Reklāma

Panorama Plaza
Rīga, Venstpils iela 60/80

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi / biroji / tirdzniecība
Virszemes stāvu skaits: divas ēkas - 25; divas ēkas - 30 stāvi
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: pirmajā ekā - 141; otrajā - 170; trešajā – 218; kopā pa visām četrām ēkām - 660
Telpu platība: 58 – 260 m²
Teritorijas platība: 3,7 hektāri
Cenas: 2500 EUR/m²
Attīstītājs: SIA "Latmes Building"
Arhitekts: Arhitektu birojs "Nams"
Celtnieks: SIA "PBLC"

Panorama Plaza ir arhitektoniski interesantākais un vērienīgākais nekustamo īpašumu projekts galvaspilsētā, kuru būvējot iecerēts izveidot mūsdienīgu, plaukstošu un sakārtotu dzīves vidi. Ēku vizuālā koncepcija izstrādāta, ņemot vērā kompleksa novietojumu vairāku pilsētai nozīmīgu transporta artēriju krustpunktā.

Projekta attīstītāji ieplānojuši ieguldīt 150 miljonus eiro, kurus realizēs 3 gadu laikā, uzceļot 4 dzīvojamās ēkas (divas ēkas 30 stāvu augstas, savukārt abas malējās – 25 stāvus augstas), kā arī tirdzniecības, biroju un atpūtas centru. Projekta ietvaros plānots uzcelt 660 dažāda lieluma dzīvokļus ar kopējo platību 77 740 kvadrātmetru. Šobrīd ekspluatācijā ir nodota pirmā ēka, un aktīvi rit otrās un trešās daudzstāvu dzīvojamās ēkas celtniecība un dzīvokļu tirdzniecība. Ir uzsākta Panorama Plaza tirdzniecības, biroju un atpūtas centra ēkas pārdošana un iznomāšana - komerctelpu cena ir sākot no 2700 EUR/kv. m. Tirdzniecības, biroju un atpūtas centra ēku plānot nodot ekspluatācijā reizē ar otro ēku 2007. gada nogalē.

Panorama Plaza dzīvokļa pircējam ir iespēja izvēlēties tīkamāko mājokļa iekārtojumu no vairākiem piedāvātajiem variantiem. Projekts piedāvā izvēlēties gan mazus dzīvokļus, gan divstāvu apartamentus ar terasi. Plašie ēku logi un terases ļauj vērot Rīgas panorāmas skatus. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, iebūvētu virtuvi, santehniku un elektrotehniku. Ekskluzīvajiem dzīvokļiem paredzēta de Luxe apdare.

Līdz šim saimnieciski neizmantoto teritoriju nākotnē plānots pārvērst par sakoptu un mūsdienīgu vidi - teritorijā iecerēts ne tikai izveidot zaļās zonas, glītus asfaltētus celiņus un brauktuves, bet arī ierīkot bērnu spēļu laukumus un atpūtas vietas.

Visās ēkās būs iebūvēti ātrgaitas lifti, tiks nodrošināta nepārtraukta ēku apsardze. Tiks izbūvētas divstāvu auto novietnes 873 automašīnām zem dzīvojamām ēkām, bet virs zemes – autostāvvieta 220 automašīnām.Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv