Reklāma

Vecā Ostmala 40
Liepāja, Vecā Ostmala 40

Uzklikšķini
Ēkas izmantošanas mērķi: biroji / tirdzniecība / izklaide
Attīstītājs: Nekustamie īpašumi "Māja" SIA ( www.majank.lv )

Vecais, 20. g. s. sākumā būvētais spīķeris pēc arhitekta A. Padēļa – Līna projekta tiks pilnībā atjaunots un tam pievienosies vēl viens – mūsdienīgs, stiklā tērpies „spīķeris”. Vecā spīķera jumtu paredzēts pacelt mazliet augstāk, iegūstot telpas, no kurām pavērsies izcils skats pār Vecliepāju. Ēkas esošās sarkano ķieģeļu fasādes tiks saglabātas un senatnīgā noskaņa tiks pastiprināta, atverot agrāk aizmūrētās logu ailas un restaurējot vēsturiskos logus, durvis, koka sijas un citas arhitektoniskas detaļas. Kanāla pusē fasāde būs daļēji stiklota un tur paredzēts izvietot panorāmas liftu un kāpnes ar izeju stiklotā galerijā katra stāva līmenī, atverot skatu uz ostu un papildus izgaismojot esošās telpas.

Kopējā centra platība pēc rekonstrukcijas un piebūves pabeigšanas plānota vairāk kā 6000m². Ēkā tiks nodrošinātas visas nepieciešamās inženierkomunikācijas, autonoma apkures sistēma. Ap kompleksu esošā teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota. Apmeklētāju ērtībai objektā paredzētas divas autostāvvietas - kanāla pusē un Jūras ielas pusē.

Telpu iekšējo plānojumu, starpsienas un attiecīgi arī komunikāciju pieslēgumus plānots precizēt atbilstoši katra klienta vēlmēm, piedāvājot iespēja piedalīties procesā un, cik vien iespējams, realizēt savas vēlmes. Romantiskām velvēm bagātajā pagrabstāvā vietu varētu rast restorāns vai kafejnīca, pirmajā un otrajā stāvā starp senatnīgajām koka sijām varbūt iedzīvosies mūzikas klubs vai kāds cits sabiedriski interesants pasākums, kamēr stikla apjoztajā jaunbūvē apmetīsies veikals. Vai varbūt tomēr birojs? Un kurš vēlētos ar ātrgaitas liftu uzvest savus klientus 3., 4., vai 5. stāva birojos?Komentāri (2)

Liepajniece 2013-08-04 19:50:27
Cik es saprotu tas nekas, ka eka, kada ta ir uz bildes, neeksiste?))) Tur ir briniskigs hotelis " Fontain", bet bilde ir kkada fotosopa uztaisita eka )
to Liepajniece 2017-02-01 14:19:28
Par fotoshop Jums taisnība. Bet, par " Fontaine", gan nē. " Fontaine" ēka ir redzamā 2. bildē, vēl pirms renovācijas (3. st. balta ēka).

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv