklāma

Duntes Nami
Rīga, Duntes iela 11

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: biroji
Virszemes stāvu skaits: 6
Telpu platība: no 100 kv. m
Cenas: 1600 - 2500 EUR/kv. m
Ekspluatācijā no: 2007. gada pavasarī
Attīstītājs: SIA "Duntes Nami" ( www.duntesnami.lv )
Arhitekts: SIA "Projektēšanas birojs ARHIS", arhitekts A. Kleinbergs
Celtnieks: SIA "AZ-INTER"

Jauna ēka Duntes ielā 11, kuru ir viegli sasniegt gan ar sabiedrisko transportu, gan ar privāto automašīnu. Ēkas celtniecība tika uzsākta 2005. gada rudenī. Ēkā paredzēti biroji, kuru kopējā brīvā platība ir 12 000 kv. m. Biroji iespējami no 100 kv. m.

Duntes namu projekts ir pirmā ēka no projekta attīstītāju (SIA „Duntes nami”) iecerētā būvniecības plāna. Turpinājumā uz blakus esošā zemesgabala gar Duntes ielu tiks būvēta otra biroju ēka, bet uz blakus esošā zemesgabala no pagalma puses – loģistikas un noliktavu centrs. Nesošās ir tikai ārsienas, nodrošinot klientam iespēju biroju brīvu plānošanu pa horizontāli vai vertikāli. Griestu augstums pirmajā stāvā būs 3.2m līdz iekārtajiem griestiem, citos stāvos - 2.7m līdz iekārtajim griestiem. Ir paredzēta gaisa kondicionēšana 24 stundas diennaktī, savukārt klimata kontrole tiek noteikta katrai zonai autonomi. Ēkā būs 4 lifti un 1 kravas lifts.

Ēka projektēta kā komplekss, kurā tiek nodrošināti arī tādi visu biroju apsaimniekotājiem pieejami pakalpojumi kā darbinieku un viesu ēdināšana, konferenču telpas.

Ēkai būs 6 virszemes stāvi un 1 pagrabstāvs. Ēkā ir uzstādīta centralizēta apsardzes signalizācijas sistēma. Visa informācija nonāk centrālajā datorā. Ēkas kontrolei un drošībai paredzēta vienota video novērošanas sistēma. Kameras tiek uzstādītas – autostāvvietās, caurbrauktuves pazemes autostāvvietā, fasādes, ārējās ieejas ēkā, centrālajā hallē, kopīgās lietošanas koridoros un telpās liftu priekšā. Ēkā paredzēta vienota piekļūšanas kontroles sistēma. Tiek kontrolēti šādi ēkas pamatpunkti – pazemes autostāvvieta, pirmais stāvs, centrālās halles durvis, visi stāvi (ieeja un izeja). Drošībai ēkā ir uzstādīta trauksmes izziņošanas sistēma.

Paredzētos komunālos maksājumus sastāda: apkure, elektrība, tālruņi, internets - pēc operatoru cenu listes, ēkas uzturēšanas izdevumi.

Duntes namu projektā paredzētas sekojošas autostāvvietas: pazemes stāvā vieta 110 automašīnām (cena 8 000 EUR), pirmajā stāvā vieta 70 automašīnām (cena 2 000 EUR), kā arī uz speciāla, piebūvēta ceļa gar Duntes ielu vieta paredzēta 20 automašīnām, kas ir bez maksas.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv