Reklāma

Zundas Pasāža
Rīga, Daugavgrīvas iela 31

Projekta statuss: tiek būvēts
Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi
Virszemes stāvu skaits: 7
Dzīvokļu (biroju) skaits ēkā: 86
Telpu platība: 30 - 157 kv. m
Cenas: sākot no 37000 LVL
Ekspluatācijā no: 2006. gada aprīlis
Attīstītājs: Privātpersonas
Arhitekts: SIA "L'Escala"
Celtnieks: SIA "RE&RE"

Zundas Pasāža ir jauns projekts Daugavgrīvas ielā, tuvajā Pārdaugavā. Projekts atrodas 7 - 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Zundas Pasāžā akcents tiek likts uz industriālās teritorijas pārveidošanu par dzīvojamo zonu, tomēr saglabājot industriālo "piesitienu" projekta apkārtnē - tiks saglabāts un rūpīgi restaurēts kādreizējās rūpnīcas ķieģeļu mūris. Vecās mašīnbūves rekonstrukcija tika uzsākta jau 2005. gadā. Lai arī šī industrialitāte ir projekta specifika un "odziņa", jāatzīst, ka ne visiem potenciālajiem pircējiem varētu patikt iecerētā industriālas vides esamība visapkārt mājoklim. Tātad var secināt, ka šis projekts nepatiks ikdienišķajam mūsdienu pircējam, kurš meklē sev jaunu mājvietu. Projekts tendēts uz cilvēkiem ar specfisku gaumi. To var atzīt gan kā par šī projekta plusu, gan kā par mīnusu - tas atkarīgs no katra indivīda nostājas un viedokļa.

Kā projekta mīnusu varētu minēt to, ka tajā tiks izvietots liels skaits biroju - biroji aizņems ēkas pirmo un otro stāvu. Lielais biroju skaits rada zināma veida nemieru ēkā - netiek radīts mājīgums un komforts, atrodoties tik lielam skaitam biroju un līdz ar to arī cilvēku "masām", kas nemitīgi plūst ēkas apkārtnē.

Nenoliedzami, Zundas Pasāžas pluss ir tās atrašanās vieta - projekta tuvums pilsētas dzīvelīgākajam punktam - centram! Pie mājas ir iespējams novietot automašīnu, savukārt Daugavgrīvas ielā kursē sabiedriskais transports. Jāmin arī, ka ēkas apkārtējā teritorija strauji attīstās - piemēram, ir plānots 2006. gadā sākt celt Baltijā lielāko tirdzniecības un atpūtas centru "Akropole".

Ēkas pirmajā stāvā tiks izveidotas auto novietnes, kur būs iespējams izvietot 66 automašīnas, bet mājas teritorijā tiks ierīkota autostāvvieta aptuveni 50 automašīnām. Auto novietnes cena ēkas pirmajā stāvā ir 7000 Ls.

Dzīvokļi atradīsies 3. - 7. stāvā. Tie būs no 1 - 4 istabām lieli, ar platību 30 - 157 kv. m. Dzīvokļi tiek tirgoti ar pelēko apdari - iekšējās starpsienas (reģipsis bez apdares), grīdas (slīpēts betons), ūdens, kanalizācijas un elektroinstalācijas pievadi līdz dzīvoklim, ieejas durvis, koka un alumīnija pakešu logi ar ārējām palodzēm, pieslēgta apkures sistēma ar radiatoriem.

Plānotā apsaimniekošanas maksa mēnesī - 0.50 Ls/kv. m.

Māja "Zundas pasāža" ir veidota pēc atklātas pasāžas principa, veidojot sakoptu un omulīgu iekšējo pagalmu, kur mājas iedzīvotāji un to viesi varēs patīkami pavadīt laiku.


Reklāma dzivoklis.lv | lietošanas noteikumi E-pasts: dzivoklis¤dzivoklis.lv
© 2001-2015. Dzivoklis.lv