Reklāma

Ziepniekkalns
Rīga, Vienības gatve b/n

Uzklikšķini
Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 10
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 50
Telpu platība: 35 - 78 kv. m.
Cenas: 730 Ls/kv. m
Ekspluatācijā no: 2006. gada septembrī
Attīstītājs: SIA "Rīgas īres nami"
Arhitekts: arhitektu birojs "Gints un kolēģi"
Celtnieks: SIA "Ēku celtniecības kombināts"

Daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka Vienības gatvē tika projektēta izmantojot 119. sērijas tipveida 10 stāvu ēkas projektu, tomēr tika veiktas arī izmaiņas atbilstoši mūsdienu prasībām - ir halles daļa, likvidējot daļu no lodžijām, uzlabota ārsienu siltumizolācija un uzlabots ieejas dizaina risinājums. Ēka atrodas Ziepniekkalna dzīvojamo namu mikrorajonā, piebraukšana tai iespējama no Ozolciema ielas puses.

Namam ir blakus 12 stāvu dzīvojamā ēka un bērnudārzs, paredzēts arī bērnu rotaļu laukums. Piemājas teritorijā tiks nodrošinātas auto novietošana - ir plānots izveidot novietni 24 automašīnām, savukārt papildus nepieciešamās autostāvvietas tiks izvietotas blakus esošajos zemes gabalos.

Dzīvokļi ir sagatavoti ar daļēju iekšējo apdari. Tajos tiks veiktas sekojošas darbības: apkures sistēmas pievilkšana un radiatoru uzstādīšana, komunikāciju pievilkšana, elektroinstalācijas darbi, logu un palodžu uzstādīšana, izolācijas darbi, grīdas izlīdzināšana un sagatavošana linoleja vai cita grīdas seguma ieklāšanai, sienu izlīdzināšana, vannas istabas un tualetes sienu un grīdu sagatavošana flīzēšanai un griestu sagatavošana krāsošanai.Komentāri (1)

Zoja 2006-07-05 08:13:52
Kto prodaet kvartiri v etom dome?

Vārds:

Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv